Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW Х5, някой има ли впечатления от надежноста?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW Х5, някой има ли впечатления от надежноста?

    Първоначално публикуван от kinex
    За Х5 някои има ли впечетления от надежноста
    Препоръчвам по въпроса една доста стойностна статия за BMW X5, и Mercedes ML в последното 4х4 Club (Руското)... Само един абзац от нея по въпроса за BMW-то: Сменили сте маслото - сменете и окачването...
    VPetrov.photography

  • #2
    И на Ауди Оуроуд е така. На 10 000км 1000лв за окачване.
    Тази статия как да я прочетем.

    Коментар


    • #3
      и аз не я намирам статията, но видях ТОВА
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        такива, но така натруфени вече няколко видях в София, приятна е новата им визия, това е паркетника

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Насов
          това е паркетника
          Паркетник ли?!? Искам един
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            Ако не я намерите статията ще взема да я сканирам и пусна тук...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              Алуминиевите носачи по принцип са недоразумение , камо ли за джипка.За това и X5 , и ML имат проблеми с окачването. За Ауди Олрод да не говорим , там носачите са същите като на А4.Предполагам че и при Q7 ще е същото.Афиф работа.
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #8
                Здрасти и от мен, понеже един приятел има X5-3.0d-2002г. ще изразя компетентно мнение
                Като цяло джипката за 2 г. не му е създавала почти никакви проблеми, нито със светещи лампи (дето се гасят с по 50 лв.) нито нещо фрапантно по окачването, а по мотора хич. Не е карана в тежки условия, само градско от тях до офиса му и обратно, е и 15-20 пъти до Банско и морето. Но понеже той е много капризен към колите си с две думи "темерут малко " тази джипка влиза на 2 седмици в Камор да се прегледа, защото на него му се причуват постоянно някакви шумове от колата, че скърцала или имало нещо по окачването. както се сещате-ненормална работа. Преди началото на лятото си беше харесал едни джанти, пак във въпросното представителство за 12000 лв. от лифтинговата X5 мисля 2005 г. .Лелеее като се окачи за тях, не може да си тръгнем, а оня продавача като му каза понеже бил редовен клиент може да му направи 10% отстъпка и гледай за к'во говорим едвам се откачихме. Разбира се сега джипката му е с въпросните джанти-взе ги с отстъпка за около 7000лв. май. Разбира се при един от редовните прегледи майстора каза, че имало съвсем малък луфт в задните носачи, но може ли да карат още-разбира се въпреки увещанията от страна на майстора бяха сменени още следващата седмица(представете си майстор в сервиз да ви каже да не сменяте нещо, а вие да го смените) Рабира се ходенето за смяна на некоя изгоряла крушка си е голем проблем по-колата, абе по едно време като ни видеха в Камор и всички си намираха работа, все едно сме собственици на проверка. Този пост е малко за повдигане на настроението Има и още забавни истории, ама не ми се пишат, че ако моя човек влезе и ги прочете ще ме очисти

                А относно Q7, един друг познат си взе в началото на лятото 4,2 бензин, но някакъв PC дочух че изгорял и я върнал, сега кара X5-3.0d,а той е сменил доста готини коли и джипове но сигурно от BMW е останал най-доволен!?
                Глупости правят умните хора, за останалите това е ежедневие!

                Коментар


                • #9
                  нали за цената на джантите си се объркал и си написал една нула в повече

                  Коментар


                  • #10
                    не не съм, толкова бяха с гумите разбира се!
                    Глупости правят умните хора, за останалите това е ежедневие!

                    Коментар


                    • #11
                      За три литровия дизел съм чувал само суперлативи.
                      Цената на джантите е нормална особено ако са 5.

                      Коментар


                      • #12
                        ...

                        Въпросните ал.носачи ме накараха да си продам моята А4,струваха една чанта пари,за мен си е много.Но какво да се прави,колата трябва да бъде по-лека,така е и на пасат4 и на Октавия....
                        SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от kraz
                          нали за цената на джантите си се объркал и си написал една нула в повече
                          пич, една оригинална желязна джанта за тойота авенсис е 380ЛВ... помисли си 4-5бр за БМВ Х5 заедно с нископрофилни гуми колко струват
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Мога да дам мнение за 4.6is и то е, че за 130000км няма никакви ремонти, които са различни от смяна на консумативи и бързо износващи се детайли при 4х4 автомобилите...
                            но като динамика и поведение на пътя, почти няма аналог! разхода е към 21-22 в града, но и кубатурата е голяма....

                            За гумите - наистина са скъпи и това се дължи на повишените изисквания към гумите на повечето SUV автомобили... За 4.6 конкретно само гумите са към 4000 -5000лв...

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Flat 6
                              .......За 4.6 конкретно само гумите са към 4000 -5000лв...
                              Мерси
                              B+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X