Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    А някой не иска ли да направим Плейбой спонсор на събора заедно....с каките ......
    А Винпром Пещера .... да идват направо с цистерната .....????

    Събора се прави където, и както може!
    Идва този, който ИСКА!
    Да, да....... Памела Андерсън президент

    Коментар


    • #32
      До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      Бих отишъл където и да е, но ако пак е там може би ще се зарадвам най-много
      Аз също съм на мнение, че мястото в Приморско е идеално за моите разбирания. И съборче, и моренце, и горичка и за децата и за жената и за всички кеф. Мястото е перфектно и трябва да се обсъди с организаторите дали не е удачно да се направи постоянно, както много други подобни събития (в и извън офроуда).
      Тъй като бях супер ангажиран и идването ми на събора се реши буквално 10 мин. преди да тръгна, основната причина беше, че е на Приморско, защото нямах време да ходя и на море и на събор. Трябваше да избирам.

      Лично мнение.
      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

      Коментар


      • #33
        До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

        Доколкото схванах идеята на темата поне от заглавието , не е да се дърлеме за разстояния , а да се получат възможно най-много предложения с подходящи и интересни места за провеждането на следващ събор. А от получените предложения организаторите да изберат най-сполучливото.

        Мойте статистики показват , че на повечето такива места една организация вече е построила манастири. Та в този дух предлагам да се разгледат възможностите за събор на Къпиновски манастир край В.Търново. Прекрасно местенце , където доскоро се организираха мотосъборите на Търновлии.

        Алтернативна дестинация - много удобна за безпарични Софиянци /като мен/ е Белчин. Стига собственика на басейна да се съгласи да ползваме неговата инфраструктура /топъл басейн, барчета, естрада , място за палатки/.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #34
          До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

          Събора се прави на място, където има условия, съдействие от местната власт и т.н. Ако някой има претенции, нека даде конкретно предложение - място и обещано съдействие от определена община. Вярвам Злати и другите ще откликнат. Аз лично бих говорил, при удобна възможност с някои кметове /в Централна България / и ако има възможност да се направи бих се свързал с някой от организаторите на лично. Всичко друго са празни приказки, щото аз искам да се съберем до Великата китайска стена и да се уреди самолет до там за джипките, ама...

          Нека дискусията да е позитивна. Примерно: "Аз мисля на еди кой си язовир до Казанлък и може да питам един познат да говори с институциите, които отговарят" или "Аз имам един познат собственик на 100 дка ливади до Карлово, който би се съгласил" или "Ще видя кмета на Габрово, щото всяка вечер си пием ракията". Така освен идея къде искаме ще има поне начална информация дали на определеното място може да се случи такова събитие.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

          Коментар


          • #35
            До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

            Аз пък си мисля, че потенциалните организатори, четейки постовете с оплаквания, могат само да се разколебаят да се жертват за каузата трети събор.

            Аз съм на заплата. Събора ме нулира почти, но въобще не съжалявам. За да е по-пълен купона, с приятеля ми с който пътувахме, решихме да си удължим пътя на връщане и да минем по пътища които скоро може и да не се наложи да използваме. Така се получи и много живописно прибиране из Странджа и Сакар, нестинарските села Българи и Кости (е докато беше светло и не беше завалял дъжда в неделя)

            Просто на който му се струва много пътя, докъдето и да било, да си изготви маршрут на прибиране (или отиване) който да е достатъчно интересен. Сигурен съм, че който е от далече скоро няма да има възможност да види някои местни забележителности от по-малка величина за които не би тръгнал специално. В интернет има достатъчно пътеписи (нямам предвид само нашия форум) които могат да бъдат ползвани за идеи за дестинации.

            А що се отнася за втория събор, мястото беше перфектно. Ако ми се иска да е на друго място то е само поради горните доводи. Искам да видя и други краища на страната. Мисля, че Горби по-нагоре пеше споменал за възможноста да пътува по дължината на Дунав отивайки на първия събор.
            Последно редактирано от Niger; 16-09-09, 12:49. Причина: Подчертаване на "ПЕРФЕКТНО"
            Иван
            ivanp98[at]mail.бг

            Коментар


            • #36
              До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

              Нашата родина е красива! Където и да идем ще ни хареса. Категорично обаче трябва да срещнем подкрепата на местната власт. Това ще даде редица улеснения, както на организаторите, така и на гостите на събора. Разстоянията не са проблем. Малко повече за гориво . По-важно е да имаме всички "удобства" характерни за такъв събор.
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • #37
                До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                Аз искам пак на морето. Никакво разстояние няма да ме спре.

                В тоя смисъл, тазгодишното местенце си беше супер.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #38
                  До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                  Мястото беше наистина супер - хората също.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #39
                    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Стига с тая София, миналата година защо не дойдохте като беше в Белоградчик? Угодия нямате, като искате да помагайте не го правете със съвети а с дела. Намерете място което да отговаря на изискванията за провеждане на събор после поискайте разрешение да се проведе. Злати може да ви разясни колко още неща трябва да се осигурят. Започвате да омаловажавате труда на Злати, Дамян, Стоян, и всички свързани с организирането на събора.
                    Време да се замислите колко енергия и лични контакти са нужни за организирането на подобно мероприятие.
                    Така че моля ви въздържайте се от подобни коментари.
                    Моето мнение че когато човек е съпричастен към някаква идея той ще я осъществи, тези 50% от така наречените оффроудари които не са дошли в Приморско просто не са искали да дойдат на събор независимо къде е.
                    Приятел аз бях и на миналия събор, даже сина ми гласува за твоя джип два пъти и станахте приятели.Само изкам да кажа че разстоянието е фактор. Попитай колко от Пловдивската,Старозагорската,Бургаската група бяха миналата година в Белоградчик?Сам ще си отговориш дали разстоянието няма значение.
                    ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Мислиш ли? Щото аз познавам доста хора, които хич, ама ХИЧ не са богати пък дойдоха...
                      В България няма големи разстояния. Освен това горивото от София до Приморско по пътя е приблизително, колкото това за една две разходки извън пътя.
                      Абе махни горивото, ама аз се върнах на 28.08. от Поморие и 5 дена по-късно да пътувам пак до морето - губи се кефа някак. Виж ако беше по северното Черноморие - да.
                      Но колегите по-горе са прави - където бъде организиран, там ще се проведе, пък да ходи който иска и може - както се видя, посещаемоста е на ниво.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
                        Абе махни горивото, ама аз се върнах на 28.08. от Поморие и 5 дена по-късно да пътувам пак до морето - губи се кефа някак. Виж ако беше по северното Черноморие - да.
                        Но колегите по-горе са прави - където бъде организиран, там ще се проведе, пък да ходи който иска и може - както се видя, посещаемоста е на ниво.
                        Е Любе няма как някой да знае кога и къде ще е всеки за да се съгласуват нещата
                        Но си беше яко
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #42
                          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                          Това е някакъв майтап. Как може някой въобще да твърди, че разстояние от няма и 400км е "ДАЛЕЧ". Всички трошат пари по всякакви коли и мотори пък после Приморско било далеч от София. Не знам тези офроудъри в Борисовата градина ли карат. Всички могат само да съжаляват, защото събора беше много хубав.
                          Не бате тези офроудъри не карат в парковете а правят едни от най хубавите хард разходки около София. Пък и не си се замислял че машините им могат да не понесат 500 километра.Лично моя Джип бая се изтормози и за догодина ще мисля друг вариант.
                          ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                            Виждате каква е тенденцията, първо в двата края на България, догодина живот и здраве някъде в средата, да видим тогава какъв ще е проблема
                            От сега ти казвам какъв ще е проблема - няма да има моренце. Да можеше и него да преместим - най-добре.

                            Интересно че сме готови да дадем купища пари за да си направим джипките както ни е кеф, с еди кви си гуми, и после да идем да ги строшим в гората, а не сме навити да дадем едни 200лв за да отидем на събора, където ще си прекараме супер. Погледнато така, май наистина не винаги причината е в парите, а повече в желанието.

                            ПП: Моя замисъл беше събора да ми съвпадне с отпуската, ама не стана. Тогава съвсем нямаше да ми коства нищо, щото от Синеморец до Приморско са някви 100-ина километра. Изобщо - варианти бол.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              От сега ти казвам какъв ще е проблема - няма да има моренце. Да можеше и него да преместим - най-добре.
                              Хайде и аз, като другите да дам акъл, пък другите да опъват каиша. И мен ме влече към вода, така че ако не е на моренце, може язовирче или езерце. Все пак има много време. Хубаво е, че се повдигна все пак въпроса, така че със сигурност ще има предложения от тук нататък. България е толкова красива, че няма как да не е хубаво мястото на третия събор.
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                              Коментар


                              • #45
                                До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                                Верно е , що не оставите тая дискусия за бъдещите Организатори? Има толкова неща, които не знаем за организирането на подобни мероприятия, че ако пишехме на хартия, щеше да е пълна загуба на средно голяма горичка.
                                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X