Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми малко помощ за OZI!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми малко помощ за OZI!

    Проблема е,че има грешка в номерацията на квадрантите в разделението на картите на България.Конкретно става дума за К-35-074-4.Като я отворя ми излиза,че е същия номер,но реално ми показва карта около град Средец,а трябва да е около Асеновград.Явно е допусната грешка при номерирането.Някой знае ли как да разбера кой е истинския номер на картата която ми трябва без да се налага да ходя до самото място разбира се.Та трябва ми верния номер на К-35-074-4.
    Благодаря предварително.

  • #2
    До: Трябва ми малко помощ за OZI!

    K-35-74-4 е в Родопите, между гр. Лъки и прохода Рожен. При мен няма грешка. Тя ли ти трябва? Мога да я кача някъде.
    "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

    Коментар


    • #3
      До: Трябва ми малко помощ за OZI!

      При мен няма грешка .....

      Давай да лочим кафе някъде заедно ... и да я борим ....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        До: Трябва ми малко помощ за OZI!

        Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
        K-35-74-4 е в Родопите, между гр. Лъки и прохода Рожен. При мен няма грешка. Тя ли ти трябва? Мога да я кача някъде.
        За нея става дума.Явно само при мен е така и нямам обяснение защо.Качи я някъде или на скайп ли не знам.

        Коментар


        • #5
          До: Трябва ми малко помощ за OZI!

          След като разбрах,че проблема е в мен си свалих картите от друго място и там е без проблем.Благодаря на отзовалите се.Ще черпя

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X