Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни клипчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интересни клипчета

    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: Интересни клипчета

      Един руснак е сглобил много интересно филмче за Турция. Няма тежък офроуд, а просто пътешествие с мотор из Турция.
      https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=JtWc8uyLnkY
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • От: Интересни клипчета

        scrambler! или както е модерно днес да се произвеждат и продават машини...от къде е започнала работата? https://www.youtube.com/watch?v=bY2jvzAWR2k

        Коментар


        • От: Интересни клипчета

          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: Интересни клипчета

            малиии как му се казваше на това? каране на утрепия....

            Коментар


            • От: Интересни клипчета



              HONDA NC700X '13
              HONDA Wave 110i '13

              Коментар


              • От: Интересни клипчета

                Третият ми мотор преди 35 години беше Ява-ЧЗ 350 модел 638... Ееееххх. Спомени.
                Първият ми мотор беше Балкан М 50, а вторият МЗ 150 ТС...
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: Интересни клипчета

                  Нещата се променят. Не знам какво ще е удоволствието от тази машина .

                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Интересни клипчета

                    ми те го казаха хората... "to expand our knowledge", сигурно някой ден части от него могат да се заимстват от traction control-a, но в обозримото бъдеще няма да видим автономен мотоциклет - как напр. ще прецени колко е прясна кравешката фъшкия в далечината? черен лед? газката дето ония е спрял точно на апекса зад храсталаците? има един сектор на кръговото на телевизионната кула на алея Яворов (горе на кръговото) което след ремонт са сложили асфалт като стъкло, а навсякъде другаде е такъв дето държи много - та успех там дори на сухо. А гуми като TKC80 на мокро?! Такава система ще дойде с много дребен текст и пак ръководството ще е писано от адвокати
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • От: Интересни клипчета

                      Илич за сега е разширяване на познанието, след 5, 10 години може да е реалност. Може да е приложимо на магистрала или където трябва да се отметнат много километри на хубав път.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Интересни клипчета

                        Новото BMW R вече 1250к.см. и 136к.с. :https://www.youtube.com/watch?v=huUzdjJKM-s

                        Коментар


                        • От: Интересни клипчета

                          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                          Нещата се променят. Не знам какво ще е удоволствието от тази машина .

                          Преди около десет години гледах едно предаване за автономни автомобили които сами трябваше да се ориентират и да изминат определено разстояние. Имаше и един мотоциклет/не от играчките/ , беше пълен провал , измина няколко десетки метра преди да падне. Интересното беше , че ползваше прословутата система с обратно завиване. Докато тава БМВ ми се струва , че ползва съвсем различна система , най-вероятно в страничните куфари има тежести които променят позицията си. А най-интересно е при спирането как наклона съвпада с завъртането на волана.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Интересни клипчета

                            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                            Преди около десет години гледах едно предаване за автономни автомобили които сами трябваше да се ориентират и да изминат определено разстояние. Имаше и един мотоциклет/не от играчките/ , беше пълен провал , измина няколко десетки метра преди да падне. Интересното беше , че ползваше прословутата система с обратно завиване. Докато тава БМВ ми се струва , че ползва съвсем различна система , най-вероятно в страничните куфари има тежести които променят позицията си. А най-интересно е при спирането как наклона съвпада с завъртането на волана.
                            да, а от резервоара излизат изкуствени колене, които нежно опипват апекса
                            You'll never find out - I got no key hole....

                            Коментар


                            • От: Интересни клипчета

                              Не мога да повярвам, че и това вече измислиха? Предпочитам аз да управлявам и да се кефя на мотоциклета, отколкото да стоя на него безучастен и той да ме вози.
                              п.п. иначе е иновация, спор няма! Май остарявам ... вече?
                              Поздрави.

                              Коментар


                              • От: Интересни клипчета

                                Тези от БМВ пак изостават в мисленето.

                                HONDA NC700X '13
                                HONDA Wave 110i '13

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X