Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Течни вериги" на МТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Течни вериги" на МТ гуми

    Абе знаете ли какво си мислех, като четох анкетата за МТ гуми. Нали сте виждали, че продават някаква измишльотина дето се нарича "течни вериги". Някакъв спрей с който като напръскаш гумата увеличава сцеплението със сняг и лед. Винаги съм си мислил, че това е абсолютна глупост, защото първо ще се изтрие за нула време, и второ гума без глайфер в снега нищо не може да я спаси. Замислих се обаче, че ако поне е истина това, че има голям коефициент на триене с леда, може да си носиш едно спрейче в багажника и да пръснеш гумите едва когато неволята те изпрати на излъскания лед преди шилигарника например. Може би ще изкара 5-6 км. Пък за извън пътя големия кален грайфер смятам че ще върши работа и през зимата в мек сняг и преспи. (нямам опит, само предположение). Някой правил ли си е такъв експеримент или това са пълни bullshits.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    Аз съм пробвал течните вериги, и според мен вършат работа САМО за ЛЕД, то така си и пише на опаковката и никакви 5-6км. А само за да те извади от кофти ситуация, тъй като веднага пада слоят след сцепление!
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #3
      А що не вериги?
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • #4
        А защо не с течни вериги от танк

        Тази схема е прилагана още от населяването на дивия запад Имало една тинктура дето лекувала куп неща В момента има такива мазила против оплешивяване за по голяма ерекция или отслабване Сметките са прости значи пускаш некакъв бълвоч дето балъците се хващат за него като удавник за сламка...........Обаче пет милиона балъци по пет долара ъъъъъъъъ може и по педесет долара Не ми се смята щото е много голяма цифрата С една дума ползват тъпотията на хората да станат богати Внушения разни Ако беше така рак-трака щеше да е на гуми и едно бидонче отпред да фъска от вълшебната течност Даже Тодор Живков щеше да е с перчем като на АЛФ

        Тя да ти е късо ходова предницата по рождение пък ти пръскаи със спреичета разни


        Между другото еии сега ми се обадиха че на бензиностанцията били пуснали течни блокажи ......отивам че ще вземат да свършат.....

        ЕБАСИ ТЪПОТИИТЕ ДЕТО ПИШЕТЕ В ТЕМАТА ЗА ТУНИНГ ГУМИ ЛЕБЕДКИ И СПРЕИЧЕТА

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA
          А защо не с течни вериги от танк

          Между другото еии сега ми се обадиха че на бензиностанцията били пуснали течни блокажи ......отивам че ще вземат да свършат.....

          ЕБАСИ ТЪПОТИИТЕ ДЕТО ПИШЕТЕ В ТЕМАТА ЗА ТУНИНГ ГУМИ ЛЕБЕДКИ И СПРЕИЧЕТА
          Няма да се оправдавам, само ще се самоцитирам "...Винаги съм си мислил, че това е абсолютна глупост, защото първо ще се изтрие за нула време, и второ гума без глайфер в снега нищо не може да я спаси..."
          Та оттук е очевидно, че не мисля да си изкарвам хляба като патентовам ратрак с бидонче "течни вериги". Въпросът беше ще свършили работа колкото да издраскаш по няки лед или не. А хората са казали "Няма глупави въпроси, има....."
          А аз течните блокажи идеята направо си плаче за пазарна реализация, така че изчезвам....
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #6
            offtopic:

            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA
            ...Между другото еии сега ми се обадиха че на бензиностанцията били пуснали течни блокажи ......отивам че ще вземат да свършат.....
            Със сигурност течните блокажи са интересни, но още по-интересна е идеята на небезизвестният Злати (ZZlatev) - който все още мисли дали може да се изобрети разтворима бира. Е тогава ще говорим за милиардери...

            Коментар


            • #7
              Тая тема нещо много се "втечни". Учудващо е от какво може да се прави бизнес. Леда обикновенно го "хващаш" в движение, и тогава квото и да втечняваш, квото и да пръскаш се си в ендека недай си боже.
              ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X