Обява

Свий
Няма добавени обяви.

задни вежди за Витара 4 врати 1991г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • задни вежди за Витара 4 врати 1991г

    Колеги, търся задни вежди за Витара 4 врати 1991г.
    От Разград съм. Или някаква идея да си направя нещо сам? - имам СО и шлайф и инат!!!
    Mitsubishi Pajero III 3.2 DID: Subaru impreza 4x4

  • #2
    До: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

    По калниците Витарата няма разни бертове или профили. Взимаш ламарина и кърпиш. Но ако искаш някакви уширители - друга бира.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      До: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

      не са останали почти никакви вежди. Особенно под вратите. Там е овално... да не говорим за подкалниците...
      Mitsubishi Pajero III 3.2 DID: Subaru impreza 4x4

      Коментар


      • #4
        До: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

        Мисля, че само вежди няма. Виж по моргите за нещо по-запазено.
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #5
          До: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

          Първоначално публикуван от metipeti Преглед на мнение
          Колеги, търся задни вежди за Витара 4 врати 1991г.
          От Разград съм. Или някаква идея да си направя нещо сам? - имам СО и шлайф и инат!!!
          Търси някоя запазена но отъркаляна Витара, отивай с флекса и си режи каквото ти трябва
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #6
            От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

            Колега metipeti ,реши ли проблема с веждите,направи ли нещо по тях?Питам защото скоро и аз трябва да правя нещо.

            Коментар


            • #7
              От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

              И моята е дълга база 2.0 1995г. Имах същия проблем - от веждите под вратите не беше останало почти нищо. В Самоков ми направиха дори без да ходя и да ми вземат шаблон. Като се пипне и от добър майстор става доста добре. Утре ще потърся телефона.
              За всеки кеф - много лев!

              Коментар


              • #8
                От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

                Вежди за Витара с 4 врати няма да намериш дори в Турция и Гърция. Предлагам ти да си купиш вежди за Витара с две врати / 89-96г. /от склад за едрогабаритни части на МАРТИ или Интеркар . Можеш успешно да ги прекроиш за да си паснат на вратата. А за прагове си вземи такива от Астра /91-96г./ Сменял съм доста вежди и прагове , добре се получава с помоща на флекс , СО и разбирасе майсторлък.

                Коментар


                • #9
                  От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

                  Първоначално публикуван от autocolorpetrovi Преглед на мнение
                  Вежди за Витара с 4 врати няма да намериш дори в Турция и Гърция. Предлагам ти да си купиш вежди за Витара с две врати / 89-96г. /от склад за едрогабаритни части на МАРТИ или Интеркар . Можеш успешно да ги прекроиш за да си паснат на вратата. А за прагове си вземи такива от Астра /91-96г./ Сменял съм доста вежди и прагове , добре се получава с помоща на флекс , СО и разбирасе майсторлък.
                  Много са различни веждите за къса и дълга. Купувах за къса от Интеркар преди години Холандски по 90 лв. Тези в Самоков майстора ги прави от две части и е взимал модел от мойта Витара. Ламарината е по-дебела от оригиналната и бяха по 15 лв. бройката.
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • #10
                    От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

                    Благодаря много колеги,ако ми дадете и телефон за връзка с човека в Самоков ще съм задължен! Виждал съм профили,заварени на мястото на прага,дали става добре?Някой от колегите карат такива Витари,дайте информация ако може!

                    Коментар


                    • #11
                      От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

                      Първоначално публикуван от gogo_fish Преглед на мнение
                      Благодаря много колеги,ако ми дадете и телефон за връзка с човека в Самоков ще съм задължен! Виждал съм профили,заварени на мястото на прага,дали става добре?Някой от колегите карат такива Витари,дайте информация ако може!
                      С профил 100/10 с дебелина 1,8 см. става точно и много здраво. Може и да го разцепиш да се получи Г - образен и от един профил стават два прага. Трябва ти за дълга база 170 см. и излиза към 10 лв. Аз върху него си заварявам и тръбите за джака. И всичко това защото няма прагове за дълга база. При така направени прагове пластмасовите отпадат! Тел. за веждите ще дам днес по-късно.
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • #12
                        От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

                        Пусни и някоя снимка на праговете, че и моите излизат на люспи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

                          Първоначално публикуван от ivan popov
                          ; Тел. за веждите ще дам днес по-късно.
                          Колега popov, още чакам, ако може номерът на телефона.
                          Дано не досаждам.

                          Коментар


                          • #14
                            От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

                            0887 987 909 - Киро
                            За всеки кеф - много лев!

                            Коментар


                            • #15
                              От: задни вежди за Витара 4 врати 1991г

                              Голямо благодаря!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X