Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя болница??? (Избор за раждане)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коя болница??? (Избор за раждане)

    Колеги другия месец ще ставам баща и понеже майката не е от София,търся къде би могла да роди,предвид по-надежна болница или клиника.Ще съм благодарен,ако можете да ме насочите към конкретен лекар и болница,от които сте останали доволни.

  • #2
    До: Коя болница???

    Здравей колега,
    първо честита радост и пожелания за безпроблемно раждане .

    Препоръчвам местата, където имат огромен опит и специалисти - "Майчин дом" и "Шейново".
    В Шейново имаме много добри отзиви и впечатления от доктор Попов.

    Поздрави.
    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

    Коментар


    • #3
      До: Коя болница???

      Здрасти, аз съм жената на Братчеда. Взимам думата, защото мен ме чака същото след месец, при това за втори път. Зависи какво точно тя иска - Токуда - частна клиника, нова, с всички екстри- вижте страницата за плащането- зависи как ще ражда и ще искате ли VIP стая.Моя приятелка роди там скоро, супер доволна е. Почти съм сигурна, че Токуда не работи със здравната каса в този случай. "Класиката"- Шейново, мога да питам за лекар, моите вече не работят там. Условията са съвсем прилични, има възможност за самостоятелна стая, първото дете родих там- нямам никакво оплакване.
      "Вита" - алтернатива на Токуда, частна, но по-евтино, ако е здравно осигурена. Лекарите - бивши кадри на Шейново. Не разбрах кой месец е жена ти, ако е в началото - във всяка от тях си има курсове, консултации и т.н.Ако е към финала - нямате време - навсякъде искат около месец преди раждането да заявите, че ще ражда там.
      Както се казва- успех!
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        До: Коя болница???

        Що се отнася до специалисти - препоръчвам "Майчин дом" и "Шейново". В "Майчин дом" обаче условията след това не са на особено високо ниво ...

        Пожелавам леко раждане на жена ти и "жената на братчеда" Поздрави!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #5
          До: Коя болница???

          Доц. Божидар Маринов -"Маичин дом"; желая късмет;тел. -утре

          Коментар


          • #6
            До: Коя болница???

            Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
            Здрасти, аз съм жената на Братчеда. Взимам думата, защото мен ме чака същото след месец, при това за втори път. Зависи какво точно тя иска - Токуда - частна клиника, нова, с всички екстри- вижте страницата за плащането- зависи как ще ражда и ще искате ли VIP стая.Моя приятелка роди там скоро, супер доволна е. Почти съм сигурна, че Токуда не работи със здравната каса в този случай. "Класиката"- Шейново, мога да питам за лекар, моите вече не работят там. Условията са съвсем прилични, има възможност за самостоятелна стая, първото дете родих там- нямам никакво оплакване.
            "Вита" - алтернатива на Токуда, частна, но по-евтино, ако е здравно осигурена. Лекарите - бивши кадри на Шейново. Не разбрах кой месец е жена ти, ако е в началото - във всяка от тях си има курсове, консултации и т.н.Ако е към финала - нямате време - навсякъде искат около месец преди раждането да заявите, че ще ражда там.
            Както се казва- успех!
            Терминът е определен за 26 октомври.Относно частна или държавна болница,където лекарите и без туй си искат пари,като че ли май няма разлика съществена в цените.Имахме уговорка с окръжна болница,ама те пък се оказаха,че на 15 октомври излизат в ремонт.От утре почвам да звъня под ред,просто търся препоръчан лекар и екип,то е ясно,че ще се плаща.До колкото знам в частните клиники когато има усложнение пак търсят помоща на държавните болници.

            Коментар


            • #7
              До: Коя болница???

              Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
              До колкото знам в частните клиники когато има усложнение пак търсят помоща на държавните болници.
              Абсолютно е така и затова мисля, че е по добре да бъде в държавна болница, където специалистите са на разположение и не се налага да се чака да дойдат.

              Телефона на доктор Попов от Шейново е: 9659420

              Поздрави
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • #8
                До: Коя болница??? (Избор за раждане)

                Честито колега!А така и така ще плащаш,направи го поне регламентирано.Хем няма да те боли,защото предварително ще знаеш колко...А и жената и детето ще са на по-добри условия.В ,,Тина Киркова'' ВИП стаята е...просто нямам думи...
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #9
                  До: Коя болница??? (Избор за раждане)

                  Моята препоръка е Вита /- д-р Илиева - акушерка/ .Благодарение на нея и екипа жена ми и дъщеря ми са още на този свят.
                  Платих си но не съжалявам грам , всяка стотинка си струваше.Според мен е по добре да платиш и да знаеш къде отиват парите ти, отколкото да ти предлагат разни "оферти" по кьошетата на коридорите.
                  Грижеха се перфектно за всичко.Хигиената и обслужването са на високо ниво.Ако решиш ги подкарай нещата по от рано, за да може да се следи развитието на плода и родилката ще получава ценни съвети.
                  Желая ти успех!
                  Като се появи бебока ще те светна за свестен педиатър пак там!
                  Стига толква, че стана като реклама !

                  Коментар


                  • #10
                    Жената "ражда" (секцио) в държавна. Бяхме си платили предварително на съответния доктор. Няма да споменавам болницата.

                    Въпреки че по принцип беше сравнително доволна от нашия доктор, не може да се каже същото за условията и за гледките по време на престоя си там.

                    Живи и здрави, следвашия път ще е в частна. Парите пак ще са толкова, или малко повече, но условията и отношението са на друго ниво. На нас ни е близо клиниката на Щерев, и вероятно ще е там, като му дойде времето.

                    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                    В ,,Тина Киркова'' ВИП стаята е...просто нямам думи...
                    Поне кажи, нямайки думи, от какво нямаш? От хубаво, или от лошо?
                    Последно редактирано от cveti; 28-09-09, 22:19.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Коя болница??? (Избор за раждане)

                      Понеже при нас случката вече е факт да дам инфо.за болницата в Свищов.Моята е много доволна от отношението към нея и като цяло.Само да вметна,че освен нея има само още една родилка и в момента има комисия ,която иска да затваря родилното отделение.Мен не ме пуснаха вътре да си видя бебока,затова аз сам си се намакнах,ама се оказа,че една сестра пази,щеще да ме изяде,егати цербера,все едно във федералния резерф съм влезнал,както и да е мернах го са секунда две,преди да се нахвърлят върху мен.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X