Обява

Свий
Няма добавени обяви.

D-MAX Rodeo 2.5 TD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • D-MAX Rodeo 2.5 TD

    Здравейте колеги, дали някой от Вас може да даде мнение за този пикап? Решил съм да купувам пикап и все още избирам. Това Isuzu на пръв поглед ми хареса страшно много, но до там ... затова търся компетентно мнение от ваша страна. Машината е 2005 година, двойна кабина.
    Благодаря Ви предварително !!!

  • #2
    До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

    Здравей колега,
    Миналата година оглеждах такъв пикап. Привлякоха ме данните за големият ресурс на исузду дизелите и ниският разход.
    Във този форум колегата D-MAX притежава 3.0 литров пикап. Той ще каже истината.
    Аз се отказах поради следните причини:
    1. В България няма официален представител и е екзотична машина. Колегата D-MAX си купи фитри от Турция.
    2. Двигателя е common-rail, а исудзу се изложиха с 3,0 на трупъра (вярно че е по различен тип организирано постигането на високото налягане, но показа стремежа им към прекалено усложняване на двигателя).
    3. Руснаците го нарекоха "непроходимец" поради монтираните под задният мост ресьори и електрическото управление на раздатката.
    4. На автомобилното изложение 2008 имаше изложен такъв и не ми допадна на живо.
    Сега съм с Форд Рейнджър с WL-T двигател.

    Коментар


    • #3
      До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

      Именно ниския разход на гориво за тази голяма кола е това, което ми привлече вниманието. До сега не съм бил почитател на Исузу и затова незнам почти нищо. Като се разрових обаче видях и много добри отзиви за някои модели и нещата май са ми на кантар. Все още разглеждам и други марки де, не е казано че ще е Исузу!

      Коментар


      • #4
        До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

        Здрасти
        Аз имам такъв пикап и мога да ти дам да го тестваш
        А иначе общите ми впечатления са много добри
        Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
        :D

        Коментар


        • #5
          До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

          Само забавих да добавя
          Модела се води само D-MAX и е с 3.0 литров двигател CDI мощност 163 к.с. и е много превъзхождащ като проходимост TOYOTA HILUX и NISSAN NAVARA


          е пак знаеш "мойто гардже е най-хубаво"
          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
          :D

          Коментар


          • #6
            До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

            Здравей колега,карам по старата версия Исузо Кампо,ползвам го като товарна кола само по черни пътища и пясък,за истински офроуд нямам мнение.Все пак зависи за какви го искаш за гореспоменатото е супер,това е и мнението на Ауто Билд "камион за страните от третия свят".Желая успех при избора.
            Гори ама въри к'о мързи ви да наливате ли?

            Коментар


            • #7
              До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

              Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
              Само забавих да добавя
              Модела се води само D-MAX и е с 3.0 литров двигател CDI мощност 163 к.с. и е много превъзхождащ като проходимост TOYOTA HILUX и NISSAN NAVARA


              е пак знаеш "мойто гардже е най-хубаво"
              шумен ли е салона? в наварата като караш се чува досадно бучене от двигателя

              Коментар


              • #8
                До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

                За да съм честен при скорост над 120 км/ч става доста шумно но иначе е ОК
                А и много зависи какви са ти гумите защото съм със зимни гуми и се чуват повечко при висока скорост
                Но като цяло си е шумничък
                Джипка е все пак
                Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                :D

                Коментар


                • #9
                  До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

                  здравейте , лятото ходих до тасос и ми направи впечатление че там доста ги карат . явно ги харесват ама ако няма консумативи в бг е проблем . иначе пикапите са ми любов .
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • #10
                    До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

                    Има всичко , това че няма части е ала бала
                    Не сме в миналия век сега и за совалка ако искаш може да намериш или поръчаш резервни части
                    Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                    :D

                    Коментар


                    • #11
                      До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

                      Малко ве е стара информацията момчета. Има дилар на ISUZU за българия Агри - М. Всеки който го интересува може да направи testdrive от утре ще е на панаира"Лов и риболов" в Пловдив.Аз вече направих offroad- testdrive. Пикапа е страхотен и не съм чул лошо мнение за него. Харчат малко и са задави-това е.

                      Коментар


                      • #12
                        До: D-MAX Rodeo 2.5 TD

                        Първоначално публикуван от prujinkata Преглед на мнение
                        Малко ве е стара информацията момчета. Има дилар на ISUZU за българия Агри - М. Всеки който го интересува може да направи testdrive от утре ще е на панаира"Лов и риболов" в Пловдив.Аз вече направих offroad- testdrive. Пикапа е страхотен и не съм чул лошо мнение за него. Харчат малко и са задави-това е.
                        Е, тука става въпрос за новия модел, който и аз карах, и ми допадна доста...
                        Но по темата - щом има дилър, има и части вече...

                        Коментар


                        • #13
                          От: D-MAX Rodeo 2.5 TD

                          Здравейте колеги , вече и София Франс Ауто са дилъри за марката Исузу Д Макс , предлагат сервиз и оригинални части !
                          И аз имам интерес , но все още събирам мнения и препоръки .
                          Ще се радвам ако някой колега който притежава д макс има опит в офроуд качествата да сподели своето мнение
                          Поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            От: D-MAX Rodeo 2.5 TD

                            Новият модел с 1.9 дизел да му се неначудиш - и върви, и проходим... Само 6-та на скоростите му е малко излишна - само за поле без наклон...

                            Коментар


                            • #15
                              От: D-MAX Rodeo 2.5 TD

                              Здрасти колега,имам D-Max 2006г. 3,0 тди 131 коня от година и половина.
                              Пикапа е с ГНП и дюзи,прблеми никакви не ми е създавал.
                              За оффроуд има други много по-подходящи техники,с моя ходя на лов по гората и съм много доволен.
                              С оригиналните гуми гореше 7,5/100км междуграцко,на дълъг път магистрала 9/100 поради факта че има къси скорости и търси 6та скорост.
                              Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
                              0885/511287 ; +393200282393

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X