Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DAF XF 430

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DAF XF 430

    Zdraveite , as sa obazdam od Makedonija a sum i Blgarski grazdanin.Sazalavam za mojot los B`lgarski ama misla ce se razbereme .
    Imeno imam od skoro v Blgaria - Petric registrirano transportna firma i kupih nekolku kamioni DAF XF 430 , 2003 god. pa iskam da popitam kolegite kak da nameram EURO CERTIFICATE za kamionite. Razbrah oti tova go izdavat ovlasteni DAF servizi , ako moze nekoj da mi pomogne da mi dade nekakav telefon e-mail. ....? blagodarim


    STAMENCHO

    Здравейте , ас са обаждам од Македония а съм и Блгарски гражданин.Съжалавам за можот лос Б`лгарски ама мисла че се разбереме .
    Имено имам од скоро в Блгаря - Петриц регистрирано транспортна фирма и купих неколку камиони ДАФ ХФ 430 , 2003 год. па искам да попитам колегите как да намерам ЕУРО ЦЕРТИФИЦАТЕ за камионите. Разбрах оти това го издават овластени ДАФ сервизи , ако може некой да ми помогне да ми даде некакъв телефон е-мейл. ....? благодарим

    СТАМЕНЧО
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-04-11, 21:03.

  • #2
    До: EURO CERTIFICATE

    Здравей колега
    Сертификат може да вземеш от UBN Auto http://www.ubn.bg/ те са представители на DAF за България.
    Някой модератор да премести темата че не е за тук

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X