Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
    през 9 планини мина та в 10-та да да намериш некои с "това нещо" дето кара добре за да го довлечеш тук. Тои и Фабиани беше извънземен като доиде пък сега...
    А представяш ли този как ще кара с YFZ? Ще ни затваря с обиколка, добре че беше с тая бангия !

    пп Абе това как не се счупи цели четри дена!!!??? Хрупаше и скърцаше като на 20г.
    В интерес на истината и тази машина на Елико "Am-Am$" мисля че така се казваше, пищеше съединителя на умряло, квичеше кат' прасИ по Коледа. Също като твоята Христов, ама ти тогава разправяше, че твоята още не била разработена и не бива "да се напъва" , че ще роди...

    Той и "моркова" ми издава подобни звуци, ама само при тръгване, а на Елико-почти постоянно.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      и аз ги чувах тия звуци ама си мисля да не би да са от ....спирачките примерно незнам суеденителя ако е сух да но би трябвало да е в маслена баня па то скрибуцаше все едно е на стара вършачка ремъка...)) Незнам дали ще излезе истината до колко е било подготвена машината аз лично се поинтересувах и ми беше обяснено че е чисто нова машина на която и е монтирана спортна генерация а момчето си е донесло само кормило и окачване но доколкото познаваме Крис може и да имало доработки които са фирмена тайна на производителите на авиационна техника и атомни централи .... нали Г-н Христов
      KFX 700
      MEBELIX ATV-TEAM
      0878114344

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Крис каза че носачите амортисьорите и кормилото си ги носи.Тунинга ауспух и електроника са допълнително.А като неговото курмило не бях виждал ,искахме да купим но казаха 600 евро и си останах само със желанието.

        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          То май ще се окаже че не АТВ-то е "извънземно" а тунинга по него!
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-10-09, 14:58.

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            хехе абе човешкия фактор е най категоричния принос за победата в случая си мисля но и добре подготвената техника също е огромен + ... аз като закарах мойто возило на Д.Дол този Охана каза че такъв модел за пръв път вижда но тва е заради оптичния тунинг дето съм му наслагал
            !Такова кормило имаха поне 10 човека от учащтващите още на първия челиндг и струва около 400 долара + доставката от САЩ но Десо и Трипера знаят по добре те караха доскоро с такива но в щатите повечето GNCC участници карат с Фаст Флехх защото обира вертикалните вибрации и при преобръщане поддава пък и да се счупи то е разглобяемо и се сменя само счупения евентоално елемент който може би струва колкото ново кормило pro тяипар
            KFX 700
            MEBELIX ATV-TEAM
            0878114344

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              A aз си мислех че е някво друго кормило, Флекса надали му е дало някакво предимство и то си блъска яко в ръцете, по вероятно ако си го е мъкнал чак от Израел да е за кадем или спонсора му да го е накарал иначе не виждам защо, и тука се намира за около 300$, сменил съм 3 такива и на последното ми АТВ не виждах смисъл да се набутвам пак. Иначе е доказано против въргали.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
                Крис каза че носачите амортисьорите и кормилото си ги носи.Тунинга ауспух и електроника са допълнително.А като неговото курмило не бях виждал ,искахме да купим но казаха 600 евро и си останах само със желанието.
                Аз разбрах ,че носи само предните носачи и кормилото/кормилото е Faast Flexx -струва в USA 340$/.Генерацията е HMF /електрониката,колектора и ауспуха/

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Елико си кара много добре и затова заслужено спечели. Сигурно е изгорил тонове бензин и смлял много АТВ-та докато достигне това ниво. Направи ми впечатление, че винаги ме изпреварваше много чисто и сигурно и владееше перфектно машината.
                  На мен ми трябва сигурно да карам /разхождайки се/ поне 1 година докато свикна с дадена машина, не мога дори да си направя настройки на окачването и още не съм свикнал с "моркова" и го карам по-несигурен от бившия раптор 350 на сина ми. А изобщо не мога да си представя да взема нова, непозната машина и да тръгна да се състезавам. За това се изисква голям кураж и талант.
                  Много се радвам, че ще участва в бъдещите издания на ATV CHALLENGE CUP, за да се учим и повишаваме нивото си.

                  Христов, кога е следващия ATV CHALLENGE CUP?!?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Наистина е много добър.Но искам да знам и аз каква ще е програмата за догодина защото трябва да вадя железа от рамото и ми трябва време за възтановяване.Дали няма възможност за още едно турнирче до коледа.Тези стартове ги чакаме като деца бомбони.Или като Мирко БИРА.

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Първоначално публикуван от Timoto Преглед на мнение
                      ................................................... даже още ми е странно как една малка бабунка с височина около 10см му дава такъв отскок че да ги прелети до края!Другото което ми направи силно впечатление е че караше голяма част от трасето прав!
                      Е не ми е чак толкова лошо видеото, много ясно се вижда, че не прескача дупките!

                      Всичко това си е елементарна физика, но да се престраши човек, да мине с такава скорост през подобно препядствие, те там е зора
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        То май ще се окаже че не АТВ-то е "извънземно" а тунинга по него!
                        Ами то тъй с тия "музикални" АТВ-та...на едното тревата му пречи, на другото тунинга, а на Ицо от Несебър и космите


                        Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
                        Дали няма възможност за още едно турнирче до коледа.Тези стартове ги чакаме като деца бомбони.Или като Мирко БИРА.
                        Ако има сняг, може да си спретнем "SNOW Challenge CUP" на Дълбок Дол, но тогава изниква проблема, че ще трябва много вино, свинско и т.н. сгряващи добавки

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Христов, кога е следващия ATV CHALLENGE CUP?!?
                        Засега мислим календара, до края на другия месец ще ги обявим, но най-вероятно първия ще е във Варна през март месец...
                        Смятаме да направим три кръга Чалъндж и три кръга Ендуро Чалъндж...заедно с моторите, че и те да "намажат" нещо...
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-10-09, 19:02.

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                          ще падна от стола, моля те!

                          Като рече бъмпер искам да видиш какво стана с моя след като на 2-рия "шанс" На първия завой Кремзар се завъртя пред мен ударихме се челно, а след това получих силиен удар от зад от друг състезател!



                          Мисля че това ме спаси да продължа състезанието без тежки повреди!!! Само си представям ако не е бил бъмпера как сега щях да търся заден супорт, пиньон или задна вилка! И щях да се присединя към Филчев със снимките през оставащите "шансове"
                          за съжаление това беше мое дело )

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Неделя-старт 2WD







                            След малко пак!
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                              Е не ми е чак толкова лошо видеото, много ясно се вижда, че не прескача дупките
                              Да видеото е върха .... но всички които гледахме в неделя на лапите мисля на втората обиколка видяхме, че не пипна нито една бабунка с гумите си .... няма смисал да спорим за нещо такова, но си е Филчев човека да е здрав и догодина пак да дойде и да доведе още някои подобни състезатели!
                              Хубавото според мен е, че който чужденец дойде веднъж на състезание организирано от Христов се потретя дано и в бъдеще е все така и най-важното е инциденти да няма и всичко да тече под знака на феър плея ....!
                              KFX 700
                              MEBELIX ATV-TEAM
                              0878114344

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                И едно видео от гръцкия форум...тук се вижда страшната самоотверженост на оператора Румен Петков
                                В тая връзка, ако някой желае филмче от Чалънджа с подвизите си, може да се обади на Румен и да си поръча срещу 30 лева !
                                Има общо 7 часа суров материал от четирите камери...
                                Мейла на Румен Петков е roumen5@abv.bg !



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X