Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Униден.- Помогнете със съвет!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с Униден.- Помогнете със съвет!

    Първоначално публикуван от elldiablo Преглед на мнение
    Има два кварца, кой от двата се сменя
    Черния.

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с Униден.- Помогнете със съвет!

      И аз установих че имам проблем със станциите. Дълго време не бяха включвани и се оказа че не могат да се чуват една друга. На екрана стои икона една станция и нищо не се случва. Това ли е проблема с кварца? Вашите как ги излекувахте?

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с Униден.- Помогнете със съвет!

        Колегата ги лекува
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=163560

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с Униден.- Помогнете със съвет!

          Здравейте, имам проблем с Uniden PRM 845- и двете станции само предават , не приемат !!!(изпробвано с други)

          Да знаете някъде във Варна да подменят тези "кварцове " , или от къде могат да се купят такива във Варна?

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с Униден.- Помогнете със съвет!

            Привет на всички.Регистрирах се във форума, по една единствена причина.Искам да отправя един апел към всички регистрирани и не регистрирани потребители,сърфиращи в интернет пространството.НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ГОРЕПОСОЧЕНИЯ, Г-Н БИСЕР ГЪРБЕВ.Имах нужда от помощ за едни радиостанции на Uniden,прочетох темите в този и в един друг форум и се доверих на г-н Гърбев.Обадих се на посочения телефон и му обясних за какво става въпрос,след което пойска от мен, да му изпратя радиостанциите с Еконт.Това и направих на 09.05.2017,от тогава до сега едно голямо НИЩО.Нито са направени,нито са върнати,нито получавам информация за тях.За този 1 месец съм се обаждал на г-н Бисер Гърбев към 6 пъти (без да броя тези в които никой не ми е вдигнал).В началото поисках обикновена информация за тях (ще станат ли? Няма ли ? ) оказа се,че все още не са погледнати.След като мина известно време,без да знам какво се случва,реших да се обадя и да си ги поискам обратно.Беше ми казано,че се работи по тях.Изчаках още една седмица и след като никой не ме потърси се обадих отново.Г-н Гърбев ми каза,че проблема не е просто кварца,а е по-сериозен и не могат да отстранят повредата.Била ми оправена само едната радиостанция,за която ще дължа 15 лв.(каквато е тарифата и в горните постове доколкото видях).Попита ме дали може да ги вземе за части и да ми ги плати.Обясних му,че са на Вуйчо ми, който е ловджия и не мога да ги продам,трябва да ги върна работещи или не.Честно казано се зарадвах,че вече имах някаква информация за тях и с г-н Гърбев се уговорихме,да ми ги изпрати все пак по ЕКонт като ще платя 15 лв.за работещата радиостанция.Мина още една седмица в която не получих смс от куриера.Обадих се по телефона да попитам какво се случва пак.Беше ми казано,че не ги е пуснал още понеже все пак имал някаква надежда да стане и другата радиостанция.Казах на г-н Гърбев,да ми ги изпрати до края на работната седмица, без значение дали са ок или не защото трябва да ги върна.Той ми каза,че ще ги затвори и ще ми ги изпрати до края на седмицата.Мина се още една седмица от тогава и отново НИЩО.Обадих се по телефона ,но никой не вдигна,по-късно пак се обадих и беше изключен.Честно казано,срам ме е да звъня по 100 пъти
            и да се моля за нещо което си е мое.Не знам и що за мъж би давал празни обещания просто ей така и би си спал спокойно при условие,че не си коректен.В крайна сметка не търся никому сметка за нещо,а си искам моето,за което щях да платя 15 лв. без да е ясно какво е било работело и какво не.Липса на всякаква заинтересованост от отсрещна страна.Празни обещания от негова и молби от моя страна да се изпрати една проста пратка към мен,седмици наред,а в същото време г-н Гърбев я взе веднага на следващия ден след като му я изпратих.В една друга тема прочетох,колко е честен и сериозен г-н Гърбев.Питам се тогава защо се налага да пиша по форумите за него с недоверие.От една страна не си заслужава разправията за едни скапани радиостанции,но от друга не може човек да си прави каквото иска и да се подиграва с хората.Смятам да си потърся правата където мога,за тази неприятна и нелепа история.
            Лек и успешен ден на всички.

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с Униден.- Помогнете със съвет!

              Здравейте,
              И аз имам същите станции със същият проблем. Някой би ли споделил кой елемент точно трябва да се смени, за да почнат да приемат отново? Не са лоши машинки все пак...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X