Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разкрасяване и допълнения към Фрилендъра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Разкрасяване и допълнения към Фрилендъра

    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
    Ако може да обсъдим откъде е най-близко и удачно да се вземе захранване. Аз лично предлагам от часовника За целта е необходимо да се ,,жертва" един data-кабел и да се асамблира един стабилизатор на напрежение от 12V на 5V - предлагам посредством 7805 елемент. Ще гледам схемата на стабилизатора да бъде някъде в ложето на часовника, а кабела да минава от отвърстията на парното към стъклото Какво ще кажете
    Я да си питам аз. Ако си карам само на захранването от запалката постоянно, има ли някакъв проблем? Говорим за ГПС, телефон, лаптоп, а не за миксер или печка.
    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

    Коментар


    • #17
      До: Разкрасяване и допълнения към Фрилендъра

      Ами и на старата ми кола а и сега вече година и половина, постоянно ми е включен ГПС-а на захранването от запалката и няма проблеми. Попринцип той си е проектиран така и не би трябвало да има проблеми. А по отношение на това откъде да се вземе ток предлагам да е от захранването на музиката през отвор под средната гумена ваничка на таблото, даже май си има отвор там, но и да няма може да се пробие и лесно да остане скрит. Иначе съм си купил и разклонител за допълнителния изход между седалките и там сега ми е двоен източника. Струва 5-6 лева а върши супер работа особено на дълъг път. Я дайте акъл къде по таблото или купето би могъл да се сложи телевизор и как би било най-красиво....
      Бог обича смелите, но води разумните....

      Коментар


      • #18
        До: Разкрасяване и допълнения към Фрилендъра

        Освен естетически друг проблем не виждам...
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #19
          Freelander смяна на маска.

          Здравейте, наскоро си купих Freelander 2002-ра година, но единственото което не ми харесва в джипа е предната му маска.
          Искам да вИ попитам дали е възможно да я сменя с нова маска, от съЩият джип но 2004-та година да сложа новата предна маска
          Благодаря ви предварително.

          Съобщение от модератор:
          Моля, напишете си в профила от къде сте.
          ... прочети и това ...ЦЪК
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-02-10, 16:27.

          Коментар


          • #20
            До: Разкрасяване и допълнения към Фрилендъра

            Приятелю, всичко е възможно стига да можеш да си го позволиш. Попринцип от 2004 не съм сигурен че ще стане маската, но не пречи и да се пробва. Попринцип този джип не е като БМВ да му правиш какви ли не извратенящини по визията и всичко по него си има предназначение, така че те съветвам ако си мераклия да провериш по английските сайтове, чиито адреси са публикувани тук в отделна тема и да инвестираш в един боди кит допълнителен, с един хубав ролл бар отпред гарниран със степенки. Повярвай ми така ще изглежда сто пъти по-стилен от каквото и да е друго. И на последно място не забравяй че това е твоя малък Фрилендър, който никога, ама никога няма да стане Порше Кайен или Ауди Q7. Така че успех и късмет, и само напред без аварии.
            Бог обича смелите, но води разумните....

            Коментар


            • #21
              До: Разкрасяване и допълнения към Фрилендъра

              Да направя малко up на темата, а и да се похваля че ще монтирам тия дни на жипката парктроник и ще я затъмнявам отзад. Като свърша работа ще кача и снимки.
              Бог обича смелите, но води разумните....

              Коментар


              • #22
                От: Разкрасяване и допълнения към Фрилендъра

                Аз пък съм намислил на моя да му сложа лебедка,два халогена,багажник отгоре + ледбар.
                Също така китайската кора под картера (пластмласовата) ще я подменя със здрава,подсилена ламарина.Ще му сложа и 2 см лифт понеже вече го вдигнах с 2 см само с гумите (АТ 205/80/16).Едно барникане по ECU-то (прословутият чип тунинг) защото понеже няма бавни (което ме вбесява) започва да умалява по по-дълги и стръмни баири.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X