Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
    Кой модел по-точно колега,разгледах предложенията но видях модела само на въздух,който е за 240лв?
    bgs за 50-60 лв.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Ако спирачния апарат не е на винт скоба за прибирането се прави елементарно . Аз използвам рамото с винта на стандартна двучелюстна скоба за вадене на лагери . Някой да е мяркал някъде тия боркорони за метал на Лидл ? Отървал съм ги . https://issuu.com/promooferti/docs/lidl-18-24/3
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Някой да е ползвал динамометричен ключ от BGS и да каже стават ли? Модела е този:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1600.jpg
Прегледи:1
Размер:83.1 КБ
ID:5722229

        40-210 Nm и е на цена 50 паунда в и-бей, което дали е нормално или навежда на мисълта за менте?
        Subaru Legacy 2.5
        Suzuki GS500 E

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Точно този от снимката е китайски боклук.
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
            Някой да е ползвал динамометричен ключ от BGS и да каже стават ли? Модела е този:

            [ATTACH=CONFIG]875640[/ATTACH]

            40-210 Nm и е на цена 50 паунда в и-бей, което дали е нормално или навежда на мисълта за менте?
            Звънни на Майстора. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=72039
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
              Точно този от снимката е китайски боклук.
              А този дали и той : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S.208-100_PH01.png
Прегледи:1
Размер:36.1 КБ
ID:5722235
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Говоря от опит,ако имаш различни впечатления ,напиши ги.
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Мога да започна с това, че НЕ Е китайски този от снимката в и-бея.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Както кажеш...
                    Калин Владов,09РСПБЗН

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Често ползвам същия ключ с друго лого като имам възможност да го проверя с друг ключ и няма проблем,ако имаш пари за Факом,вземи си но ако ще го ползваш 1-2пъти месечно не виждам смисъл.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        С удоволствие бих си взел от колегата maystor, но се намирам в UK и логистиката няма да се получи много удобна. Ключа ще го ползвам веднъж на моята си кола че ми се налага да стегна една ремъчна шайба и след това незнам кога пак ще се наложи, та затова не заглеждам супер скъпи инструменти.

                        От Факом това ми изглежда интересно:

                        http://www.expert-toolstore.com/faco...-17-340nm-case

                        А това го има в кварталния магазин за инструменти. Гледам сайта им казва че били шведски и с 30 годишна история. Може и да пробвам едно такова.

                        http://www.screwfix.com/p/teng-tools...e-wrench/22796
                        Последно редактирано от MartiX5; 04-08-16, 22:58.
                        Subaru Legacy 2.5
                        Suzuki GS500 E

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Госпожа Тенг познавам лично, не е шведка, нито инструментите й.
                          Факома от горния линк си струва всяко пени най-малко заради наистина намалената цена, задрасканата е по ценоразпис.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Здравейте колеги.
                            Искам да ви попитам кой инструмент бихте ми препоръчали като имате в предвид, че имам 3 автомобила и си ги поддържам почти сам.
                            Искам да си закупя комплект инструменти което да е на стойност 200,220 лв, 170,180- части!
                            Харесал съм си 3 марки - KS Tools , BGS Technic и Kraftmann
                            Като Ks tools е малко по скъп, ако знаете някъде другаде освен магазин за авто части - "Тех и КО" да го предлагат ще съм ви благодарен.
                            Говорих с човека в магазина той ми обясни че крафтман са на BGS ХОБИ инструмент..
                            [/FONT][/COLOR]Гледам, че и колегата "maystor" предлага BGS и Kraftmann, ако може да сподели и той мнение за марките. Имат ли гаранция, ks tools на какво ниво са до BGS И KrAftmann!
                            Също така виждам, че навсякъде обсъждат Force като добър вариант, но нещо не ми допадат на мен лично! Един път ще купувам инструмент от този тип за дълго време искам да е сравнително качествено...

                            Ако имате наблюдения на тези марки или имате по добри предложения ще съм ви благодарен!
                            Поздрави, Георгин!

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              "maystor" предлага BGS от време на време като поръчки с предварително заплащане и по-добро съотношение цена-качество няма.Иначе от трите KS Tools е една идея по добро от BGS и доста по добро от Kraftmann,но като цяло не бих казал че си заслужава цената.Force не са нищо особено горе/долу като Kraftmann.

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Да повдигна малко темата.Какво ще кажете за гедоре YATO-YT3884.В ebay е на цена от 167$.Ще се използва предимно любителски не професионално.Също съм си харесал и MANNEMANN 215 части.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X