Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Здравейте колеги Теракана е 150коня 2003 год.мойте дюзи са 33800-4х500 не са за смяна но ми изпаднаха на добра цена 33800-4х800 нови на делфи та мисълта ми е ще станат ли ако ги заменя дали ще работи колата нормално и трябва ли нещо друго да се преправя. Благодаря

    Коментар


    • От: Terracan

      Няма да станат /така поне твърдят запознати/ -лично аз не съм правил подобен експеримент.

      Коментар


      • От: Terracan

        Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
        Няма да станат /така поне твърдят запознати/ -лично аз не съм правил подобен експеримент.
        Тези ги дават за 163 коня на външен вид са същите но ми казаха преди малко че някакви кодове няма да съвпаднат но не е проблем щели да станат и ще работят

        Коментар


        • От: Terracan

          Аз пък съм чувал, че Пламен е с такива дюзи на неговата 150-ка. И съм пувал че от 163 на 150 става, но не и обратното.
          Това е в графата ЕЖК
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • От: Terracan

            Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
            Аз пък съм чувал, че Пламен е с такива дюзи на неговата 150-ка. И съм пувал че от 163 на 150 става, но не и обратното.
            Това е в графата ЕЖК
            Точно с него говорих и каза че ще станат а незнам защо по кода ги дават и за 150 и за 163 - 33800-4х800

            Коментар


            • Здравейте!
              Понеже темата е 145 страници е малко трудно за търсене ще питам направо.
              Може ли да ми препоръчате сервиз за диагностика и ремонт на горивната система.
              По стечения на обстоятелствата се сдобих с Kia Carnival 2,9 CRDI (същия мотор като на теракана) и поне една дюза е аут и търся някой който може да диагностицира какво не е наред.
              Hyundai Galloper 3.0 V6

              0885 44 60 16

              Коментар


              • Здравей колега.
                Моите ги правих преди години в София дизел център ,доволен съм от работата им. Сега как работят не зная.

                Коментар


                • Здравейте Нов съм в групата ноо редовно е следя


                  имам теракан 2.9 црди 150кс. та вапроса ми е следния:
                  искaм да сложа на терко миносови джанти. (отрецателен офсет 15" x 8"(8.5) 6x139.7 ET -20) вазможно ли ?
                  Има ли някои който е запознат с тези неща


                  Коментар


                  • колеги при стружки в помпата ми казаха че системата трябва да се прочисти това задължително ли включва и резервоара или само горивопровода

                    Коментар


                    • Juiced
                      Juiced коментира
                      Редактиране на коментар
                      и резервоара

                  • И задължително нов оригинален филтър след почистването.

                    Коментар


                    • абе хора нямате ли виждане за минусови джанти за теракан ?

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Никола Кузмов Преглед на мнение
                        абе хора нямате ли виждане за минусови джанти за теракан ?
                        Масово, се кара със стандартните. Ако имаше някой с китайски минусови щеше да сподели според мен. Аз съм с фланци 38мм и съм доволен и от стойката и от стабилността. Не знам с тези фланци колко идва като офсет, но стои много добре , не излиза извън калника а е точно на ръба. Не цапа с кал и аз като цяло съм доволен. Бих предпочел минусови джанти, но не по-изнесени от сегашният ми сетъп.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • И аз съм с фланци 38мм.
                          идеята ми е да го вдигна с iron men окачване 50мм и да сложа минусови ет-44 8j с гума мут терен ноо имам нужда от инфо докато не съм предприел стъпката

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Никола Кузмов Преглед на мнение
                            И аз съм с фланци 38мм.
                            идеята ми е да го вдигна с iron men окачване 50мм и да сложа минусови ет-44 8j с гума мут терен ноо имам нужда от инфо докато не съм предприел стъпката
                            Колко големи гуми искаш да сложиш,че си се насочил към Ironman? Щото е скъпичко, а 33" ще влязат само след боди лифт от 1,5" и лифт на окачването от 2". Аз съмс 2" сиромашки лифт с BJ подложки, обаче ценияката е трицифрена заедно с труда. Имаме си и 1-2-3 теми относно този лифт. Този офсет -44 ще е много и прозорците ти ще са винаги омазани, 8J гума не ти е необходима, до размер 265 става спокойно със заводската 7J джанта.
                            Ако погледнеш темата с лифта и останеш с тези джанти, ще си спестиш доста пари.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • Какво ще рече лифт 2" ? И боди лифт 1.5" ?
                              в момента съм с подложки и с натегнати торсове 265 75 16 влизат но опира.
                              Мен не ме притесняват прозорците
                              А джантите ми се искат защото ще го отвори като визия. Мисля за муд террен 265 75 15 или по голимия размер.
                              милех за махис ноооо вече се отказах
                              Имав въпрос какво ще рече 33" 12.5 ? Или 31:-ци и т.н. ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X