Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Не вие игления. Другите вият, вероятно и двата. При такъв заварен луфт лично изобщо няма да ги гледам колко вият, а ще ги сменя. Поне при терано не са и чак толкова скъпи, въпреки че са инчови. Намират се и като комплект и пооотделно.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Terracan

      Да и за Теракана са 42лв на колело.

      Коментар


      • От: Terracan

        Има ги и на брой от специализираните магазини за лагери. Лагер 16 лева. Уплътнителен семеринг 7.20 лева.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00002.jpg
Прегледи:2
Размер:81.4 КБ
ID:5810321

        Това е комплекта, но цената не я помня.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00001.jpg
Прегледи:2
Размер:95.7 КБ
ID:5810322

        Иглен лагер и вътрешен уплътнителен семеринг.
        Прикачени файлове
        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

        Коментар


        • От: Terracan

          Мерси! Какви са симптомите за проблем с иглен лагер? Все си мисля, че като съм без хъбове не трябва да има проблем там.

          Последно 163коня евро 3 или евро 4 е? Утре ще го регистрирам а гледам пише евро 3

          Коментар


          • От: Terracan

            Евро 3 е.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
              Какви са симптомите за проблем с иглен лагер?
              Клатещо се каре, и ако много се клати - вибрации при високи скорости.
              Лагера е между карето и шенкела и именно защото си без хъбове тоя лагер работи постоянно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Terracan

                Усетих, че говоря глупости.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Така вече съм сменил всички лагери на главините. Допълнително иглените лагери за външните карета с прилежащите семеринги гресирах, карах, и резултата е никакъв! Вие та не се трае! Вие и направо, но най-много в ляв завой с над 60км/ч вие отпред в центъра и леко в дясно. Започвам да мисля, че имам драма с лагера който се явява опорен на дългата страна на предния диф. Вътре в моста дето се намира до вакумния дисканектор на пр.дясна полуоска. Даже размених предни със задни гуми, ходих на реглаж да видя как е сходимоста, но уви беше напред.

                  Чакам идея? Мисля да сваля вае пак плочката явяваща се хъб и да видя когато не се върти полоската има ли шума? Ама не схващам как се влияе от натяга на външния лагер на главината???

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    След вчерашен преглед на подемник с 90км/ч и включен преден мост се установиха два проблема:
                    -Още след смяна на гуми предни-задни се чу и виене отзад съответно заден десен лагер е тотал според мен(или предава звук, или и левия е тръгнал). Потърсих и ме притеснява втулката която държи лагера, че не я намирам на първо четене. Не съм звънял още в: ИндКом, БазисМ, и Колос ама в Понеделник ще го видим.
                    -Другото е, че докато е на подемника се чува виене от предно дясно колело а там вече няма какво да вие освен лагера в моста вътре? Дали пропускам нещо?

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Остава да намеря малко време и сили и ще направим поредната операциа на джипа. Снимам какво съм взел мисля да подсигуря и накладки ръчна. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190322_132305-600x800.jpg
Прегледи:1
Размер:152.4 КБ
ID:5810893

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Колеги малко помощ ако може имам проблем с предницата не хлопа и тропа но когато е неравно за асвалт говоря си върви на където иска ходих в сервиз всичко е здраво само паразитен хебел смених го и минах на регулаж и пак си е така. И втория въпрос ми е за авто пилота моята няма купих бутона и бутоните за волана закачих ги имаше изкарани кабели но не тръгва трябва ли още нещо да купя четох за някакъв датчик на скоростите моята е автомат 2003 год 150 коня

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от siso75 Преглед на мнение
                          Колеги малко помощ ако може имам проблем с предницата не хлопа и тропа но когато е неравно за асвалт говоря си върви на където иска ходих в сервиз всичко е здраво само паразитен хебел смених го и минах на регулаж и пак си е така. И втория въпрос ми е за авто пилота моята няма купих бутона и бутоните за волана закачих ги имаше изкарани кабели но не тръгва трябва ли още нещо да купя четох за някакъв датчик на скоростите моята е автомат 2003 год 150 коня
                          Имаш ли луфт на волана, по книжка му дават стандартно 2см?
                          А от къде си купи темпомата, и аз съм се замислял да си сложа, но четох ,че трябва да имаш и датчик на спирачката. Ти гледал ли си дали имаш?
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                            Имаш ли луфт на волана, по книжка му дават стандартно 2см?
                            А от къде си купи темпомата, и аз съм се замислял да си сложа, но четох ,че трябва да имаш и датчик на спирачката. Ти гледал ли си дали имаш?
                            да имам малък луфт но ми казаха че е нормално а като вдигна 80 по асвалт неравен и става тегаво за управление и дърпа на една страна . А темпомата го взех от олх от кола на части 50 лв ми го дадоха не съм гледал за датчик а и незнам как изглежда колата я имам от скоро

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              КОЛЕГИ ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ЛУФТА В ПРЕДНИЦАТА ДА СЕ ДЪЛЖИ НА РАЗХЛАБЕНИ ЛАГЕРИ И КАК СЕ СТЯГАТ ЧЕТОХ ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ СТЯГАТ НА ОПРЕДЕЛЕНИ НЮТОНИ

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Първоначално публикуван от siso75 Преглед на мнение
                                КОЛЕГИ ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ЛУФТА В ПРЕДНИЦАТА ДА СЕ ДЪЛЖИ НА РАЗХЛАБЕНИ ЛАГЕРИ И КАК СЕ СТЯГАТ ЧЕТОХ ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ СТЯГАТ НА ОПРЕДЕЛЕНИ НЮТОНИ
                                Мисля че беше един килограм, но според мен е по-добре да не го правиш сам.
                                Аз имам такъв луфт и колата не сее из пътя

                                Лагерите ми са натегнати, кормилните ми накрайници са сменени, хебелите са здрави, сменени са шарнирите... нямам идея защот имам такъв луфт.
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X