Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
    Сега остана да установиш дали работи и в каква степен. Може само лепенката да му е останала.
    Трябва да я вдигна на крик и двете колела да се въртят в една посока. Нали така?

    Коментар


    • От: Terracan

      Най добре се пробва в сняг,лед , кал -при боксуване усетиш ли удар в задницата -значи работи. Прочети какво точно значи LSD и какво да очакваш от него.

      Коментар


      • От: Terracan

        И как по-точно от пластинчат LSD ще получиш удар в задницата???
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Terracan

          Точно така се чувства ,особено на лед -имам предвид като страничен удар. Е може и моите усещания да са извратени.

          Коментар


          • От: Terracan

            Аз с моя предишен диф , който имаше ЛСД не съм усещал никакъв удар. Като тръгна с повечко газ да правя обратен завой винаги завърташе задницата. Сега този диф ,който няма ЛСД с колкото и газ да тръгвам да правя обратен няма шанс да поднесе така.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Terracan

              Някаква идея от къде мога да си купя крик? Такъв който да може да влезне в нишата. Оригиналният изпуска масло.

              Коментар


              • От: Terracan

                Всеки маслен крик до 5т. влиза спокойно.Има ги по магазините ,включително и в някои железарии.Моя също протече и го смених с 5т.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Мерси.

                  Вчера слагах парктроник. Родих се!
                  Модула влиза в нишата при крика. За 2 часа стана цялото упражнение.
                  Китайският комплект струва 10 долара:
                  https://image.dhgate.com/0x0/f2/albu...MDRFj5M872.jpg

                  Другият месец 2 дин навигация и камера за задно виждане.

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Е ,тогава/с камерата/ наистина ще се родиш.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Аз си купих огледало, с ДВР и камера за задно. Още не съм го окабелил
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                        Аз си купих огледало, с ДВР и камера за задно. Още не съм го окабелил
                        Аз очаквам снимки. Искам до видя как пасва на оригиналното огледало. Пречи ли на отварянето на сенниците? Монтажа на задната камера. Една снимчица на огледалото с включена задна камера ...

                        И да кажеш кой точно модел е. Има ли диоди за нощно виждане?

                        От къде го купи и на каква цена?

                        Гледам ги в Алиекспреса. Но са десетки модели на много различни цени. Ако е от там - сложиха ли ти мито или ДДС?

                        Знам, че съм нахален, но и на 1-2 въпроса да ми отговориш ще съм доволен.



                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                          Аз очаквам снимки. Искам до видя как пасва на оригиналното огледало. Пречи ли на отварянето на сенниците? Монтажа на задната камера. Една снимчица на огледалото с включена задна камера ...

                          И да кажеш кой точно модел е. Има ли диоди за нощно виждане?

                          От къде го купи и на каква цена?

                          Гледам ги в Алиекспреса. Но са десетки модели на много различни цени. Ако е от там - сложиха ли ти мито или ДДС?

                          Знам, че съм нахален, но и на 1-2 въпроса да ми отговориш ще съм доволен.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-01-5fe22c99322a619b5979f0e3361d65ee14f66daa88dfa07aacac47b29f425445_c97bde87.jpg
Прегледи:1
Размер:59.4 КБ
ID:5794964
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-01-cb02e559cb3b911f5d1a77469aac6c6f39f078e06b398ca852459d4e4829861f_2b2c20e7.jpg
Прегледи:1
Размер:57.1 КБ
ID:5794965
                          Малко кофти са снимките защото ги снимах в гаража. Иначе и аз от алито ги взех : https://www.aliexpress.com/item/Gree...60ab4c4dqIC60l
                          не е мого евтин вариант, но скобата си е едно към едно с моята , кабела остава невидим почти, размера на огледалото изцяло съвпада с моя и няма никакви драми със сенниците. Единствено е малко по-тъмно самото огледало, но нищо фрапиращо. Не съм окабелявал още защото не съм по тока и упътването им е малко объркващо за мен, а и кабелите дойдоха с едни бушони накрая.... ще чакам авер жичкаджия да се освободи и да ми помогне.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-01-af32eda0e8367cf624efd29fe21a5b0d589c033f97dd8558a2d4dd5e8b63a718_ad309cd6.jpg
Прегледи:1
Размер:222.3 КБ
ID:5794966
                          камерата за заден ход е с 4 диода. Плюса на този двр, е че записва едновременно от двете камери и има картина в картината, има функция да записва при сблъсък и при движение.
                          според мен си струва. ще споделя малко по-нататък какво се е случило след окабеляването.
                          ПП пристигна за 9 дни, обявената стойност е 8$ и дойде директно в пощата без никакви митници.
                          ППП скобата на теракана е №7 на снимките
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Такааа и аз влезнах в клуба на Check Engine. Ето и малко инфо за колата:
                            Теракан 2004 /стартият фейслифт, новия двигател 163 коня, ЛСД диференциал - от Италия купена 2011/ - Автоматик.


                            Понеже изчетох цялата тема преди да реша дали да си купувам такъв джип, реших да дам повече пари, но да взема по качествен.
                            Колата която купих е поддържана от 2011 в официалният сервиз на Хюндай само с оригинални части. Имам всички фактури + проверих при един приятел който работи там всичко е точно.
                            Преди да я купя я закарахме на преглед в Хюндай и приемчика не можа да повярва в колко добро състояние е. Като забележки каза само, че липсва скобата на акумулатора. Нямаше никакви грешки. Когато я тествах я настъпих и всичко беше наред.
                            Колата е със сменени 4 чисто нови дюзи (2011 година като не е минала от тогава повече от 50к километри), накладки, масло на скоростна кутия, масло на двигател, маслен филтър, въздушен филтър, горивен филтър, филтър на климатика, Гресирана ходова част и още (списъка е дълъг имам към 20 фактури от 2011 до сега).


                            Чека ми светна когато изпреварвах на петрохан. Демек изкачвах бая наклон и я настъпих здраво за да изпреваря. Светна някъде на около 3900 оборота.
                            Не съм я карал още на диагностика понеже сега са претрупани от работа и трябва да си запиша за след 1 седмица час.

                            Настъпвах я още няколко пъти, но не светна чека.
                            Питах предишният собственик каза, че колата е карана само с хубаво гориво, но без добавки.


                            Питането ми е следното преди да съм отишъл на диагностика:
                            - Да започна ли да карам с добавки и ако да коя ще ми препоръчате. Аз тази си харесах B.D.C.-BARDAHL DIESEL COMBUSTION, BAR-1200 (не съм чел правилата дано не го сметнат за реклама) ама нямам никаква идея дали е добра.
                            - Да отида ли на водородно почистване на двигателя. Имам приятел който ми го препоръча и каза, че след 1-часова процедура двигателя работил в пъти по леко и безшумно.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Според мен първо направи процедурата с Натиснете снимката за да я уголемите

Име:72-thickbox_default.jpg
Прегледи:1
Размер:50.7 КБ
ID:5795648
                              После си смени горивният филтър и тогава продължи да караш с БДЦ-то. Водородното почистване го правих, и разлика почти не усетих. Ти си прецени дали ще го правиш.
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                              Ford Fiesta 1.4 Tdci

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Поръчах ги и двете. С първото как се процедира? До колкото прочетох сипваш и 30 мин я форсираш до 2500 оборота? Може ли да се кара?
                                Аз съм с автоматик да не прегрее скоростната кутия на N?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X