Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Бруклин , да го кача , ама е 833мб и не ми дава.

    Коментар


    • От: Terracan

      Колеги някой може ли каже номерата на цилиндрите как са кой е първи , кой е четвърти?
      И като има грешка за 3ти цилиндър това реално кой цилиндър е? (от австралииците разбирам че е 4ти цилиндър, а той кой е - към ангренажа или от другата страна?)

      Коментар


      • От: Terracan

        За 4-цилиндровият двигател номерацията започва от ангренажа 1-2-3-4. При встралийците доста е разпространен и бензиновият 6 цилиндров двигател. За да бъркаш трети и четвърти цилиндър явно си чел за такъв двигател. Някъде бях чел, но не съм на 100% сигурен, че при този двигател номерацията на цилиндрите е от ангренажа - ляв моноблок 1-2-3, десен моноблок 4-5-6.
        А може и да са писали за диагностика по ред на работа?
        J3 1-3-4-2
        D4BH 1-3-4-2
        G6CV 1-2-3-4-5-6
        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

        Коментар


        • От: Terracan

          Да, благодаря за информацията. Бях се подвел по информация, която си е правилна, просто като гледам с диагностиката на делфи очаквах че когато пише грешка 3ти цилиндър да става въпрос за 4ти реално, но то ги пише правилно цилиндрите, а самите грешки са с други номера. Ако се гледат само грешките например излиза че P0201 е за първи цилиндър пък P0202 не е за втори а за трети цилиндър.

          P0201 отговаря на цилиндър 1
          P0202 отговаря на цилиндър 3
          P0203 отговаря на цилиндър 4
          P0204 отговаря на цилиндър 2

          Както и да е, проблема ми беше отворена верига на трети цилиндър (P0202), което май се оказа от проблем с кабелите. След като ги извадих и им изчистих и посъбрах контактите спря да се проявява проблема. Поръчал съм си нови кабели така че следващия път като ровя там ще ми е за последно

          Коментар


          • От: Terracan

            Колеги какви крикове ползвате за джипките? Търся крик откакто съм го купил понеже е откраднат. Обаче 2 неща не разбирам:
            -Какъв да е тоя крик?
            -Как да го събера при левия стоп?

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
              Колеги какви крикове ползвате за джипките? Търся крик откакто съм го купил понеже е откраднат. Обаче 2 неща не разбирам:
              -Какъв да е тоя крик?
              -Как да го събера при левия стоп?
              Аз си взех обикновен хидравличен до 3 тона, съжалявам че не взех до 5, щеше да се събере.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • От: Terracan

                А мери ли го дали ще влезне под моста и под носачите? Защото на мен най-ми харесва 3-5т телескопичен обаче знам ли? Въпреки че и гущер ми изглежда удачен само дето няма в какво да го сложа.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Крика влиза спокойно -моя е 5т. Купих го , защото оригиналния умря и не подлежи на възстановяване/поне според мен/.

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Това са размерите на моя крик. Не съм сигурен дали е оригиналния, но си влиза нормално в нишата зад стопа.
                    Прикачени файлове
                    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Не е оригинален -той е оранжев на цвят и излиза на 3 степени , има и логото на Хюндай. Браво за размерите , да не се чуди колегата.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Някой знае ли какво е нужно да взема от донор, за да инсталирам темпомат на моят джип. И двата са 163 коня фейслифт автомати.
                        Намерих донор, продавача казва, че всички са подготвени за темпомат, но едва ли е само копчета и окабеляване.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Няма друго какво да бъде. Ако бяха бензин с жило на газта можеше и да има други неща. Ама при дизел с ел.управление на всичко само кабели и копчета.

                          Някой да е разконспирирал проблема в ел.моторчето отговарящо за температурната клапа на климатроника? Аз купих колата с демонтирано такова. Сглобих регулирах и заработи. Днес минах да видя трябва ли още фреон за климатика и тн. Моторчето пак не работи. А преди да го монтирам бачкаше точно както трябва че и известно време после.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Здравейте,

                            Започна да ми вие турбото и сега се оглеждам да купя втора ръка. Намерих едно за 150 к.с. двигател. То ще стане ли за 163 к.с. двигател? И като цяло някой знае ли къде мога да го рециклирам? И какви пари горе долу би струвало?
                            Мерси предварително.

                            В.
                            Последно редактирано от zaheto; 13-05-19, 09:27.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
                              Не е оригинален -той е оранжев на цвят и излиза на 3 степени , има и логото на Хюндай. Браво за размерите , да не се чуди колегата.
                              Моя оригиналния беше син но бяха му ръждясали буталата и не работеше и за това го изхвърлих

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Има ли някой с Теракан 163к.с. , който да се доближава до разхода по книжка - 7.4 извънградско и 10.5 градско.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X