Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Поне по снимките така изглежда, ама щом те е отместил от пътя, а на снимките не се виждат тотални щети здрави ще са тия нашите Теракани.
    Дано няма изненади, каско имаш ли?


    HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
    VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
    Няма да е все така!
    Нула две осмици 724 пет едно пет 1

    Коментар


    • От: Terracan

      Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
      здрави ще са тия нашите Теракани.
      Никъде не съм успял да намеря краш тест на този джуган. За СантаФе има. За Терракан няма.

      Коментар


      • От: Terracan

        Това ли разбираш под краш тест :https://www.youtube.com/watch?v=7ClP1Hwq4J0 ?

        Коментар


        • От: Terracan

          Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
          Това ли разбираш под краш тест :https://www.youtube.com/watch?v=7ClP1Hwq4J0 ?
          Това е кретения, а не краш тест.

          А по темата ... На сайта на Euroncap няма данни да е правен краш текст на Теракан.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Terracan

            Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
            Това ли разбираш под краш тест :https://www.youtube.com/watch?v=7ClP1Hwq4J0 ?

            Уви това дава предимно информация, че е идиото устойчив. Но имах предвид традиционния краш тест.

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Това е кретения, а не краш тест.

              А по темата ... На сайта на Euroncap няма данни да е правен краш текст на Теракан.
              insurance institute for highway safety също нямат такива данни. Явно никой не го е тествал. (което не значи, че непременно не е здрав разбира се)

              Коментар


              • От: Terracan

                Хванахме се на бас с един приятел за вида масло на Теракана... и двамата загубихме. Това май работи с каквото му сипеш. Само не разбирам защо има такава разлика при модела 2002-ра година (моята е 2002-ра)
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maslo.jpg
Прегледи:1
Размер:147.2 КБ
ID:5764582

                Коментар


                • От: Terracan

                  Нищо не разбрах.

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Здравейте, бих искал да попитам дали и на някой друг притежател на Теракан му се е включвала алармата около 4 часа сутринта ? Предисторията е: Баща ми наскоро остави Терко в сервиз за диагностициране на една болежка и миналата вечер към 4 сабален му звънели от КАТ, че джипа "КРЕЩИ" яката .
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                      Здравейте, бих искал да попитам дали и на някой друг притежател на Теракан му се е включвала алармата около 4 часа сутринта ? Предисторията е: Баща ми наскоро остави Терко в сервиз за диагностициране на една болежка и миналата вечер към 4 сабален му звънели от КАТ, че джипа "КРЕЩИ" яката .
                      Аз имах такъв проблем с едно Рено. Трябва да си го види алармаджия. Будеше целия квартал посред нощ

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Колеги моля някой да ми препоръча читав майстор за предното окачване. Защото на няколко места удрям на камък. Става дума за София

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Така колеги да се похваля с теракана след триседмични борби вече сме на пътя.Смених двигател,купих от 163 коньов гол двигател,наслагахме мойта периферия и всичко е шест.Който разправя,че не става се лъже много,става и още как.
                          Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                          Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Е що да не става, става си ама е съпо и е разправия. Само дето трябваше да му вземеш и дюзите, да ги запознаете с еку-то. Иначе съм чувал за разлики в буталата на 163 и 150 но аз лично не съм виждал.
                            Последно редактирано от Juiced; 28-08-17, 16:24. Причина: .
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              дюзите бяха продадени,пък и ме достраша да си купя такива,че така и никой не можа да ми каже какво ще стане с дюзи от 163,пък и аз си имам мойте и така стана.Остана ми една здрава глава да си имам от цялата галимация.
                              Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                              Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Първоначално публикуван от stoyanchev Преглед на мнение
                                дюзите бяха продадени,пък и ме достраша да си купя такива,че така и никой не можа да ми каже какво ще стане с дюзи от 163,пък и аз си имам мойте и така стана.Остана ми една здрава глава да си имам от цялата галимация.
                                Обикновено при моторите с директно впръскване геометрията на буталата е направена спрямо геометрията на впръскване на дюзите, та правилно си направил. Дали би имало проблем или не е отделна тема, но вероятността за такъв не е малка.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X