Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Yamaha TTR (само за фенове)

    За мануала ясно , ми я кажете къде да търся група за окръжни разходки, с лек или среден офроуд. Сега се обух с един смесен преден маркуч, задната ми е "чук" за сухото. От Габрово съм. Карах WR450F и други машини по за гора ориентирани. Знам пътеките що годе в региона, ама станах 105 кила на 36 години и малко ми е разходкаджийската вече. Маршрути има. Група няма!!!
    Тема за разходкаджии няма ли, група за страната/региона търся...

    п.с. оптималната машина, покриваща критериите на универсалното ендуро, подпечатано от мен
    all rights reserved!
    Последно редактирано от bkunev; 10-04-17, 21:22.

    Коментар


    • От: Yamaha TTR (само за фенове)

      Има ли ТТ-та в София, да си покараме заедно!
      Доста е разхвърляна темата въпроси без отговори и тн.

      Коментар


      • От: Yamaha TTR (само за фенове)

        Колеги, мотора е ТТ600Е 2001. Имам стоков ауспух, ама го няма заглушителя. Развит и е махнат. Дайте снимка та това което трябва да си направя, да го вкарам през зейналата дупка и да го завия в резбовите вложки. Дайте снимка, може да не еот тоя мотор, принципно да видя какво трябва...
        Мерси, лека и пивка...

        Коментар


        • От: Yamaha TTR (само за фенове)

          На колко километра сменяте масло? Сега карам предимно асфалт и врътнах 1000 км.

          Коментар


          • От: Yamaha TTR (само за фенове)

            еееебаааагооо, сам ли съм тука, бе, да се хваща един админ и да я затрива тая тема...

            Коментар


            • От: Yamaha TTR (само за фенове)

              Е, в темата има поднесена доста полезна информация, това че в момента не е кой знае колко активна не означава че в бъдеше няма да донесе полза на някого.

              Да не е празен поста - масло на моето ТТ сменях през 2000 - 2500 км. Използвах предимно 15W50 или 15W60 но особена разлика така и не забелязах.

              Коментар


              • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                Здравейте колеги , имам питане дали има някой колега от София с ямаха ттр 600 само с кик стартер, за проба на цди то , защото имам подозрения че цди то е здало багажа, да го разменим за проба, ако някой може да помогне нека пише или тук или на скайп darka_avanger, Благодаря.
                Когато видиш хубаво, не се радвай, когато видиш лошо, не се бой.

                Коментар


                • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                  Колеги някой ще може ли да разясни как се регулират клапаните на Yamaha Ttr 600.
                  Допуските ги знам, имам и луфтомер, но не знам каква е последователността на операцията.

                  Коментар


                  • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                    Колеги, предстои ми смяна на маслото на TT600E 2001. Май се води Белгарда. Интересува ме освен долната пробка на двигателя трябва ли да развия и тази на казанчето горе до седалката? Става въпрос за металното казанче от което се налива масло и на чиято капачка е щеката за нивото. И ако трябва и нея (пробка) да развия как и с какво да отведа струята масло от него без да олея надолу всичко(окачването)?

                    Коментар


                    • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Трябва и от казанчето.
                      Добре е да смениш и филтъра, десетина лева е.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X