Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Yamaha TTR (само за фенове)

    То не беше крос,еднуро си беше в самото каране не търся друго освен 'разходка' из балкана..но главно по асфалта ще се движа..гледам обявите из нета ама нищо не ми хваща окото...

    Коментар


    • От: Yamaha TTR (само за фенове)

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      И аз изгорях с една оригинална по каталог,платих я 7лв и издържа точно 5 дни,ама с онази истинската втора употреба където ми даде нямам никакъв проблем,сега ревът че свещите са им умрели,ама и маслото уж оригинален Мотул с което се движат 60 процента от моторите е същото,еми оригинално е как да не е,да де само че не и в България,нали аз го наливам,М10 в оригинални туби от Китай,после иди им разправяй ама никой не чува че Приста супер 15w50 с което аз карам е по добро от Мотул което всъщност е М10,в Русия съм в Русия.
      Ти пак добре - само със седморка си се разминал. 1 бира трябва да почерпиш за тази третата употреба иначе ще изгори в най-скоро време. Преди 7-8 години един познат си взе ЦБР 919. След няколко дни каране от нямане какво да прави поиска да го "обслужим" . Затръшка се дай та дай да сменим свещите . Не бях съгласен , защото моторът беше нов внос от Япония и в перфектно оригинално състояние. Но не та не. Взе си "оригинални по каталог " за 80 лева . Смених му ги в домостроителния. От там до нас на ход - около 1 км е. И край - няма палене , в коша и четирите. Добре , че не бях изхвърлил старите. С тях моторът смени трима собственици и навъртя поне 30 000 км. После му изгубих спатиите.

      Коментар


      • От: Yamaha TTR (само за фенове)

        Ами ХТ по-добро ли е от ТТР-а?

        Коментар


        • От: Yamaha TTR (само за фенове)

          Зависи за какво ще го използваш,горе доло са еднакви,грубо казано ТТР е спортния вариянт на ХТ.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • От: Yamaha TTR (само за фенове)

            Здравейте,и аз взех тт 600,интересува ме колко се помпи задния амортесиор че испуснах въздуха без да искам,другият ми въпрос е колко зъба са венците.Поздрави на всички фенове.

            Коментар


            • От: Yamaha TTR (само за фенове)

              До 92г. са с 14/50, а после от 93-та нагоре, варират през различните години - 15/44 и 15/47.
              За 14/50 - 116линкова верига, за 15/44 -112л. и за 15/47 - 114линка.
              А амортисьора се пълни с азот - не с въздух, но на колко не съм сигурен, някъде към 8-10 бара мисля, че беше.
              Gas Gas ec 250

              Коментар


              • От: До: Yamaha TTR (само за фенове)

                Moже би това ще помогне.20KW motorcycle Hub Motor
                ://www.youtube.com/watch?v=aEpTwOHKjjw&feature=related
                Honda CRF 250 X
                Touareg 3.0 TDI

                Коментар


                • От: До: Yamaha TTR (само за фенове)

                  Благодаря,значи моя заден е сменян защото е с 52-3 зъба,а откъде да взема азот за задния амортесиор.И друго да питам,слагат ли се и къде краш тапи отзад за рамата,защото при падене се влачи по страничните пластмаси и жули вече старата нова боя.

                  Коментар


                  • Благодаря ще пробвам,

                    Моят е TTR но следващия ще е с СТАРТЕР едва ли е по тежък от 500 грама?(изобщо не знам за тежестта)
                    Последно редактирано от Chinela; 21-02-12, 06:07.

                    Коментар


                    • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Първоначално публикуван от Todorino Преглед на мнение
                      Благодаря ще пробвам,

                      Моят е TTR но следващия ще е с СТАРТЕР едва ли е по тежък от 500 грама?(изобщо не знам за тежестта)
                      Към десетина килограма ще е по тежък ,то не е само стартер, инсталацията е малко по различна за стартер а и има и акумулатор.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                        Виждам че заглавието е TTR но темата е позамряла а и въпроса се припокрива така че ще спамя тук.
                        От няколко седмици съм горд притежател на ТТ 600. Според проучванията ми модификацията е S, произведен 1993. За модификацията може и да греша...
                        Общо взето впечатленията ми са добри, въпреки че още не съм навъртял сериозен пробег.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:196.2 КБ
ID:5363615

                        За съжаление тази сутрин когато тръгвах на работа (ходя с мотора) при опит да сапаля двигателя манивелата се счупи. Повредата не е в самия лост а в детайла с шлиците. По - долу прилагам снимки.
                        До колкото знам манивелите са еднакви за ТТ, TTR и XT. Моля ако греша някои да ме поправи... Също така ако детайла е идентичен с този при други модели моля да ме допълните за да е по лесно търсенето...
                        Още не съм звънял по магазини но моля ако някои на коро е купувал този детайл или цялата манивела да каже орентировачна цена за да се готвя психически
                        Вероятно довечера или утре ще пробваме и да възстановим детайла чрез заваряване, ако материала го позволява така че ако можете да дадете съвети и в тази област ще съм благодарен.
                        Ето снимки на счупването:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:54.0 КБ
ID:5363617Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:57.0 КБ
ID:5363618

                        Има и други неща за които в бъдеще ще пиша но за сега това е най важното че идват 4 почивнио дни и ако съм без мотор ще съм много кисел...

                        Коментар


                        • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                          Заварката вече е готова, въпреки че не знам дали трябва да съм голям оптимист.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:43.0 КБ
ID:5363800

                          Премерих вала на един XL 600 и се оказа с диаметър 18 мм - точно колкото на ТТ-то така че вероятно може да се включи в алтернативния списък за набавяне, стига разбира се и шлиците да съвпадат...

                          Довечера ще се разбере дали визстановяването на детайла е било успешно но при всички положения търсенето продължава.

                          Коментар


                          • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                            Голяма част от манивелите на 600 кубиковите се чупят от неправилно регулиран декомпресьор.

                            Коментар


                            • търся

                              имам проблем немога да си намеря предни и задни наклатки за спирачките за по малко от 40 лева двете ако може да ми помогне някои

                              Коментар


                              • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                                Това е нормална цена.Не очаквай да ги намериш за по 10 лева бройката.
                                Симеон Симеонов - 0878666200
                                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                                Suzuki - A way of life

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X