Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Yamaha TTR (само за фенове)

    Колега тоя мотор е 150 кила,как не те е жал чак на 3-та да го вдигаш! Аз лично не мисля че е от маслото,явно той си е бил на години така да се каже,доста ползван! И ти като си започнал да го форсираш на 3-та да го изправяш и си го довършил! Препоръчвам ти да събираш парички на нов съединител,а до тогава се научи да го изправяш и без негова помощ за да не прецакаш и новия,като го купиш не го мени докато тоя не се сдуха напълно (макар че не е хубаво,мъчиш мотора)

    Коментар


    • #32
      До: Yamaha TTR (само за фенове)

      Здравейте ,имам няколко въпроса,на ТТ-то изтрака нещо звеерски тия дни в мотора и преди малко му свалих двигателя и утре ще го отварям.Та въпроса ми е някой слагал ли е ковано бутало или по точно спортно и на каква цена може дасе намери.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • #33
        До: Yamaha TTR (само за фенове)

        Е,как този здрав модел на Ямаха се счупи?,,те нямат чупене; Колегата Добрин от форума има хубави бутала на Вьоснер,аз съм слагал от тях,и са доста добри.

        Коментар


        • #34
          До: Yamaha TTR (само за фенове)

          Здравейте колеги какво мислите за Yamaha TT 600 89г. ? Цената му е 1500 ? Някой ако е имал да сподели защото и парите ще ги имам скоро и може и аз да вляза в клуба на тт-та мерси предварително за мненията .

          Коментар


          • #35
            До: Yamaha TTR (само за фенове)

            Първоначално публикуван от alexdodev Преглед на мнение
            Здравейте колеги какво мислите за Yamaha TT 600 89г. ? Цената му е 1500 ? Някой ако е имал да сподели защото и парите ще ги имам скоро и може и аз да вляза в клуба на тт-та мерси предварително за мненията .
            От,каде ще го взимаш на тази цена?Имам нещо впредвид,дали не е от София?Може да ми кажеш и на лично.

            Коментар


            • #36
              До: Yamaha TTR (само за фенове)

              Здравейте,днес свалих двигателя и главата на мотора и установих от какво е чукането.Някакво парченце метал с размери един милиметар далжина и половин ширина е попаднал в цилиндара ,просто си нямам идея от каде е дошло а толкова ме е яд , понеже скоро е правен ремонт на двигателя буталото е още а по цилиндара си личи още хонинга.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #37
                До: Yamaha TTR (само за фенове)

                Здравейте и от мен колеги. И аз от скоро суЪм собственик на Ямаха ТТР 600. Имам един малко смешен ня/ЗА някойИ хора въпрос - днес реших да сменя маслото, източих старото масло, но ми се видя малко и като го премерих е изтекло 1,5 литра, а го дават да хване 3 литра.
                Аз източих маслото от пробката на двигателя под скоростния лост от долу, има ли друга пробка която да се отвива за да изтече и другата част от маслото? Знам, че на някои мотори се източва от двигателя и от казанчето...
                Последно редактирано от Жоро Донечки; 01-10-09, 12:49. Причина: Ъ; И;
                NISSAN PATROL GR

                OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                Коментар


                • #38
                  До: Yamaha TTR (само за фенове)

                  ако имаш маслен резервоар, и от него трябва.като изполваш стартера да завърта помпата.

                  http://www.tt600s.de/ пълна информация за моделите на Ямаха тт

                  Коментар


                  • #39
                    До: Yamaha TTR (само за фенове)

                    Нямам пробка на масления резервоар...
                    NISSAN PATROL GR

                    OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                    Коментар


                    • #40
                      До: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Първоначално публикуван от Ники Димов73 Преглед на мнение
                      ако имаш маслен резервоар, и от него трябва.като изполваш стартера да завърта помпата.

                      http://www.tt600s.de/ пълна информация за моделите на Ямаха тт

                      Колега, благодаря все пак, но в този сайт не намерих нищо по темата.
                      Егати случая, да не мога да си източа всичкото масло от двигателя...
                      няма ли кой да каже как става???
                      NISSAN PATROL GR

                      OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                      Коментар


                      • #41
                        До: Yamaha TTR (само за фенове)

                        От масления резервоар излиза маркуч който се захваща към двигателя чрез фланец с две винтчета(6мм)-ако ме не лъже памет , фланеца беше някъде около скоростния лост.За да източиш маслото от масл. резервоар трябва или да изчакаш два-три дни без да палиш мотора за да може маслото да се стече в картера или да отвиеш болтчетата на фланеца и да източиш маслото през маркуча(при втория начин е по-сигурно , че ще източиш цялото масло).Много внимавай когато затягаш болтчетата(картера е алуминиев и резбите превъртат много лесно-най-добре е да ги стегнеш с отверка с шестограмен накрайник-така и да искаш няма да успееш да скъсаш резбите).
                        ПП.Става дума за ТТ600S.При ТТР-а не знам как е точно , но не вярвам да са направили пробка на масления резервоар.
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • #42
                          До: Yamaha TTR (само за фенове)

                          колега asen_dp писахти преди малко едно лс ако можеш погледниго мерси предварително
                          поздрави Сашо

                          Коментар


                          • #43
                            До: Yamaha TTR (само за фенове)

                            Искам да помоля някой колега с ямаха тт600 модела който е с кори на резервоара ако може да махне седалката и да снима как върви инсталацията от кормилото до задния калник, мерси.
                            0 8 76 36 8 542

                            Коментар


                            • #44
                              До: Yamaha TTR (само за фенове)

                              Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                              Искам да помоля някой колега с ямаха тт600 модела който е с кори на резервоара ако може да махне седалката и да снима как върви инсталацията от кормилото до задния калник, мерси.
                              Колега то не са ли еднакви инсталацийте?

                              Коментар


                              • #45
                                До: Yamaha TTR (само за фенове)

                                еднакви са но рамките са малко различни и кабелите минават по различен път
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X