Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

    Е това са хубави цени !!! Къкви печалби гоня наще търговци не е истина !!!
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

      Ето гумите 175/80/16 - Регенерат на Кобра - 137 лв. парчето - Мисля че за Нивата са перфекният вариант за кал! Вече и са тествани - ровят като прасе в царевица




      Коментар


      • #18
        До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

        Добър вечер.Колега,гумите на пръв поглед са добри,като ги си тествал кажи как се справят,предимно със самопочистването на грайфера.Аз залагах много на малатеста кобра.

        Коментар


        • #19
          До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

          http://forum.offroad-bulgaria.com/pi...ictureid=16688 Могат и такива , само мерак да имаш
          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
          WJ 4.7

          Коментар


          • #20
            До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

            Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
            http://forum.offroad-bulgaria.com/pi...ictureid=16688 Могат и такива , само мерак да имаш
            и двигател от краз

            Коментар


            • #21
              До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

              Ами останах с добро впечатление - в калта без много газ си вървеше съвсем уверено, дърпах един колега с доста по тежък джип и Нивичката се справи без особенно усилие - На мен ми харесват - мисля че за Нивата е най добрия вариант за кал!

              Коментар


              • #22
                До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                Виждам, че Кобрите си ги монтирал на оргиналните джанти, с вътрешните гуми ли си или са безкамерни
                VAZ 21214-Niva
                Grand Vitara 2.0 i V6 DB

                Коментар


                • #23
                  До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                  Сложих им вътрешните защото като знам в какви калища и дивотии я тикам може да се разбортира но иначе става и безкамерно.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                    [QUOTE=Morskia;840040]

                    Привет на колегите,
                    Въпреки,че видях таблицата имам питане:215/65R16 зимни дали ще имат някакъв проблем в смисъл дали няма да закачат някаде?Нивата се движи по асвалт и малко черни пътища.Благодаря предварително

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                      [QUOTE=lubohamar;891497]
                      Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                      Привет на колегите,
                      Въпреки,че видях таблицата имам питане:215/65R16 зимни дали ще имат някакъв проблем в смисъл дали няма да закачат някаде?Нивата се движи по асвалт и малко черни пътища.Благодаря предварително
                      Най вероятно няма да закачат никаде но много зависи с какви джанти си на моята 205/80/16 на оригиналните джанти не закачат никаде а 205/65/15 но на витарови джанти закачат малко а са доста по малки но джантите са доста по изнесени навън и там е проблема.
                      1-на нивовите джанти 215 май не можеш да сложиш много са тясни
                      2-размера за който питаш е възможно най неподходящия за нива широки и низки гуми за какво са ти?
                      Последно редактирано от evgeniml; 22-10-09, 12:18. Причина: промяна
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                        Тези гуми ни останаха от предишня джип Нисан Екстрел,сега имам нова Нива и се чудя какво да правя.Джантите са оригинални,а и гумите са нови на 1-сезон
                        Последно редактирано от lubohamar; 22-10-09, 15:54.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                          Да Ви попитъм и аз колеги гумите ВЛИ-5 добри ли са за сняг, кал и поледица защото си взех нива но е със стандартните гуми заводските а искъм да я обуя със зимни гуми и да е подготвена за сезона. Ако може да ми препоръчате някакви гуми които да са комбинирани за сняг, кал и поледица. Благодаря предварително.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                            ВЛИ-5 на сняг са трагични ЗА КАЛ - ДА! Двойно щастие няма! Остави си ги за кал а за сняг - И-511! Тази тема е много обширна...ако ще я караш само за ей-така - тези гуми които ти писах са добри...

                            Коментар


                            • #29
                              До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                              Май ще си взема И-511 за първо време а между другото какво ти е мнението за rosova BC 54
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #30
                                До: Какви гуми,размер и цолаж макс стават на нива

                                Първоначално публикуван от SKORPION_LS Преглед на мнение
                                Май ще си взема И-511 за първо време а между другото какво ти е мнението за rosova BC 54
                                Колега аз я "джиткам" с Lassa OK-144,и съм много,ама много доволен,хем съм с гаден булбар,който само набира сняг.Вирви като луноход.Незнам от къде си,но ако имаш път ела на добринище като падне снега-да видиш как орем с гуменките

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X