Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спални чували?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Спални чували?

    Аз съм небрежно къмпингуващ и след няколко чувала, си взех това:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MusucBag.jpg
Прегледи:1
Размер:49.4 КБ
ID:5591312

    Доста по-топъл е от всички които съм имал, можеш да си го облечеш и да си допиеш пред палатката
    Има подсилени части на стъпалата за ходене. Спиш във всевъзможни пози. Недостатък е че е голям и тежък, но аз го нося с кола предимно.
    Взех малко на майтап, но вече не мога да си помисля за друг.

    ПП заправих да спомена, ако искате да разгледате какво предлага фирмата Google: Musuc Bag.
    Последно редактирано от jkolarov; 01-06-14, 19:48.

    Коментар


    • #47
      От: Спални чували?

      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
      Няма пухен спален чувал 5 кила. Най-тежкият и един от най-добрите, с който се ходи на осемхилядници е Канч Салева. Той е с 2,5 кг гъши пух.
      Не сравнявай ябълки с круши. Тези за хималаите се правят с единствената цел да са леки и с много зор и стотин до към хиледарка в долари докарват до 2.5 кг. А това първо кой го знае с каква перушина е пълно, второ кой го знае какъв дебел плат са му нашибали за да е по-здраво, трето - военните имат навика да оразмеряват чувалите като за едри момчета спящи с "кофража" и четвърто в 5-те кила вероятно влиза и външния биваксак (бялото покривало), който сигурно е към кило. Тъй че нищо чудно няма в тези килограми.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #48
        От: Спални чували?

        Ето тука се постарах да събера повече информация при избора на чувал, а има и малко лични впечатления за моя избор - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...B0%D0%BB%D0%B8
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #49
          От: Спални чували?

          Днес си взех чувал от Лидъл , колко е добър един господ знае. Мисля , че за моите нужди ще ОК . Три , четири пъти ходя през лятото на някой язовир или в някоя гора за спорта .
          Имам две питания .
          Дали няма да ми е много топло с него лятото , дават го комфортна температура 2,7 градуса ?
          И втория въпрос е относно съхранението му. Четох в нета , че е добре да се съхранява разпънат , така ли е или зависи от материята ?
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #50
            От: Спални чували?

            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Днес си взех чувал от Лидъл , колко е добър един господ знае. Мисля , че за моите нужди ще ОК . Три , четири пъти ходя през лятото на някой язовир или в някоя гора за спорта .
            Имам две питания .
            Дали няма да ми е много топло с него лятото , дават го комфортна температура 2,7 градуса ?
            И втория въпрос е относно съхранението му. Четох в нета , че е добре да се съхранява разпънат , така ли е или зависи от материята ?
            Имам сходен, пак от лидъл. 5 градуса го дават Т комф. Лятото небрежно завит(не в чувала) и в бяла палатка на шарена сянка е леко жега. За преходните сезони предполагам е ок.

            Ползваме го от дъжд на вятър на някое море или на вилата с детето. Няма проблем да седи цяла година навит.

            WG 2.7 CRD

            Коментар


            • #51
              От: Спални чували?

              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              Дали няма да ми е много топло с него лятото , дават го комфортна температура 2,7 градуса ?
              Миналото лято, август месец няколко сутрини температурите на Широка поляна бяха 3 градуса! Така, че никога не знаеш. Друг е въпроса дали наистина това е комфортната му температура, или производителя малко е насилил данните..
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • #52
                От: Спални чували?

                За лятото значи ще ми върши идеална работа. Идеята да го взема беше, че не ми се мъкне всеки път по 2-3 одеяла и след всеки излет да ги пера.
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X