Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda NX Dominator

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Honda NX Dominator

    Да не говориш за кутията за инструменти?
    "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

    Коментар


    • #62
      От: Honda NX Dominator

      Не знам какво е,точно вътре в ролбара едно черно капаче,малко,квадратно-колкото кибритена кутия горе долу и има ключалка.

      Коментар


      • #63
        От: Honda NX Dominator

        Първоначално публикуван от miro_vraca Преглед на мнение
        Не знам какво е,точно вътре в ролбара едно черно капаче,малко,квадратно-колкото кибритена кутия горе долу и има ключалка.
        пластмасова кутия за инструменти
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #64
          От: Honda NX Dominator

          Изглежда ми много малка-какви инструменти би трябвало да има в нея?

          Коментар


          • #65
            От: Honda NX Dominator

            Колеги някой може ли да ми обясни каде му се намира въздушния филтър на тоя звяр

            Коментар


            • #66
              От: Honda NX Dominator

              От лявата страна под седалката сваля се кората и има капак с четири болта,под него е филтъра.

              Коментар


              • #67
                От: Honda NX Dominator

                Моя е със спортен филтър,ама си мисля да му търся оригиналния.Тоя не е защитен изобщо и е много ниско сложен и задната гума хвърля много кал и вода по него.

                Коментар


                • #68
                  От: Honda NX Dominator

                  Здравейте колеги начинаещ съм само 125 съм карал ще имам ле проблеми ако се кача на този голям клас.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Honda NX Dominator

                    Първоначално публикуван от Bojo97 Преглед на мнение
                    Здравейте колеги начинаещ съм само 125 съм карал ще имам ле проблеми ако се кача на този голям клас.
                    И?

                    Коментар


                    • #70
                      От: Honda NX Dominator

                      Здавейте, колеги! Карал съм само стрийт мотор няколко години, но мисля от следващия сезон да сменя с някакво ендуро за начинаещи и най-много ми допадна Доминатора. Планирам карнето ми да е 60/40 асфалт/черно (имам предвид черни пътища, леки пътеки абе всичко достъпно и постижимо за човек карал само по асфалт досега). От кои години доминатор ще ме посъветвате да търся, има ли някакви по-специфични проблеми освен харченето на масло, какво да гледам при избора и последващите огледи ? Някъде четох, че понехе е въздухар при по-дълго каране на асфалт има склонност да прегрява, вярно ли е? Примерно каране 200км. със скорост 100-120(мах) проблем ли са? Четох също, че ного хора сменят пиньоните- какъв размер е пропоръчителен предвид това,че съм начинаещ и карането ми(асфалт/ черен път). Сложен ли е и скъп ли е за подръжка? Някви други съвети ако ви идват наум ще ги чуя също Засега това се сещам да питам. Благодаря за отговорите предварително !!!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Honda NX Dominator

                        Някой сменял ли е скоро ангренажна верига за да разкаже от къде какво и за колко?
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #72
                          От: Honda NX Dominator

                          Преди няколко години от Бултрако исках цена, че си мислех да я сменям. Мацето вика, това и това и това и т.н. ама накрая май бях под 400 лв. чаркулаците. Това само по далечни спомени, дано не бъркам.
                          "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                          Коментар


                          • #73
                            От: Honda NX Dominator

                            Аз в момента сменявам на Трансалп,същите са като вашите....вие сте с по една де. Има избор....Morse,Did,ProX, или оригинални на около 180лв. бройката.
                            Kawasaki Klr 600 '91

                            Коментар


                            • #74
                              От: Honda NX Dominator

                              Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                              Преди няколко години от Бултрако исках цена, че си мислех да я сменям. Мацето вика, това и това и това и т.н. ама накрая май бях под 400 лв. чаркулаците. Това само по далечни спомени, дано не бъркам.

                              Първоначално публикуван от julionavarro Преглед на мнение
                              Аз в момента сменявам на Трансалп,същите са като вашите....вие сте с по една де. Има избор....Morse,Did,ProX, или оригинални на около 180лв. бройката.
                              Около 90 лв се въртяла цената... Или поне е тази, която гледам на място, от където са пазарували наши хора...
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • #75
                                От: Honda NX Dominator

                                Оригинална за 90лв....така ли? Щото аз за толко си взех Prox.
                                Kawasaki Klr 600 '91

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X