Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взаимозаменяеми части за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Взаимозаменяеми части за Витара

    Благодаря за своевременната намеса.Почти съм си спазарил едни гуми на 16 цола.

    Коментар


    • От: Взаимозаменяеми части за Витара

      Колеги,някаква идея за моторчето за пръскане на течност на съклото?!

      Коментар


      • От: Взаимозаменяеми части за Витара

        ъъъ имах го същия проблем отидох до един приятел на една морга и непомня точно от каква кола отскубах но май беше някакво мастурбиши Така че най-добре смъкваш отиваш някъде и ровиш.
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

        Коментар


        • От: Взаимозаменяеми части за Витара

          Мерси ,колега!

          Коментар


          • От: Взаимозаменяеми части за Витара

            MAP сензор за гранд витара 2.5 някой има ли инфо от къде да намеря на прилични пари?
            Върши ми работа и някой да услужи с такъв за 2-3 дена за проби.
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • От: Взаимозаменяеми части за Витара

              Здравейте ,
              приятно посрещане на коледните празници и весело настроение.

              Нова придобивка , Витара 1.9 ТД (испанска сглобка предполагам) ДВГ XUD9, 1998г .
              От една седмица е МОЯ .
              След задължителното обслужване (местните търговци по ВИН ми продадоха ремъците - оказа се че има грешка в единия) , проверка(смяна) на масла и течове, последващо отстраняване , се оказа че съм назад и с две карета .
              Става въпрос за задния кардан (още не съм успял да и тествам пълните възможности - до сега 600км само на задно ) - двете карета са за вечните ловни полета , те се чуваха като потеглям и превключвам ама...
              Любил ли се е някой с такова творение на френско- испанско- японско изкуство и има ли конкретни данни за каретата (за сега само ) на задния кардан .
              Предварително съм благодарен за всяка "ИЗЛИШНА" информация за това животинче.

              Коментар


              • От: Взаимозаменяеми части за Витара

                Направи си тема отделна и стига сте пълнили конкретната тема с питанки и преразкази, весели празници.

                Коментар


                • От: Взаимозаменяеми части за Витара

                  Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                  Направи си тема отделна и стига сте пълнили конкретната тема с питанки и преразкази, весели празници.
                  Съжалявам за спама . Не смятам че за една питанка трябва нова тема .

                  Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                  Да си жив и здрав, днес си смених карето на Витарата с Жигулско. Може би иска минимално припиляване, но става и така.
                  Благодаря ви и на двамата .
                  По шублер 61,4 и 23,8 фи - оригиналното на Витара(та ми), в магазина оригинално жигулско (от татово време) показа над 62мм височина (или дължина на кръстачката + чашките).
                  Диаметъра със същия измерителен уред - 23,8.При монтажа гумените пръстенчета потдадоха и размера се получи под 61,4.
                  Цената беше за без пари - 22 лв (2 кръстачки + 8 зегерки) , няма спукано при монтажа , нямаше майката.....
                  Благодаря ви .

                  Коментар


                  • От: Взаимозаменяеми части за Витара

                    Пробвано!
                    Не издържа. Колкото да закърпиш положението става.
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: Взаимозаменяеми части за Витара

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      Пробвано!
                      Не издържа. Колкото да закърпиш положението става.
                      ммм...Зависи от производството ...тук успешно ползваме разни "усилени" и има към момента две витари правени от мен се движат с такива и то над 10 000км...Е не са като оригиналните ,но вършат някаква работа...На Витари(присаждани) с по-яки мотори се предават по-лесно.
                      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X