Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Груповият лов - 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Груповият лов - 2009

    Този часовник вярно ли показва? Говори се за по ранно откриване, предвид голямата популация на дива свиня (с очите си съм го видял)?

    http://www.bglov.com/forum/index.php
    Nissan Pathfinder 4.0L

  • #2
    До: Груповият лов - 2009

    Часовника отчита времето до 01.10.2009г. което се пада в Четвъртък. Значи не е верен, защото се открива в Събота. А относно слухът - да, носи се, но не видя ли заповед от ДАГ си остава само слух.

    Коментар


    • #3
      До: Груповият лов - 2009

      Не сте прави и двамата,всяко ловно стопанство може да се открие по различно време,заради опустошителната сила тази година.В моето село където членувам аз напад даже и в селото в дворовите.Няма смисъл да казвам че нивите извън селото са леш.В нащето село има малко ловджии около 20човека,хората масово се молят да им пазият дворовите.Миналата седмица с един приятел видях около 20прасета,яд ме беше че не си взех автомата,но все пак спазваме правилата.Тази година ще има рекорди сигорен съм.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      3.0 v6 24

      Коментар


      • #4
        До: Груповият лов - 2009

        Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
        Не сте прави и двамата,всяко ловно стопанство може да се открие по различно време,заради опустошителната сила тази година.В моето село където членувам аз напад даже и в селото в дворовите.Няма смисъл да казвам че нивите извън селото са леш.В нащето село има малко ловджии около 20човека,хората масово се молят да им пазият дворовите.Миналата седмица с един приятел видях около 20прасета,яд ме беше че не си взех автомата,но все пак спазваме правилата.Тази година ще има рекорди сигорен съм.
        Грешиш сериозно колега.Лова се открива ПО ЗАКОН на 01.10. НАВСЯКЪДЕ. Заповед за предсрочно откриване се издава от МЗХ, както и такава за продълваване срока на лов при необходимост.

        Коментар


        • #5
          До: Груповият лов - 2009

          В следствие на пожарите в Гърция много прасета са преминали на наша територия. Надявам се заповедта за предсрочното откриване да е готова.
          Nissan Pathfinder 4.0L

          Коментар


          • #6
            До: Груповият лов - 2009

            На карабината съм и обърсал смазката,джипа е с кални гуми,ако се наложи да чакаме до 03.10,ще чакаме
            Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
            Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #7
              До: Груповият лов - 2009

              Не бързайте толкова колеги.
              Ми то си е живо лято. Нека малко да оберат полята , да опада шумата.
              Те прасетата нямя да избягат...
              Сега му е ред на птичия лов.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: Груповият лов - 2009

                Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
                В следствие на пожарите в Гърция много прасета са преминали на наша територия. Надявам се заповедта за предсрочното откриване да е готова.
                Колега ако разчиташ на прасетата от района на пожара ще останеш капо
                Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 05-09-09, 22:16.
                Цветан Петров
                "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                0888865583

                Коментар


                • #9
                  До: Груповият лов - 2009

                  Да не стане като всеки път, има много, има много, а като открием все ги няма и така "ловен туризъм".

                  Остана още някои и друг излет на пернато, да наблегнем на тях, па после НАСЛУКА на всички "сачма серсеми". Направил съм си нови прътове, требва един-два километра с луканки да направим та да има мезе за виното изпито с приятели.
                  Но първо да допълним тенекиите с мас от пъдпъдъци.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Груповият лов - 2009

                    Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                    Колега ако разчиташ на прасетата от района на пожара ще останеш капо
                    Кво ще кажеш ?
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Груповият лов - 2009

                      Първоначално публикуван от canulm Преглед на мнение
                      Кво ще кажеш ?
                      Това византийци ли са?
                      Nissan Pathfinder 4.0L

                      Коментар


                      • #12
                        До: Груповият лов - 2009

                        Това са някъкви полудивачки! Гледай как са се втренчили в обектива - свикнали са да ги снимат Пак май само с разходките ще си останем ами....

                        Коментар


                        • #13
                          До: Груповият лов - 2009

                          Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                          Това са някъкви полудивачки! Гледай как са се втренчили в обектива - свикнали са да ги снимат Пак май само с разходките ще си останем ами....
                          Сигурно си мислят, че това е оптика...
                          Nissan Pathfinder 4.0L

                          Коментар


                          • #14
                            До: Груповият лов - 2009

                            Първоначално публикуван от monof Преглед на мнение
                            Не бързайте толкова колеги.
                            Ми то си е живо лято. Нека малко да оберат полята , да опада шумата.
                            Те прасетата нямя да избягат...
                            Сега му е ред на птичия лов.
                            Добър натюрморт си спретнал
                            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                            WJ 4.7

                            Коментар


                            • #15
                              До: Груповият лов - 2009

                              Разбрах ,че на 03.10 откроваме.Значи най-късно на 05-ти ще има качени първите снимки и клипове с животинки,къде гръцки,къде румънски,къде наши.До тогава ще си позволя да ви настървя леко с един не много стар клип от добър излет.Наслука.

                              КЛИП
                              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X