Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не карайте без екипировка!!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Не карайте без екипировка!!!

    Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
    ....само да не изпусна някой събор през уикенда.
    Е те на повечето мотосъбори имат щанд. Май на Казанлък доста поговорих с човека, разгледах облеклата и мисля да взема един комплект. Качеството изглежда съизмеримо с това на другите марки от същия ценови диапазон. Даже сега на Сопот мисля направо да ме измери

    Коментар


    • От: Не карайте без екипировка!!!

      Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
      Е те на повечето мотосъбори имат щанд. Май на Казанлък доста поговорих с човека, разгледах облеклата и мисля да взема един комплект. Качеството изглежда съизмеримо с това на другите марки от същия ценови диапазон. Даже сега на Сопот мисля направо да ме измери
      ааа ясно. ставам все по-любопитен! май събота и неделя ще ходя към събора габрово, вместо към морето,че отпуската малко приключи....

      Коментар


      • От: Не карайте без екипировка!!!

        Едва днес успях да си взема екипа от Корона Мото.
        Утре ще карам с него.
        На първо гледане - перфектна изработка.
        Тествах набързо якето - все едно за мен е шито, което всъщност е точно така.
        Шият по размер и с особености на клиента.
        Аз например исках различен цвят.
        И гайки за колан на гащите.
        Освен това получих отстъпка заради забавянето (не че съм я искал) и извинение по телефона лично от собственика.
        Много добро впечатление, така се прави бизнес!
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Не карайте без екипировка!!!

          Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
          Едва днес успях да си взема екипа от Корона Мото.
          Утре ще карам с него.
          На първо гледане - перфектна изработка.
          Тествах набързо якето - все едно за мен е шито, което всъщност е точно така.
          Шият по размер и с особености на клиента.
          Аз например исках различен цвят.
          И гайки за колан на гащите.
          Освен това получих отстъпка заради забавянето (не че съм я искал) и извинение по телефона лично от собственика.
          Много добро впечатление, така се прави бизнес!
          Само да те попитам как взеха мерките? На място или?
          Дай някое фото, ще е интересно.

          Благодаря предварително!
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • От: Не карайте без екипировка!!!

            https://docs.google.com/forms/d/e/1F...7U5EQ/viewform

            Модерна работа

            Има 2 модификации, които обмислям да им направя:

            - Фиксиране на подплатата към горният слой в края на крачолите, че понякога "излиза" при събуване.
            - Някакво ухо за закачана гащите на закачалка, каквато има на якето.

            Ще си ги направя сам тези дреболии, нямам намерение да ги връщам за подобни корекции.
            Което ме подсеща, че обещах на шефа им да се чуем, когато ги получа.

            Иначе след седмица експлоатация продължавам да съм много доволен от екипа






            Враг усраине

            Коментар


            • От: Не карайте без екипировка!!!

              Ас също карам с екип от там. Доволен съм. Яке с махаща се подплата и панталон. Горнище и долнище се съединяват посредством цип. Само подплънките , то всъщност се водят протектори не са нормалните, трябва да си купя ...

              Коментар


              • От: Не карайте без екипировка!!!

                абе аз пак да питам, че съм в процес на търсене на ново яке. определено който сие пазарувал от корона е доволен. освен да си спретна 1 разходка иаз до там...та въпроса ми беше дали някой е пазарувал от fc moto? гледам сайта е германски,ама нещо не мога да им се ориентирам в мерките/ има рамер за носене и размер за поръчка, като вторият е с2 номера по-голям?Я? кое да гледам?

                Коментар


                • От: Не карайте без екипировка!!!

                  аз съм пазарил от fc moto, размерите зависят от марката, не си уцелих дънките и сега имам едни за продажба. Цнете не са много конкурентни идват навреме и добре упаковани. Спама от тях е безкраен...

                  Коментар


                  • От: Не карайте без екипировка!!!

                    За факинг-мото повече негативни мнения съм виждал отколкото добри.
                    Повечето за липсващи артикули естествено обявени за налични в сайта. Българска работа [emoji23]
                    Но аз нямам никакви че от там никога нищо не съм вземал.
                    Не заради горното, просто не съм намирал там нищо изключително.
                    Последно редактирано от Esper; 06-02-19, 07:45.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • От: Не карайте без екипировка!!!

                      Аз съм пазарувал доста пъти оттам. Но последно преди поне три години.
                      И определено съм бил доволен - поръчвал съм през годините ботуши, каски, резервни слюди, якета, дъждобрани... Бързо пристигаха нещата, коректно комплектовани и пакетирани. Даже преди време (преди така масово да навлязат банкови/картови разплащания за нас) съм плащал и с наложен платеж, примерно през DHL...
                      За цените - всеки си прави сметката, но аз гледам преди всичко големи разпродажби/промоции, стига да има нужните размери/цветове. За размерите - също си е лична отговорност, но и съм ходил да пробвам конкретен артикул в магазин, преди да поръчам онлайн (естествено цените са/бяха поне на половина от местните магазини).
                      SUZUKI V-STROM 1000
                      Jeep Cherokee 2.5CRD
                      TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                      о889 525 о74 - Владо

                      Коментар


                      • От: Не карайте без екипировка!!!

                        благодаря за мненията, колеги! преди час ходих до линсон да меря яке и се оказа, че нося размер "S"! сигурно е от марката В..СК ВIКЕ...направо съм в потрес. ама ще поогледам още малко, преди да се хвърля на новото...
                        ПП естествено в гореспоменатия сайт гледам разпродажбите, заради бюджета от около 300 бъ гъ нъ.

                        Коментар


                        • От: Не карайте без екипировка!!!

                          Карам с панталон от Коронамото , доволен съм и нямам забележки .
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51403791_625003311283584_4067655232736198656_o.jpg
Прегледи:1
Размер:299.2 КБ
ID:5808386Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51538257_625003437950238_2757586595665149952_o.jpg
Прегледи:1
Размер:291.0 КБ
ID:5808387
                          емил златков
                          паджеро 2.5тд
                          ве стром 650

                          Коментар


                          • От: Не карайте без екипировка!!!

                            eeee ама си красив. предполагам модела атакама е най-доброто, колегата еспер също е метнал такива снимки...явно ще се разхождам до Плевен.

                            Коментар


                            • От: Не карайте без екипировка!!!

                              Разходката до Плевен не е задължителна - поръчка и размери приемат дистанционно.
                              Да, моделът който избрах аз май беше точно атакама, както на колегата.
                              Само че аз го поръчах в различна разцветка и допълнителните неща, за които писах по-горе.

                              А фиксирането на подплатата в долният край на крачолите се оказа лоша идея и махнах велкрото, което сам сложих.
                              Лоша защото и пречи да се намества своборно в панталона при сядане и клякане.
                              Човекът се оказа прав като каза, че и те са правили подобни опити но практиката е показала, че не трябва да се фиксира.

                              Протекторите могат да се тунинговат с по-корекомски но не мисля да се хлъзгам по този наклон.
                              Има си някакви - ще си ги полвам такива, каквито са.
                              Тоест не държа да ги ползвам но това далеч не зависи само от мен
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • От: Не карайте без екипировка!!!

                                Благодаря за комлимента , аз не съм ходил до Плевен . Пратих мерките и после се редих на еконта.
                                емил златков
                                паджеро 2.5тд
                                ве стром 650

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X