Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся помещение.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся помещение.

    Стотина квадратни метра. Вода, канал, ток. Желателно и трифазен. Желателно и отопляемо.
    Пари за купуване, или за наем - няма. Няма и да има.
    Търся въпросния подарък изключително с користни цели. Вродената ми алчност налага организирането на склад за ценни предмети, в който с времето да могат безопасно да се движат и деца. Гарантирам единствено паметна плоча с благодарност към дарителя.
    Съществено разчитам на кризата в строителния бранш.
    Да, данданията е във връзка с идеята ТНТМ.

  • #2
    До: Търся помещение.

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Стотина квадратни метра. Вода, канал, ток. Желателно и трифазен. Желателно и отопляемо.
    Пари за купуване, или за наем - няма. Няма и да има.
    Търся въпросния подарък изключително с користни цели. Вродената ми алчност налага организирането на склад за ценни предмети, в който с времето да могат безопасно да се движат и деца. Гарантирам единствено паметна плоча с благодарност към дарителя.
    Съществено разчитам на кризата в строителния бранш.
    Да, данданията е във връзка с идеята ТНТМ.
    Като ти паднат две помещения - едното за мен...

    Коментар


    • #3
      До: Търся помещение.

      И аз търся нещо такова във Варна. Ако може да е с нотариален акт на мое име, ще е по-добре. И 200 квадрата да е, пак ще го зарина за нула време. И някой ако има излишни около 50 000 евро да свирка.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        До: Търся помещение.

        Не се занасяйте със Стефан.

        В идеята има хляб, но преди помещение на Стефан му трябва началник.

        Коментар


        • #5
          До: Търся помещение.

          Имам такова което отговаря на условията оборудвано с витрина пълна с бири но в априлци.

          Коментар


          • #6
            До: Търся помещение.

            Собствеността не ме интересува особено, винаги съм бил безразличен към собственото си благосъстояние. Има си специалисти, които знаят как да защитят такива неща от злоупотреби.

            Коментар


            • #7
              До: Търся помещение.

              Вече писах: имам помещемие 37 кв.м с трифазен, наблизо - 10м , има вода и канал, но ще трябва да си ги прекараме с личен труд, В и К са си мои, няма да търсим разрешение от никого. Допълнително има втори етаж пак 37 кв.м с вуншна стълба. Няма наем, само консумативите - ток и вода ще трябва някак да се плащат.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                До: Търся помещение.

                Е това е мъжка приказка.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся помещение.

                  Много помещения, но в с. Петърница, Долни Дъбник.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся помещение.

                    Около хижата имам около 30декара.Което си избереш твое е.Има и ток и вода.Малко е далече, но мисля че това не е проблем. Няма и канал, но сигурен ли си, че ще трябва само един канал? Няма покрив, но мисля че зимата може да се работи и приемат поръчки за лятото вътре до печката на маса с твърдо мезе и моята слаба 78градусова ракия преварка според спиртомерана чичо Атанас.Септември ще викам багер да копае за смяна на токов кабел 150метра канал и не е проблем да копне още 4-5.Ще правя навес и около 100квадрата и мисля че твоето помещение трябва да е точно до него затова не е проблем да го направя 200квадрата.100 за теб и 100 за мен.Под моите 100 ще има пещ,барбекю,механизъм за печене на агнета,дървена маса за около50 4овека идве три охладителни витрини за да може когато се измориш да се подсилиш със студено питие и вегетарианска храна затова мисля че твоето помещение трябва да бъде в непосредтвено до моето .Каналите според мен трябва да са дълбоки 2метра и задължително да имат 1метър въздушна възглвница и с мека изолация по страните и да са в непосредствена близост до масата за да може когато се измориш да се отпуснеш назад и да не стане някоя трудова злополука.Нещо ме подсеща че според мен трябва да има и повече входове към каналите защото след дълга работа на хижата с гайда и акордеон и после в една таверна се прибирам вкъщи и жена ми ме е заключила. Звъня и да ми отвори и тя излиза обаче мен ме няма и чува някакъв странен шум на 15метра от нас които идва от на комшията градината по никое ти време към 4 сутринта.Затова твърдо държа да има повече входове и да не се заключват никога. Ако имаш още изисквания към помещението казвай.
                    Някои ако има идея как да направим по обезопасени каналите да казва.Имам идея вместо въздушни възглавници да сложим меки дюшеци отпред с по 3 амортесьора и два ресьора в средата по два а отзад да бъде с по две пружини на страна и с по два ресьора.Под дюшека можеда има и торсиони.
                    Готов съм да сътруднича но не мога да усъществя идеята сам затова ми трябват майстори. Някой да знае кои може да усъществи моята скромна идея за по меко по4иване в канала
                    Последно редактирано от cveti; 22-08-09, 12:58. Причина: Няма буква 4
                    Със себе си съм имал повече проблеми,
                    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся помещение.

                      Видимо, незабавно ще приема предложението на Майстора. Не че имам и особен избор, но все пак - Благодаря ти, Пламене!
                      На всички останали ще кажа безусловно - наистина искам вашите предложения да станат необходими. Това ще значи, че и там има дечица, които търсят това. Както мога - ще се стремя към идеята.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся помещение.

                        Ами остава да дойдеш да погледнеш и да видим какво може да направим дорде е още топло. 954 90 16 е тел. в магазина на Л.С. - мобилния
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X