Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

    npla не мога да отворя линковете към снимките. Не зная дали проблема е в мен.

    Коментар


    • #47
      От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

      Явно не е само при теб. И на мен ми дава някакви несъществуващи връзки.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #48
        От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

        Вчера се виждаха, но явно нещо се е бъгнало. Ето ги отново Натиснете снимката за да я уголемите

Име:534948_10151756470432870_1750646466_n.jpg
Прегледи:1
Размер:75.8 КБ
ID:5514235Натиснете снимката за да я уголемите

Име:841078_10151756470502870_598501778_o (1).jpg
Прегледи:1
Размер:123.6 КБ
ID:5514236Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1119907_10151756470632870_243041439_o.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5514237Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1277651_10201956022128302_776122852_o (1).jpg
Прегледи:1
Размер:78.4 КБ
ID:5514238
        [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

        Коментар


        • #49
          От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

          Аз го регистрирах за всеки случай, макар че досега никой не ме е спирал, ама и регистрацията е плажна: до 500 м от брега, в светлата част на денонощието. За всеки случай имам и капитанско
          По въпроса за цената най- добре се обърни към производителя. Аз го купих през декември в началото на кризата и ми направиха отстъпка, но излезе към 5.500 Е с всички екстри
          Все още не съжалявам за покупката и единствените проблеми, които съм имал са били при спиране и тръгване на брега при високи вълни. През лятото срещнах новия модел на Грабнер и за сравнение въобще не може да става дума по мореходност

          Коментар


          • #50
            От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

            Тази сума включва ли доставката до България или е само за катамарана?
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #51
              От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

              Здравейте , случайно попаднах тук и си направих регистрация само заради тази тема. Евала за готината тема, мисля че е единствената на български за portable ветроходи .

              Първоначално публикуван от vatikana Преглед на мнение
              През лятото срещнах новия модел на Грабнер и за сравнение въобще не може да става дума по мореходност
              Мисля че това през лятото съм бил аз. Не можахме за повече от 10 минути да сравним лодките. По груб спомен към остров Св. Иван излязоха някви едри вълни и аз се заприбирах, че бях сам на лодката . Единствено видях, че Ducky-to катери повече от Grabner-a. Ще се радвам да се видим тук на яз. Искър някой път и по-обстойно да ги сравним .Пък живи, здрави може и някоя гонка да си спретнем . Не съм съгласен за мореходните качества - лодката си е супер ... просто капитана (демек аз) има да учи още .

              Vatikana , я кажи кога откриваш сезона ? Миналата година нашето сефте беше на 12-ти Април. Зимата плаваш ли ? Аз се огледах в слънцето тези дни и се чудя дали да не облека неопрена и Съботата да си начеша крастата. Има приятна прогноза със слънчице и лек ветрец.

              P.S Ако някой има питанки за ветроходен катамаран Grabнer HappyCat Vision , с радост ще дам инфо.

              Поздрави,
              Павел

              Коментар


              • #52
                От: До: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                здравейте,нов съм тук.
                Имам малка ветроходна лодка - с товароносимост до160кг.
                Виждам че доста теми за лодки и вятър започват от вас.
                Питам дали се събирате да карате заедно по гръцкото море или на яз.Искър?

                Коментар


                • #53
                  От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                  Задравей Happy Cat,
                  на гръцкото море може да се кара от края на февруари.
                  Като погледнеш тяхната температура на водата на HNMS(има и на английски език ,не само на гръцки)
                  и около 13 гр.С вече се кара.
                  Имай предвид че се мери на дълбоко, на повърхноста е доста по топло.
                  Е ако се обърнеш,банята няма да е приятна.
                  най рано съм ходил на 26 -02 на Аспровалта и даже спах на плажа.
                  А м.март си е вече добре.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                    Ето малко Февруарски снимки от преди 3 седмици . Вятър нямаше но окаляхме лодката за сефте тази година .
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140216_110806.jpg
Прегледи:1
Размер:117.8 КБ
ID:5568855Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140216_112514.jpg
Прегледи:1
Размер:124.6 КБ
ID:5568856Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140216_123143.jpg
Прегледи:1
Размер:80.5 КБ
ID:5568857

                    Коментар


                    • #55
                      От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                      Ей това също е интересно

                      Хем е каяк, хем и ветроходна лодка !


                      Коментар


                      • #56
                        От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                        Чудесен тримаран, но когато цената му е като за оборудван Петрсон...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                          Здравейте,
                          ние си купихме такава Надуваема ветроходна лодка:
                          http://www.tiwal.com/tiwal-3-2/

                          Лесно се пренася - в две чанти, които се събират в нашето комби. Сглобява се за около 20-30 минути и се разглобява за толкова.
                          Двама човека се събират спокойно - един 110 кг и един 60 кг.
                          Много е лесна за управление и е забавно да се кара. До момента сме я пробвали само на море и плава добре и по вълни.
                          Намерих клип с такава лодка в България:
                          https://www.youtube.com/watch?v=U-jvGV5qA4U

                          Коментар


                          • #58
                            От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                            Още едно водно приключение от мен - със сал по Дунав http://tiver.snimka.bg/nature/s-s-sa...28224.37452929

                            Коментар


                            • #59
                              От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                              Ако на някой му трябват поплавъци /балони/ от стъклопласт да се обади. Стават , както за направа на малък катамаран така и за по голям тримаран. Дълги са 3м. , при интерес ще изпратя снимки на поплавъците. Правих ги за мой проект тримаран , като самата ветроходна лодка ми е дълга 4,10 м. , но поради здравословни причини /операция от дисков херния/ мисля да се откажа от този мерак , дори мисля да продам и ветроходката. Поздрави и успех във хубавото хоби втроходство!
                              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

                                Първоначално публикуван от nola Преглед на мнение
                                Днес попаднах на поредно доказателство, че руснаците обичат да копират http://www.catapultcats.com/rig.assemble.3.mast.html не вярвам някой да се е опитвал да копира катамаран "Простор".
                                нищо чудно да са копирали и от руснаците ... Простор ги знам от далечната 80 година ... тук като им гледам колите колко са нови
                                а и няма нищо лошо да копираш ...само го направи по добро от оригинала, не по лошо... те японците и до днес копират.. и тях ги копират.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X