Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интерактивна Главоблъсканица !!!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

    Ако пък някой установи, откъде на къде моден дизайнер проектира решетки за замъци и каква е връзката ....бравос !
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #47
      До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

      купил си е къща (т.е. замъка де). и половината село. това Пиер Карден. местните се оплакват, че се държи като феодал. истински садист
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Ако пък някой установи, откъде на къде моден дизайнер проектира решетки за замъци и каква е връзката ....бравос !
        Де да, знам...паднал е по стълби?

        Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
        истински садист
        А терминът садизъм произлиза точно от фамилията на маркиза.
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #49
          До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

          Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
          А терминът садизъм произлиза точно от фамилията на маркиза.
          ами така е, като се казваш фон Крафт-Ебинг какво ли не правиш с доброто име на хората....
          горкия Донасиен Алфонс Франсоа пак са го прецакали язък му за цялoтo философстване

          а ако главният готвач на Метерних не е бил болен, когато на Клеменс му се е прияла торта, кой знае на какво щяхме сега да казваме "сахер"
          благодарение на същия Ебинг
          Последно редактирано от deyan_h; 16-08-09, 13:45.
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • #50
            До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

            Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
            ............
            А терминът садизъм произлиза точно от фамилията на маркиза.
            Деян трябва да ги е учил тези рабори в Медицинска Академия. Затова приехме , бързото му отгатване, като професионално.. и решихме съвместно, той да не се състезава с другите.

            Благодаря му, че промени един свой пост и даде възможност за развитие на загатката.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #51
              До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

              А аз понеже не прочетох темата изобщо, чак сега видях, че той е писал за крокодилчето.
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • #52
                До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov
                Ако пък някой установи, откъде на къде моден дизайнер проектира решетки за замъци и каква е връзката ....бравос
                Все пак Пиер Карден е архитект по образование - така че има логика да прави и такива неща...
                Последно редактирано от Димо; 16-08-09, 14:54.

                Коментар


                • #53
                  До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                  Ник, само да те светна, че и простите модератори можем да ти виждаме IP-то...

                  В тази връзка, знаеш ми мнението за тази страна... Има само едно нещо, което си струва... и това е нещо, което аз обожавам, а ти не харесваш....
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                    Жалко, че в този раздел няма оценка на темите.

                    Значи пет звездички от мен - и пак ми се виждат малко.

                    Поздрави!
                    Искам България чиста!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                      Да да крокодилчето, Marquis de Sade! Надписа на портала издаде всичко от първата серия сснимки. С малко търсене де!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                        А аз го разбрах по надписа на портата. Пуснах в Гугъл картинки " Portail de la garde" и един от отговорите беше същата порта.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          А аз го разбрах по надписа на портата. Пуснах в Гугъл картинки " Portail de la garde" и един от отговорите беше същата порта.
                          Е Тишо ! Пък аз се гордеех с теб, че си единствения дето се сети без Гугъл .

                          Очевидно, тази игричка, която ми хрумна вчера, ще се развива в интересни насоки.
                          Но вече ще знам, да проверявам всичко в Гугъл и да замазвам с Фотошоп.

                          Впечатли ме Гоблин, който постави началото, Таргата, който в миг определи че номера в отражението е важен.
                          Виж за гущерчето, което дебнах 10 минути да излезне, да даде намек за Лакост'е, май само Деян се сети.

                          Благодаря на всички. Очаквайте следващи серии !
                          И много по трудни, многодневни и многопластови загадки.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • #58
                            До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                            Е Тишо ! Пък аз се гордеех с теб, че си единствения дето се сети без Гугъл .

                            Очевидно, тази игричка, която ми хрумна вчера, ще се развива в интересни насоки.
                            Но вече ще знам, да проверявам всичко в Гугъл и да замазвам с Фотошоп.

                            Впечатли ме Гоблин, който постави началото, Таргата, който в миг определи че номера в отражението е важен.
                            Виж за гущерчето, което дебнах 10 минути да излезне, да даде намек за Лакост'е, май само Деян се сети.

                            Благодаря на всички. Очаквайте следващи серии !
                            И много по трудни, многодневни и многопластови загадки.
                            Признавам си, ползвах помощ. А гущерчето направо съм го пропуснал... Всъщност играта си беше доста трудна и поради заблудата, че всеки бил го знаел това градче. Според мен едва ли са много хората, които са чували за него. В тази връзка Шатоньоф, което по-горе споменах си е направо световноизвестно като мястото където се прави най-доброто вино в света наречено "Папското вино" поради факта, че се е правило под егидата на римските папи.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              ...Виж за гущерчето, което дебнах 10 минути да излезне, да даде намек за Лакост'е, май само Деян се сети.
                              ...
                              Всъщност и той не се сети не че нещо, ама не стана нужда с чичко гугъл е по-бързо .

                              Неправилното цитиране на, струва ми се, Уди Алън беше, за да не разваля купона още в началото . Като знаеш името на селото, асоциацията си идва сама .

                              идеята е наистина страхотна ....
                              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Интерактивна Главоблъсканица !!!!

                                Ники, поздравления за играта!
                                Винаги намираш как да грабнеш зрителя.

                                Колегите бързо те разкриха! Респект!

                                Хем знаех къде си и стараейки се да не "Гугъл-я", пак се затрудних в началото.

                                Поставяш началото на нов вид пътеписи във Форума - "Пътепис със загадка"

                                Чакам следващия!

                                Поздрави и ...стискам палци !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X