Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на возило за околосветско пътешествие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на возило за околосветско пътешествие

    С Yaro по едно време си разменяха Л.С. и email-и, та той дали не би могъл да внесе малко яснота за развитието на плановете му? Може би чрез email може да се установи контакт с него. Ако все пак е успял да започне пътуването си, да даде някакъв линк към нещо /примерно блог/, където да е публикувал нещо от него.
    absent
    Отделно ще си има специален сайт, нещо като video-blog на който през 24 часа ще качвам клипета, снимки и кратки писания за всяка стъпка от пътуването ми (на места където има интернет, иначе само текст чрез сателитния). В София имам хора, които ще превеждат цялата информация на английски, ще контактуват с пресата в дадената държава в която съм и други такива подробности. Целта е да се опише и най-вече покаже всичко до най-малката подробност, за да може всеки който има подобни намерения да знае какво го чака
    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
    First impression is not always true. Get inspired.
    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
    Reading is sooo boring, unlike writing!

    Коментар


    • От: Избор на возило за околосветско пътешествие

      Аз си пишех с Георги (absent), докато той пишеше и във форума.

      Коментар


      • От: Избор на возило за околосветско пътешествие

        Явно са изгубени дирите на човека!Но все пак,ако е започнал пътешествието би се чуло!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Избор на возило за околосветско пътешествие

          Yaro, а правил ли си опити от тогава да му пращаш email? Това в случай че имаш все още неговия email адрес. Извинявай, че отново повдигам въпроса, но така евентуално може да се разбере нещо за това, докъде са стигнали намеренията му. Може би би отговорил на email, след като тук вече не влиза и не пише. Или ще се окаже поредния "вдигнал пушилка и отпрашил" в неизвестна посока. Не го познавам човека, но в началото поне като че ли изглеждаше сериозен с написаното за намеренията си.
          Поздрави!
          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
          First impression is not always true. Get inspired.
          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
          Reading is sooo boring, unlike writing!

          Коментар


          • От: Избор на возило за околосветско пътешествие

            Писахме си, човека е в чужбина и продължава с плановете за околосветско. Надява се да потегли догодина.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X