Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини за и от Land Rover

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ЧРД на всички!

    Честито! Да ни слушат още толкова, пък после ще видим! Аре наздраве на всички Дисководещи .......... Моля модераторите да сложат и една Емотикона за "наздраве". Благодаря.
    [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

    Коментар


    • #32
      До: Новини за Land Rover

      http://www.hollandandhollandoverfinch.com/

      LRA да обърнат специално внимание на интериора.....
      Range Rover Sport 2.7

      Коментар


      • #33
        До: Новини за Land Rover

        ООО... страхотно и изискано, но ние каквито сме свине, за нас всичко от железо
        [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

        Коментар


        • #34
          До: Новини за Land Rover

          Първоначално публикуван от incomis Преглед на мнение
          http://www.hollandandhollandoverfinch.com/

          LRA да обърнат специално внимание на интериора.....
          Представете си колко дръвчера са загинали поне 2 кубика!

          Коментар


          • #35
            До: Новини за Land Rover

            Разбирам лукс - това обаче към кич отива (мое лично мнение) и както каза колегата Muerte са заминали купища дървета. То човекът насищане няма. Тук твърдението на Мечо Пух "колкото повече, толкова повече" не важи.
            Последно редактирано от cveti; 19-11-09, 20:22. Причина: превод

            Коментар


            • #36
              Малко снимки на новото Диско.

              Инфо към снимките:

              Двигателя на тествания автомобил е V-8 5L,който е планиран да се монтира на LR3 Discovery-2010, Range Rover,Range Rover Sport.
              Двигателят е съвместна разработка между Land Rover и Jaguar,и неотдавна дебютира в модела на Jaguar XFR,фаровете за мъгла ще станат малко по квадратни формата и външния вид на изпускателните тръби ще бъде променен.
              При мoдела Discovery LR3 промяна ще има и в колелата (можеби имат в предвид размера им,или разнообразяване на моделната гама на джантите), арките ще са в цвета на купето, новите дръжки на вратите и дублиращите мигачи са като на Range Rover sport.
              Продажбата на модела за 2010 Discovery LR3 стартира от средата на тази година.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-11-09, 13:34.
              Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

              Коментар


              • #37
                До: Новини за Land Rover

                Не си права, Мона! Аз лично бих скочил с удоволствие в него. Ако трябва за компенсация ще засадя и един декар гора с ценна дървесина.
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #38
                  До: Новини за Land Rover

                  Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                  Не си права, Мона! Аз лично бих скочил с удоволствие в него.
                  ОООО Да и аз бих се заровил в 1 такъв (пък що само 1) като прасе в тикви. И ще сипълна чекмеджетата с кисели краставички, трушия и ... ракия. Обаче оригиналната кожа за модела е по-финно обработена от тази. А има едно дърво Burr Maple Prussian Blue


                  което доста по елегантно и рядко!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Новини за Land Rover

                    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                    Не си права, Мона! Аз лично бих скочил с удоволствие в него. Ако трябва за компенсация ще засадя и един декар гора с ценна дървесина.
                    То ако само с това се решаваха нещата, прирастът на населението и качеството на живот в световен план щяха да са други.г.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Новини за Land Rover

                      Първоначално публикуван от Muerte Преглед на мнение
                      ОООО Да и аз бих се заровил в 1 такъв (пък що само 1) като прасе в тикви. И ще сипълна чекмеджетата с кисели краставички, трушия и ... ракия. Обаче оригиналната кожа за модела е по-финно обработена от тази. А има едно дърво Burr Maple Prussian Blue


                      което доста по елегантно и рядко!
                      В интерес на истината аз не си падам по дървото. Предпочитам студения алуминий или карбона (в ebay има един страхотен карбонов кит) пред дървените апликации. А от тази лимитирана серия, най ми хареса един тъмно кафав цвят за каросерията. Малко ще му личи като се каля
                      Range Rover Sport 2.7

                      Коментар


                      • #41
                        До: Новини за Land Rover

                        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                        Не си права, Мона! Аз лично бих скочил с удоволствие в него. Ако трябва за компенсация ще засадя и един декар гора с ценна дървесина.
                        Пак подчертавам, че е лично мнение. Не ме разбирай погрешно - никак не бих го отказала, ако ми го подарят! Предпочитам, обаче по- изчистен вариант, ако ще си го поръчвам аз!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Новини за и от Land Rover

                          И Land Rover с хибридни автомобили
                          Range Rover Sport 2.7

                          Коментар


                          • #43
                            До: Новини за и от Land Rover

                            Freelander 2 Sport
                            Range Rover Sport 2.7

                            Коментар


                            • #44
                              До: Новини за и от Land Rover

                              Ровейки се из нета,попаднах на това.
                              Прикачени файлове
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • #45
                                До: Новини за и от Land Rover

                                Аха, колата на Дред, периодично се появява във форума!
                                и напоследък все по-често http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=24444&page=23

                                ама това си е да диктуваш бъдещето:-)
                                ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                                lre-bulgaria.org

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X