Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини за и от Land Rover

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини за и от Land Rover

    Дали следващият Land Rover Defender ще изглежда така?



    Макар скоро да се разделихме с култовия Land Rover Defender, не е много далеч времето, в което ще се появи неговият наследник. Да, вярно е, че за Jaguar Land Rover няма да е лесно да комбинират наследството на иконичния оригнал и неговия "древен" дизайн с оригинални новости, гъвкави платформи и високи технологии. Но именно това ще трябва да направят британците, за да се харесат на съвременните си клиенти.


    Ето как си представя нещата, екипът на британския сайт carwow.co.uk, специализиран в консултациите при покупка на нов автомобил за потребителите на Острова. За целта, художниците на сайта са преправили визията на представения през 2011 година концептуален Land Rover DC100, като сред най-забележимите промени са замяната на кръглите му дневни светлини с квадратитите на последния Range Rover Evoque. >>>към цялата новина>>>

    Коментар


    • От: Новини за и от Land Rover

      Хм, ако това са "издръжливи оф-роуд гуми"... Всъщност може и да са издържливи, но не мисля, че са високопроходими. Интересно за какъв "оф-роуд" са предназначени.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • От: Новини за и от Land Rover

        Верно, че са галошки, ама иначе ме кефи... на снимката на аватара ми е опростения - милитари вариант... В новия завод в Словакия май се канят да ги сглобяват...

        Коментар


        • От: Новини за и от Land Rover

          Е тва все пак е рисунка на търговци. Дори не на търговци, а на консултанти
          Хитър маркетингов трик - спри старото за година-две - да започне да им липсва на хората, да започнат да гадаят
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Новини за и от Land Rover

            Написах аз че ще го върнат почти същия след някоя година ама някой радикален лендровърист ме изтри.

            Коментар


            • От: Новини за и от Land Rover

              Е то запазването на линийте си е техен (островен) тертип - не само на ЛР, но и на Мини, примерно, и на какво ли не още.
              Тъй че - няма начин да не познаеш
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Новини за и от Land Rover

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Написах аз че ще го върнат почти същия след някоя година ама някой радикален лендровърист ме изтри.
                А така, да видиш хубаво ли е. Майтапа настрани, днес ми казаха, че от фирмата са започнали да изкупуват стари и да ги възстановяват. Много ми е странно. Я виж колко е вярно?
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Новини за и от Land Rover

                  Аз даже много добре знам кой е радикалния лендровърист. Ама от мен да мине.

                  Фабрично рециклирани Лендровъри мисля че се продават от десетилетия. Разбира се, това не е основен рекламен слоган на компанията, но е фактор в присъствието на по-неубедителните във финансово отношение пазари.

                  По-горе Ivich е пуснал правилната илюстрация.

                  Коментар


                  • От: Новини за и от Land Rover

                    [IMG]http://auto.offnews.bg/images/events/2016/02/21/7270/1456085301_3_559x*.jpg[/IMG]
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1456085301_3_559x*.jpg
Прегледи:1
Размер:44.7 КБ
ID:5703721

                    Интересно, тази гума отпред какво предназначение има. Като гледам това би трябвало да е предназначено за пустинята, но с тоя свес отпред не виждам как ще се катери по дюните, няма ли да заорава?
                    Изобщо тези художници-дизайнери, като ще рисуват офроуд машина, защо поне веднъж не отидат на живо на офроуд да видят кое-как, нали все пак не става дума за спидери от Междузвездни войни, а за машини, които биха се карали по предназначение. Голям смях!
                    Иначе на външен вид не е толкоз зле.
                    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                    Коментар


                    • От: Новини за и от Land Rover

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      А така, да видиш хубаво ли е. Майтапа настрани, днес ми казаха, че от фирмата са започнали да изкупуват стари и да ги възстановяват. Много ми е странно. Я виж колко е вярно?
                      Вярно е, официално ЛР започват Heritage линия която ще натовари старите поточни линии с цел възстановяване на стари Серии и Дефендри, но цената...
                      Land Rover Defender 110SW 300tdi

                      Коментар


                      • От: Новини за и от Land Rover

                        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                        [IMG]http://auto.offnews.bg/images/events/2016/02/21/7270/1456085301_3_559x*.jpg[/IMG]
                        [ATTACH=CONFIG]853378[/ATTACH]

                        Интересно, тази гума отпред какво предназначение има. Като гледам това би трябвало да е предназначено за пустинята, но с тоя свес отпред не виждам как ще се катери по дюните, няма ли да заорава?
                        Изобщо тези художници-дизайнери, като ще рисуват офроуд машина, защо поне веднъж не отидат на живо на офроуд да видят кое-как, нали все пак не става дума за спидери от Междузвездни войни, а за машини, които биха се карали по предназначение. Голям смях!
                        Иначе на външен вид не е толкоз зле.
                        Гумата я има и при истинските, там е за да не заема ценно пространство на друго място. А надвесът виждам, че продължава като шейна нагоре и не е толкова дълъг напред за да заорава.
                        Ето и истинска Пантера:


                        Коментар


                        • От: Новини за и от Land Rover

                          Простете за невежеството, но защо са розови?!?
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • От: Новини за и от Land Rover

                            Май, че не се забелязва в пустинята.
                            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                            Коментар


                            • От: Новини за и от Land Rover

                              Само първата Пантера е розова, следващите да пясъчно-камуфлажни десени, вижда се и на снимката отзад.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Новини за и от Land Rover

                                ... За да подхожда на дамата и лака на ноктите й?!?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:land-rover-s2-109-sas-pink-panther-10-fg-31.jpg
Прегледи:1
Размер:181.6 КБ
ID:5703750
                                Последно редактирано от trapper; 23-02-16, 17:13.
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X