Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автоморга "Врачанци"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автоморга "Врачанци"

    Днес имах възможността да посетя автоморга в добричкото село Врачанци . Докато брат ми си търсеше части за Балкана си , а баща ми за Голфа си , аз и приятеля ми Ванко (който също си пада по ретрото) се натъкнахме на няколко класически автомобили : 2бр. Шкода Октавия , Вартбург 1000 делукс , Вартбург Турист , Волга М21 , Волга М22 , Варшава 223 , Москвич 407 , Москвич 408 , няколко Трабанта , доста Жукове и много много много ретро мотори .

    Ето и малко снимки : http://moskvich408.snimka.bg/automob...ra4anci.409947

  • #2
    До: Автоморга "Врачанци"

    Първоначално публикуван от moskvich408 Преглед на мнение
    Днес имах възможността да посетя автоморга в добричкото село Врачанци . Докато брат ми си търсеше части за Балкана си , а баща ми за Голфа си , аз и приятеля ми Ванко (който също си пада по ретрото) се натъкнахме на няколко класически автомобили : 2бр. Шкода Октавия , Вартбург 1000 делукс , Вартбург Турист , Волга М21 , Волга М22 , Варшава 223 , Москвич 407 , Москвич 408 , няколко Трабанта , доста Жукове и много много много ретро мотори .

    Ето и малко снимки : http://moskvich408.snimka.bg/automob...ra4anci.409947
    Много ценни машини се виждат особено Вартбурга комбито! Продават ли части?
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      До: Автоморга "Врачанци"

      За съжаление Вартбурга комби е загинал почти безвъзвратно.Купето и колонките са доста ръждясали и вратите доста са провиснали.Иначе човека има наистина доста богата сбирка.Повечето от старите автомобили са прибрани на сухо под навеси.За съжаление обаче нищо не продава.Нито цели автомобили,нито части от старите.А някой от тях са по-подходящи само за донори.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X