Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

    Кво и прави на ръчната?Аз купих оригинални немски въжета 2х 60лв. 120лв.и добри накладки за 60лв.,не включвам работа защото си е моя и сега си имам ковяща ръчна на3-4 зъб.Ти да не си с дискове отзад ,за да се оскъпяват нещата ?
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

      Да, нови дискове, нови накладки, рециклиране на 2-те жила, нови накладки за ръчната и работата, та таман малко под 500 лв.
      Днес пък установих че се пълнят леглата за свещите с масло, имаше по 50 грама на свещ явно гарнитурата на капака е скъсана някъде....
      no signature no problems

      Коментар


      • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

        Така с дискове си идва сумата.По 50 грама на свещ си е теч сериозен,па и смърди и в купето...На Кузлудуй има един магазин на Опел с добри части и на цена и на качество и почти винаги имат всичко,по изчанчени части до 1-2 дни .Намира се точно срещу ТИР паркинга след Раковски посока Орландовци ,имах и визитка някъде ,ако те интересува .Скоро от там купувах тампони за ресорите ,доста оригинални и на добра цена.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
          Така с дискове си идва сумата.По 50 грама на свещ си е теч сериозен,па и смърди и в купето...На Кузлудуй има един магазин на Опел с добри части и на цена и на качество и почти винаги имат всичко,по изчанчени части до 1-2 дни .Намира се точно срещу ТИР паркинга след Раковски посока Орландовци ,имах и визитка някъде ,ако те интересува .Скоро от там купувах тампони за ресорите ,доста оригинални и на добра цена.
          Всичките ми оригинални части купувам от въпросния магазин - Олимпия на ул. Козлодуй, но цените няма да ви харесат....

          Коментар


          • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

            Там са няколко ,зависи от кой купуваш и зависи на какво качество държиш,щото то по-принцип не е евтино ,но да не е и цифроманско!Китайско избягвам и нямам ядове !
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

              Здравейте колеги, предстой ми покупка на автомобил 4х4, все повече клоня към Фронтера Б.Много четене тук, питане на монтьори,гледане в мобилето и пр.И вече ми е каша в главата.Все още не мога да реша, бензин или дизел.Ще бъде къса база понеже смятам, че имат по-добра проходимост извън пътя. Та конкретни въпроси:
              1.Ако някой скоро е обслужвал или помни какво е платил за обслужване:за бензиновия 2,2-ремъци,ролки, водна помпа, всички видове масла.За дизела 2,2 пише, че е верига означава ли, че няма обслужване или има нещо специфично.Все пак това е сума, която трябва да се добави към първоначалната инвестиция.
              2.За дизела:Трябва ли да ме притеснява ГНП-то, знам че вече ги ремонтират но все пак.Съединител и маховик консуматив ли са, както на някой други автомобили.
              3.В момента има няколко интересни предложения в София.Дали ще се намери някой, който има познания по тези коли да помогне при огледа (срещу почерпка разбира се)
              Благодаря!
              LZ1ACU

              Коментар


              • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                Колега аз имам дизелова и когато я купих почти нищо не разбирах от джипки . Задължително провери дали работи предния мост , , как пали студена , чуват ли се странни шумове от ходовата чат / особено когато 4*4/ . Климатика, вентилация , пропушва ли като подадеш газ , турбината дали е омаслена , тапицерията как е ,копчета по таблото , волана / да няма щракане и луфт / . Гумите да са еднакви и износени равномерно , ръжда по рама и купето ... общо взето безпроблемни мотори , освен дебитомера и вакумите . Аз я карам от 2010 и съм сменял по двигателя подгряващи свещи -2 броя , стартер -бендикс , дебитомер-2 пъти. Имам ядове с вакума на предния мост . Влиза доста често в гората и само веднъж се е налагало да ме вадят приятели ...Гумите са ми български регенерат / доста тежки / и съм я повдигал отпред с навиване на торсионите , а от зад с нови пружини от гр.Крън . Моята е дълга база , десен волан..

                Коментар


                • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                  Благодаря, колега!Тези дни ще се подвизавам по софииско и ще огледам няколко, дето съм набелязал.Да видим дали някоя ще ми легне на сърцето.
                  LZ1ACU

                  Коментар


                  • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                    Здравейте колеги, към кого мога да се обърна за помощ при оглед на ОФ-Б 2.2i, понеже съм си харесал една в автокъща
                    От София съм, благодаря!
                    Ако може на лично да не спамим темата

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X