Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

    Ами толкова за 2000 ми я дават,иначе отвън е без забележка няма грам ръжда,боята е ок,кожен салон без протрито и тн.Но въпреки,че знам че ако я почна на части ще избия повече пари просто неми се занимава.Или ще я взема и оправя за да си я препродам нормално или така както е в момента да я продавам но неми се ще да се окаже и с някакъв друг проблем и после да излезна некоректен продавач.
    Pathfinder 4.0L

    Коментар


    • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

      Относно ремонта на помпата (не е само за фронтерата) има цяла тема изписано за това, къде може да се рециклира с гаранция и т.н. потърси.

      п.с. За 2000лв за фронтерата, ремонта на помпата в зависимост кое е за смяна и рециклиране варира около под и над хиляда лева грубо, ами като почнеш задължителната смяна на ролки, ангренаж, маслата и евентуално дребни неща за отстраняване, да не говорим за разправията и времето...
      Това че продавача явно ти отказва варианта да направиш помпата и да видиш кое как работи, не ми говори нищо хубаво....

      Коментар


      • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

        нямам престава за какъв ремонт ти е помпата,но мой познат с зафира 2,0 дти си направи за 150 лв,ако можеш пусни някоя снимка да видим фронтерата за ква стока става на въпрос

        Коментар


        • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

          Зависи с коя помпа е фронтерата. Че има и доста скъп вариант. Та прочети тази тема - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=179940 и огледай нещата добре.

          Коментар


          • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

            Първоначално публикуван от b2.2 dti Преглед на мнение
            нямам престава за какъв ремонт ти е помпата,но мой познат с зафира 2,0 дти си направи за 150 лв,ако можеш пусни някоя снимка да видим фронтерата за ква стока става на въпрос
            Радвам се че има ентусиасти като теб , означава , че има надежда във хората които не са напуснали БГ .
            На въпроса - кое струва 150 (ако искаш и ЛЕИ , ЛИРИ(Турски) ) в рем коплекта на "ЗИ-фира-та"?
            Или въобще какво е правено за тия пари.
            Далаверата е голяма - искам и аз да се включа.

            Коментар


            • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

              Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
              Радвам се че има ентусиасти като теб , означава , че има надежда във хората които не са напуснали БГ .
              На въпроса - кое струва 150 (ако искаш и ЛЕИ , ЛИРИ(Турски) ) в рем коплекта на "ЗИ-фира-та"?
              Или въобще какво е правено за тия пари.
              Далаверата е голяма - искам и аз да се включа.
              парвоначално беше ремонт на помпата за 2000 до 3000 лв. след това се окоза проблем в електрониката,който струваше 150 лева(български пари)

              Коментар


              • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                Първоначално публикуван от b2.2 dti Преглед на мнение
                парвоначално беше ремонт на помпата за 2000 до 3000 лв. след това се окоза проблем в електрониката,който струваше 150 лева(български пари)
                И я крайна сметка, какво е развитието, резултатът?
                ОФА КБ X20SE + метан

                Коментар


                • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                  Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                  И я крайна сметка, какво е развитието, резултатът?
                  просто попадна на майстор разбирач и сега си кара безпроблемно,това е положенито,може и колегата RIFLE да е късметлия.

                  Коментар


                  • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                    Погледни и тази тема, звънни, или пиши на kiki.t.
                    Казано е:
                    -"Обичай ближния",
                    щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                    Коментар


                    • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                      Първоначално публикуван от b2.2 dti Преглед на мнение
                      просто попадна на майстор разбирач и сега си кара безпроблемно,това е положенито,може и колегата RIFLE да е късметлия.
                      Радвам се , че така са се развили нещата .
                      С кеф да си кара човека колицата дълги години.
                      Правилната диагностика винаги е по-добра от най-добрия ремонт. Каквото (и както ) да ви звучи.

                      Коментар


                      • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                        Здравейте
                        Ще оглеждам една фронтера Б 99г. 2.2 газ/бензин ,само,че не работи на бензин какво би било и колко би струвало (продавача споменава помпа) 120-30лв на газ си пали и върви нормално. и евентуално нещо друго специфично за 2.2 и скъпо което да съм пропуснал да прочета .Благодаря . В Омуртаг е ако някой я е гледал да не се разкарвам,че ми е на 300км

                        Коментар


                        • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                          Първоначално публикуван от 870808 Преглед на мнение
                          Здравейте
                          Ще оглеждам една фронтера Б 99г. 2.2 газ/бензин ,само,че не работи на бензин какво би било и колко би струвало (продавача споменава помпа) 120-30лв на газ си пали и върви нормално. и евентуално нещо друго специфично за 2.2 и скъпо което да съм пропуснал да прочета .Благодаря . В Омуртаг е ако някой я е гледал да не се разкарвам,че ми е на 300км
                          Ми не се разкарвай. Кажи на пича да я пусне на бензин и ще се разкараш. Не е само до помпа 99%. Ако е с обикновенна газова и дебитомер е заминал и дюзи и какво ли още не. Освен ако не е за 2000 лв. изобщо не се разкарвай.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                            с обикновенна газ е колко би струвала оправията с бензина

                            Коментар


                            • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                              Здравейте, кажете нещо за бензиновия 3.2 205 к.с.

                              Коментар


                              • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                                Това е мечтата на всеки втори от този подфорум! Ако не и всеки първи...
                                Казано е:
                                -"Обичай ближния",
                                щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X