Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на скутери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тунинг на скутери

    Първоначално публикуван от emerson Преглед на мнение
    А в скоро време мислех и да го понаглася малко, но като чета по различни форуми май ще е по добре да взема yamaha aerox или peugeot jet force повече ги тунинговат тях.
    Ха - ха! Отивай на майстор в някой хубав, читав сервиз в КИПЪР и не се занимавай!

    Коментар


    • #17
      От: Тунинг на скутери

      Вчера го разглобих карбуратора преди 10 часа и направо се удивих какъв им е бензина на тия гърчоляци от вътрешната част беше с около 2мм слой нещо като мазно желе почистих го добре пак с бензин особено в долната разглобяема част дето е като пепелник и след като го сглобих нямаше никакво заглъхване при даването на газ но сега вече ще знам бензин само през фина цедка, не знам дали ще реши проблема но е от него. Благодаря много беше прав че от карбуратора.
      След някои ден ще почна да отделям пари да му подменя някой части предполагам че 500 до 1000 euro ще ме устроят за мнение на moto_mania
      • 1.Цилиндър кит - 70cc - Malossi-
      • 2.Ауспух - "Tecnigas Next-R
      • 3.Карбуратор - "Dellorto 21mm"
      • 4.Съединител Malossi Flay Clutch - (107MM)
      • 5.Вариатор - "Malossi Multivar 2000" + 5.9гр ролки " Malossi"
      • 6.Камбана - "Malossi"
      • 7.Колянов вал - "Malossi MHR"
      • 8.Лула "NGK" и свещ "NGK"
      • 9.Пружини - Централна червена, малки жълти
      • 10.Ремък - "Polini"
      • 11.Въздушен филтър - Спортен - Malossi
      • 12.Ръчен смукач "Stage6"
      • 13.Клапи "Stage6
      • 14.Перка на вариатора - Stage6"

      Коментар


      • #18
        От: Тунинг на скутери

        Ти за 500-1000 EURO... си купи по - добре друг мотор, че за тези пари сигурно ще му направиш най - добрия тунинг на Honda Dio правен някога. Радвам се, че си го ремонтирал! .

        Коментар


        • #19
          От: Тунинг на скутери

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:а това искам да с&.jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5359524Натиснете снимката за да я уголемите

Име:и тази.jpg
Прегледи:1
Размер:187.7 КБ
ID:5359525Натиснете снимката за да я уголемите

Име:и това.jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5359526Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тази снимка е на 4.jpg
Прегледи:1
Размер:215.4 КБ
ID:5359527

          Всъщност това което се опитвам да постигна с тунинг е снимка 1 на 3-тата съм се опитал та го прерисувам на paint програмката и за този тунинг ще ми трябват най - малко 3 хиляди euro но не съм чак толкова запален въпреки че съм максималист има и по добри опити за опити за свръх външности. Аз за това което мисля че ще се грижа за него не е от такава величина все още затова ще опитам нещо по просто надявам се и да изглежда по различен начин ако разбираш какво искам да кажа.

          Коментар


          • #20
            От: Тунинг на скутери

            Изпратих снимка на нагласена honda dio но не го одобряват за публикация и така там ходандата е направена с пари за 3 хиляди euro но тя е по като за изложение задното колело е по назад от стандартното и още куп други работи който направо грабват но аз все още съм начинаещ така че ще почна от по дребните неща

            Коментар


            • #21
              От: Тунинг на скутери

              Здравейте. Искам да попитам как мога да подсиля моя мотор..(скутер), но да не е с кит.. Искам малко промяна в варвенето .. Какво трябва да направя..

              Коментар


              • #22
                От: Тунинг на скутери

                Здравейте имам китайски скутер 49cc върви само 45km/h нямам ограничители. Искам да му вдигна мощноста но не знам как кажете ми какво мога да направя какви ролки да му сложа и колко грама какъв въздушен филтър и т.н скутерчето не е чим-чи

                Коментар


                • #23
                  От: Тунинг на скутери

                  Здравеи аз имам също китаец имаше едно кабелче на цди-то което срязах така пише по форумите но не тръгна по бързо кои знае колко но имаше подобрение имам и ямаха тази дето е на аватара ми не му се дава даже върви повече от китаеца а не си знае годините Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_0628.jpg
Прегледи:1
Размер:193.4 КБ
ID:5648949Натиснете снимката за да я уголемите

Име:user175650_pic66065_1306791760.jpg
Прегледи:1
Размер:67.4 КБ
ID:5648950

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тунинг на скутери

                    Здравей каде се намира цди-то до акумолатора ли

                    Коментар


                    • #25
                      От: Тунинг на скутери

                      Ами поне на моя скутер този белия е там като се махне капачето на акомулатора и се вижда .

                      Коментар


                      • #26
                        От: Тунинг на скутери

                        Здравейте! Имам китайски скутер цпи. Върви само 45 50km/h няма ограничители сигорен съм. Моля ви кажете ми как да го подсиля и какви ролки да сложа

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X