Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

    Първоначално публикуван от gibi13 Преглед на мнение
    Готов IMG за качване в уреда. Трябва да се отключи.
    Auto Drive Hellas 1.95 en-IMG
    http://www.megaupload.com/?d=HNWYP99V
    http://rapidshare.com/files/36670168...PSUPP.rar.html
    FID:822
    Колега, FID-а не е ли 821. Поне на мен така ми каза ID Tool-а, а и с нега картата тръгна.

    Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
    Доколкото аз знам ADH никога не е имала версия за Mapsource.
    ..............................
    Аз имам една ADH 1.90, която е за MapSource .
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Бай Гуджан; 31-03-10, 17:17.

    Коментар


    • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

      Всички карти на Хеласа за MapSource са правени от .img файла и при тях липсва търсене по адреси!!!
      Да няма после въпроси "ама защо не мога да търся по адрес".

      Коментар


      • До: Карта на Гърция за Гармин

        А ще може ли актуален клик, че наближават априлските празници и жената е пощуряла Благодаря предварително.

        Коментар


        • До: Карта на Гърция за Гармин

          Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
          А ще може ли актуален клик, че наближават априлските празници и жената е пощуряла Благодаря предварително.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=687
          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

          Коментар


          • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

            Как мога да отключа картата,като я кача в GPS-a ми изписва че е заключена

            Коментар


            • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

              Първоначално публикуван от innzagi Преглед на мнение
              Как мога да отключа картата,като я кача в GPS-a ми изписва че е заключена
              И на мен първи път така ми изписа, но както по горе е писал един колега за FID-а, не е 822, а е 821. Като го смених в кийджена и после сложих новия код в UNL файла всичко си тръгна без проблем.

              Даже някои колеги бяха писали че не може да се търси по адреси, но при мен всичко си върви.

              Коментар


              • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                FID-ът действително е 821, но това с търсенето по адрес мен лично ме изненадва. Дай линк откъде си взел ADH за MapSource. Иначе търсене по адрес няма.
                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                Коментар


                • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                  А къде е споменал колегата , че използва версия за MapSource?
                  Първоначално публикуван от kristiyan Преглед на мнение
                  И на мен първи път така ми изписа, но както по горе е писал един колега за FID-а, не е 822, а е 821. Като го смених в кийджена и после сложих новия код в UNL файла всичко си тръгна без проблем.

                  Даже някои колеги бяха писали че не може да се търси по адреси, но при мен всичко си върви.

                  Коментар


                  • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                    Milstan, въпросът ти ме изненадва. Базирам се на твоя пост (#695). Не съм чувал да има версия за MapSource на ADH, следователно не може да има и търсене по адрес. Поне в img-тата, чиито линкове са дадени в тази тема.
                    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                    Коментар


                    • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                      Или аз нещо не мога да те разбера , или ти някъде грешиш. Едно е .img файла , съвсем друго е версия за MaoSource!
                      ADHellas се разпространява само в готов .img файл (или формат) за директно копиране в уреда. В този случай всичко работи и няма ядове.
                      Но ако на някой му трябва версия за MapSource няма от къде да я вземе , освен ако не си я направи сам от този img файл с помощта на програмката GMaptool. И в този случай във версията за MapSource се изгубва търсенето по адрес. А в самия оригинален файл .img нищо не се променя и търсенето си го има.
                      В уредите се използва точно този оригинален .img файл , а не създаден с MapSource. И за това в самия уред търсенето по адрес работи.

                      Коментар


                      • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                        Или аз нещо не мога да те разбера , или ти някъде грешиш. Едно е .img файла , съвсем друго е версия за MaoSource!
                        ADHellas се разпространява само в готов .img файл (или формат) за директно копиране в уреда. В този случай всичко работи и няма ядове.
                        Но ако на някой му трябва версия за MapSource няма от къде да я вземе , освен ако не си я направи сам от този img файл с помощта на програмката GMaptool. И в този случай във версията за MapSource се изгубва търсенето по адрес. А в самия оригинален файл .img нищо не се променя и търсенето си го има.
                        В уредите се използва точно този оригинален .img файл , а не създаден с MapSource. И за това в самия уред търсенето по адрес работи.
                        Всичко е точно както казваш. Имах предвид търсене в MapSource и по-точно първата опция на Find : Find Places, която не активна ако си направиш инсталация от img файл. За ADHellas си екстрактваш img-то от тяхното си там exe, което всъщност представлява вид архив. Т.е. няма начин при ADH да има търсене в MapSource. Това имах предвид. Как е на уреда не знам, понеже никога не съм пробвал. Ако ми се налага да търся нещо, го правя на компютъра, защото уредът ми е 60Cs и в него мога да зареждам само сетове, правени с MapSource. Не съм работил никога с Nuvi. Мислех, че като няма търсене в MapSource, го няма и в уреда. А сега благодарение на тези изяснения научих как стоят нещата, за което съм благодарен.
                        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                        Коментар


                        • От: До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                          Колеги да попитам за готов файл IMG, който само трябва да се отключи.Интересува ме с какво име да го сложа в SD картата и когато създам текстовия документ с 25 цифрения код какво да го правя и на него ли трябва да се промени името, като на IMG файла?

                          Коментар


                          • От: До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                            Може ли някой да отговори на въпроса ми по горе, моля.

                            Коментар


                            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                              файлът трябва да е с име gmapsupp.img, другият файл трябва да е с име gmapsupp.unl

                              Коментар


                              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                                Да сега е по добре.Помогна ми един твой коментар в темата за инсталация на карти за начинаещи, за промяната на extention и смяна на името.Аз го направих по малко по различен начин:My Documents-Tools-Folder Options- View и махнах чавката на Hide extensions for known file types, промених името на файла на unl и сега всичко е ок, даже и картата си работи.
                                Поздрави и приятна вечер.

                                Само да попитам още нещо, тъй като съм я качил на SD-то и е наименувана gmapsupp без img накрая, това проблем ли е? Защото, като е gmapsupp.img машинката не я рапознава.А ще пътувам към 18-и до Гърция та да не ми изиграе някоя лоша шега. GPS-a е GARMIN NUVI 250W.
                                Последно редактирано от kimba1; 26-05-10, 22:36. Причина: добавяне на въпрос

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X