Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли авиомоделисти тук?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли авиомоделисти тук?

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Dagobar, да те питам качествени и детайлни ли са моделите на Звезда?
    Че искам да си сглобя едно моделче на МиГ-31 и първо попаднах на това в наличност.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zvd7229.jpg
Прегледи:1
Размер:34.5 КБ
ID:5502552
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Има ли авиомоделисти тук?

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Че искам да си сглобя едно моделче на МиГ-31 и първо попаднах на това в наличност.
      За качествени да. В смисъл пластмасата се обработва нормално. За детаилни не бих казал или поне не всички, а при конкретния модел има и доста за донапасване. Но за мащаб 1/72 толкова детаилност и не ти трябва. Според мен е доволно като за тоя модел. Имай в предвид, че някои модели на Звезда са доста добри. Но има и такива, които са доста груби и неточни- например Миг-29. За информация: работят съвместно с немската фирма Revell, която използва директно китове на Звезда, които са само преопаковани в ревелски кутии. Конкретно Миг-31 така или иначе не се предлага в кой знае колко разновидности от друиги фирми. Дори мисля, че всичките са на звезда с преопаковка на др. фирма. Взимай го и не се колебай. Имам го същия на Звезда. Ето как изглежда моя:









      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Има ли авиомоделисти тук?

        Честно казано очаквах да го имаш.
        Като дете баща ми ми купуваше модели на руски граждански и американски бойни самолети и сглобявах често, но нищо от тях не съм запазил.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Има ли авиомоделисти тук?

          Здравейте, колеги ! Дагобар, поздравления за моделите на "Тунгуска"-та и "Круг"-а, много са хубави ! Самодържец, последните модели на "Звезда" са страхотни. Имат нови матрици, много детайлни на "Ми-24" и други модели. Този на "МиГ-31" е отпреди 7-8 години и както се вижда от снимките на Дагобар изглежда много добре. В сайта на "ХобиЛенд", може да видиш модели не само на "Звезда"/цените им са много изгодни там/ , но и на други фирми.
          Лада-2107 , 1.5л, 1989г

          Коментар


          • От: Има ли авиомоделисти тук?

            Аз пък да питам има ли някой тука с аерограф за да ми боядисва едни детайли от пластмас?

            Коментар


            • От: Има ли авиомоделисти тук?

              Едноцветно или многоцветно? Ако е едноцветно може и с обикновен малък пистолет и слаб въздух.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Има ли авиомоделисти тук?

                Едноцветно ще е.

                Коментар


                • От: Има ли авиомоделисти тук?

                  Ако не е спешно мога да помогна през другата седмица. Иначе да помага някой друг колега.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Има ли авиомоделисти тук?

                    Не е спешно, благодаря ти. Първо аз трябва да си купя бойчките, после ще се договорим.

                    Коментар


                    • От: Има ли авиомоделисти тук?

                      Като сготвиш нещата, свиркай!
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Има ли авиомоделисти тук?

                        Здравейте, колеги ! От името на Модел клуб „Варна“, Ви каня да посетите, а моделистите между Вас и да участват, на Третата ни годишна моделистка изложба, която ще се проведе от 24 август до 1 септември, в „Червената зала“ на Археологическия музей Варна / РИМ Варна /. Ще бъдат показани мащабни модели на военна и цивилна техника като авиация, автомобили, бронетехника, кораби и др. Последните два дни – 31 август и 1 септември, ще е конкурс за най-добър модел по определени критерии. Работното време на музея е всеки ден от 10.00ч до 17.00ч . Ще се радваме да се запознаем с нови колеги по хоби, а и с нови почитатели ! За справки и информация : 0887-722-115 Ивелин Ценов . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Плакат изложба 2013г вариант-1.jpg
Прегледи:1
Размер:221.4 КБ
ID:5511072
                        Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                        Коментар


                        • От: Има ли авиомоделисти тук?

                          Здравейте, колеги ! Изложбата премина. Надявам се, тези от Вас които са я разгледали, да им е харесала ! За другите колеги, ето малък фоторепортаж :



























































                          Следва продължение.....
                          Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                          Коментар


                          • От: Има ли авиомоделисти тук?

                            Продължение :























































































                            Приятно гледане B) !
                            Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                            Коментар


                            • От: Има ли авиомоделисти тук?

                              Ако въпроса на темата е за авиомоделисти занимаващи се с радио управляеми самолети , тогава да, аз съм авиомоделист

                              Коментар


                              • От: Има ли авиомоделисти тук?

                                БМП-3 в мащаб 1/35. Кита е от китайската Трумпетер.









                                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X