Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ акулата не слуша.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Помощ акулата не слуша.

    Колега виждам че си от тетевен и няма как да погледна колата но ако имаш път към софия пиши,ще я оправя колата за час но така без дая чуя и диагноза не мога да ти дам.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • #62
      До: Помощ акулата не слуша.

      Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
      Маслото не го пипа.Дано мога да го открия този маркуч че са около 30 малки такива само вакуми и незнам какво още,благодаря.Свещите са като за лада само такива намерих,сега ми предложиха някакви същите по номера и вид самоче на друга фирма по 13лв. парчето,ще ги пробвам тях.
      Малко се бяхме отклонили по тъча ......
      Ако ходиш в София - ясно кой ще оправи проблема .
      Ако не ходиш ( като гледам какво е времето ) ,май ще решаваш проблема в Тетевен .
      Щом не пипа маслото - забравяме за него .
      Скоро да си сменял гърне ?
      Мисля , мисля ..... за чернилката от къде да дойде ?
      Единствено измислих пак горивото . Мирисни го ........да ти мирише на нафта ????
      Свещи : БМВ са с NGK Не са скъпи . Ето видове :
      Multi-ground plug 3199 BKR6EQUP .032 DOHC $8.48 ("Правилен" клас4 електрода, или там както се казва)
      NGK Multi-ground plug 7969 BKR6EKUB .032" DOHC $5.82 ("Правилен клас!"2 електрода)
      NGK V-power spark plug 6962 BKR6E .032" DOHC $2.89 ("Правилен" клас1 електрод)
      NGK GP platinum 7092 BKR6EGP .032" DOHC $3.15 (Супер клас 1 електрод)
      NGK IX iridium 6418 BKR6EIX .032" DOHC $7.83 (Премиум клас 1 електрод)
      Последно редактирано от bgbul; 20-01-10, 09:10.

      Коментар


      • #63
        До: Помощ акулата не слуша.

        Човека споменава черен пушек само на студен мотор.
        По миризмата на изгорелите газове може да се съди и за състоянието на горивната смес ако не се разполага с газ-анализатор,но от рзстояние не става.
        Нека видим свещите като са карани на топъл двигател, преди да се правят крайни изводи.
        В това време не виждам какви тестове ще се правят, но ще почакаме.
        Последно редактирано от ctef; 20-01-10, 10:40.

        Коментар


        • #64
          До: Помощ акулата не слуша.

          Благодаря на всички за отзивчивостта.Мисля че всеки колега който се опитва да помогне за проблема ми, е възможно да му се е случвало затова пише,а не че е професор в областта.Започвам да отговарям.
          Мисля ,че не е имал проблем със объркване на горивата.
          Гърнето го сменях цялото от колекторните траби до отзад.Забелязах че нямам ламбда сонда,вчера се чух с един приятел в сервиз и за модела излиза като част 121лв.и все си мисля че трябва да е там а сега да работи на авариен режим.Поръчал съм свещи триполюсни дано да свършат работа.Ще пиша за ако нещо се промени,ако не ще идвам май до София.Не мога да го оставя така.
          Car audio & Off road club TETEVEN
          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
          GAZ 69 0ff Road '76

          Коментар


          • #65
            До: Помощ акулата не слуша.

            Сигурен ли си че сондата я няма?
            Трябва да е на двуцевката: http://www.realoem.com/bmw/partgrp.d...11&hg=18&fg=05

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X