Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествия и разходки на Black hole

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътешествия и разходки на Black hole

    Здравейте.Тръгнах от Железница нагоре за Ярловски скопарник/около 2200м. н.в./.Пътечката си беше доста трудна.Стигайки върха който се вижда на снимка тръгнах към Чуйпетлово.Пристигнах в известното кафе където предлагат така известната мелба от овче млеко с горски духове/ опс, горски плодове/.Оттам за Кладница и на х. Селимица.
    Преди Селимица има пътека с много камънак и се вижда на снимки там където съм хванал и мостче.По пътеката имаше река и беше хлъзгаво.От Селимица за х. Острица.На днимката е цялата в дърво.
    Там се качих по пистата и много ме накефи.Снимал съм и пистата. Имаше много коли.Оттам на Златните мостове и Бояна по асфалта.
    Над Бояна видях една стръмна пътечка и се пробвах.Много ме накефи и направих едно клипче .Както винаги на клиповете не си личи наклона.Времето беше идеално и аз се изкефих също яко.Беше хубава разходка макар и банално.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: банална обиколка на Витоша

    Клипчето нещо не иска да се прикачва..

    Коментар


    • #3
      До: банална обиколка на Витоша

      Ю-туб, и линка насам....
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Банална обиколка на Витоша

        Евала пич.Тая хускварна от къде ми е толко позната направо не мога да се сетя.
        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

        Коментар


        • #5
          До: Банална обиколка на Витоша

          Макар и банална Витоша е парк и карането по ливадите и ски пистите хич не е за хвалене...
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            На разходка около Бухово

            Поразходих се из чукарите на Бухово.Пробвах Еловица ,но стигнах до половината.Много е гадна Еловица.Но пък времето беше супер и удоволствието пълно.Минах и по някои части на ендуро трасето.На връщане от Ябланица случайно попаднах на бате Гоговата пътека,която е много стръмна и мека.Ако нямаш гуми като мене нямаш шанс.Направих и няколко клипчета,но не знам дали ще ги кача.

















            Последно редактирано от cveti; 30-07-09, 20:20.

            Коментар


            • #7
              До: На разходка около Бухово

              Колега, Еловица в момента е много изровена и не е само до гумите.

              Коментар


              • #8
                До: На разходка около Бухово

                Колега добра разходка Но на тая Хусварна кормилото нее ли правено

                Коментар


                • #9
                  До: На разходка около Бухово

                  Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
                  Колега добра разходка Но на тая Хусварна кормилото нее ли правено


                  Позна колега.Дебелостенна тръба.Няма чупене..

                  Коментар


                  • #10
                    До: На разходка около Бухово

                    Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
                    Позна колега.Дебелостенна тръба.Няма чупене..
                    Извинявайте, вие заедно ли работите, че се наричате " колега "
                    Добро начало на темата, ама хвърли едно око как се качват снимки в голям формат

                    Коментар


                    • #11
                      До: На разходка около Бухово

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Извинявайте, вие заедно ли работите, че се наричате " колега "
                      Добро начало на темата, ама хвърли едно око как се качват снимки в голям формат
                      Не не работиме заедно

                      Коментар


                      • #12
                        Перелик,х.Изгрев,каньона на водопадите,Дяволското гърло

                        Здравейте.Едно малко репортажче за тези места.На каньона на водопадите се изкефих на макс.,защото се спуснах по водопада.Имам
                        клипче.В екстремни спортове съм дал инфо в темата каньонинг.След това отидох до Перелик и видях Меча поляна където беше джас фестивала.За който фестивал не намерих време -жалко,пропуснах няколко литра бира
                        .Нопокарах малко и направих едно клипче ,което ще кача след около
                        3ч.Хубаво,просторно и приятно.Оттам в Широка лъка и Гела беше бивакът.От Гела вече с матора се пуснах долу до Широка лъка и оттам за
                        Мечо гробе.По пътя снимах чешмата на бай Миал чакъра.От Мечо гробе
                        по римския път за х. Изгрев.На тази хубава и приятна пътека съм снимал надгробната плоча на загинал турист от Казанлък.Смного пъшкане стигнах х. Изгрев.Една хубава чорбица и газ за Върбово през Брезе.Над
                        Брезе съм снимал дървата приготвени за транспорт.Който е горски ще каже каква е работата.От Върбово през пещерата Ледницата където съм влизал и наистина си е ледена за Гела при бивака.
                        От Гела за Триград и Дяволското гърло. Първият ден се разходих до Кестен,отидох да видя какво представлява границата и видях.На снимките лесно ще познаете граничния камък и самата граница върху която ми беше мотора.През Водни пад после и обратно в Триград.
                        На другия ден карах с Адаша Емо ,който вкарва туристи на харамийската пещера .Ходихме до Чаирите и обратно.Пътечките бяха супер.После аз отидох сам в Харамийската и се спуснах 50м. с моето въже.Направих клипче,което ще кача след няколко дена,защото паметта на компа ми е задръстена.На другият ден естествено няма да пропусна да се спусна 60м. и в самото Дяволско гърло.На снимката съм се вързал за парапетите и под мене са 60м.И там направих супев клипче както съм на въжето и се получи много добре.Това което аз видях не може да се види от туристите.Трябва си въженце.Но е страховита гледка как се събират две огромни струи от реката.Бучене-
                        то е яко.Там до пещерата са направили тролей с въже и се пуснах и си направих клипче.YOUTUBE.COM и в търсачката enduro yablanitza.
                        Като се отвори клипчето се цъка на моето име зада се видат всички мои клипове.Там е клипа с водопада.Невероятно изживяване в неверо-
                        ятна природа.Извинявам се за прикачените иконки,но не знам как става друго яче.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: Перелик,х.Изгрев,каньона на водопадите,Дяволското гърло

                          Пуснал съм втората половина снимки.Сега ще пусна първата половина
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Перелик,х.Изгрев,каньона на водопадите,Дяволското гърло

                            Здравей,
                            Като начало изкам да ти кажа едно браво за невероятния преход, който си направил.
                            И исках да те попитам...
                            От къде си?
                            Че гледам си идвал в нашия край.
                            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Перелик,х.Изгрев,каньона на водопадите,Дяволското гърло

                              Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
                              .Смного пъшкане стигнах х. Изгрев.Една хубава чорбица и газ за Върбово през Брезе..

                              Абе човек, ти да не би да си бутал през целия път.??


                              Иначе за клипчето в Youtube.Com браво добре е станало и с много добро качество особено след 50 тата сек . С какъв фотоапарат си го снимал, че мисля и аз да взимам в скоро време???.. Чао и пак браво за прехода.
                              Последно редактирано от whateverman; 21-08-09, 17:17.
                              :)[U][I][B][COLOR=RoyalBlue]Be the change that you want to see in the world[/COLOR][/B].[/I][/U]:)

                              Продавам си мотора!!! - [url]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=854333#post854333[/url]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X