Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Алкохолизъм

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Алкохолизъм

    Първоначално публикуван от Станислав Николов Преглед на мнение
    Значи напразно държа тука няколко бутилки с Метакса и т.н. питиета неотваряни, последните 12-3 години, така ли?
    Ето нещо от един "несериозен" алкохолик - по-скоро за окото - едва ли става за друго - "Метакса" - вероятно предвоенна 0,5 литра.
    Макар и запечатана и с олово съдържанието видимо е намаляло в подкрепа на тезата на Пламен Тенев.
    Прикачени файлове
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • До: Алкохолизъм

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Промишлените питиета в стъкло не остаряват много. Понякога остаряват не към добро. Но това не променя факта, че на бутилката пише рождената дата на Хари Потър примерно.
      Бре, те нека си слагат каквато дата искат-при мене са отлежавали толкова време.Ма верно-и аз съм един......естествено, че не може да старее в стъкло-какъв аромат ще добива-никакъв.Как се казваше-малко акъл, ма навреме....Колкото до колегата сто-а, не, не ме подхлъзвай да ги отварям, че няма да има скоро трезвен мой пост във форума...
      Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

      Коментар


      • До: Алкохолизъм

        Първоначално публикуван от Станислав Николов Преглед на мнение
        Бре, те нека си слагат каквато дата искат-при мене са отлежавали толкова време.Ма верно-и аз съм един......естествено, че не може да старее в стъкло-какъв аромат ще добива-никакъв.Как се казваше-малко акъл, ма навреме....Колкото до колегата сто-а, не, не ме подхлъзвай да ги отварям, че няма да има скоро трезвен мой пост във форума...
        Е,оставете една пукница 30 години в буре,па си я пийте...Скромно мнение,аз съм аматьор
        Наздраве!
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • До: Алкохолизъм

          Ей,не съм само аз бе!Наздраве!
          Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

          Коментар


          • До: Алкохолизъм

            И в друга тема писах доста хора измреха покрай менено не основно от пиене колкото от мързел.Алкашата основно е мързеливец и цел ден не знае какво да прави.Ако си намираш работа през деня няма да имаш това време за пиенеи ше поживееш повеке
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • До: Алкохолизъм

              Ей! Я марш всички в бара, какво сте си заналивали тука в медицинската тема?

              Коментар


              • До: Алкохолизъм

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ей! Я марш всички в бара, какво сте си заналивали тука в медицинската тема?
                Право думаш!
                Я,хайде сички след мене-куцук,куцук-към Бара...

                Пламен е прав за това,че спирта не остарява.С2Н5ОН си е непроменима формула.Имам предвид в разните питиета.Поемането му като прясна чамовица примерно или като 12 годишна отлежала в дъбово или черничево буре,се явява разлика при алкашите.Затуй някои при варене на ракия,мажат балона отвътре с мед и сметана-за подобряване на вкуса.Да може да мине по-леко и приятно основната съставка.

                Знаете ли руския превод на ВОДКА?/Вот О чем Думает Каждой Алкашин/

                Коментар


                • До: Алкохолизъм

                  Ясене,пак ще се обадя в медицинската тема но ще си копирам поста и в Бара.Все пак,тука четат и жадни...
                  Та какво ми се случи едно на друго,вчера и днес.Вчера следобеда пихме едни 5 литра бира с едно приятелче и-ми се допи още.Търся-няма.Набарах едно 3-литрово пластмасово шише с вишни/вишновката отдавна е в разход/,гледах го,мислих,гледах го,мислих и-измислих!
                  Долях от чешмата на двора към 500 милилитра вода и яростно тръсках към 10-тина минути.После го забравих на удобно за целта място.Тъзи вечер,понеже почувствах една липса,която по нашия край й викат жабата крякна се сетих де съм забравил настойката.Ударих як гълток с мисълта,че е просто сокче.Тц.Еликсир!Та така-за жадните...

                  И естествено и аз задавам сакралния въпрос-ми и аз ли съм алкохолик?!?!

                  Коментар


                  • До: Алкохолизъм

                    Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
                    ...
                    И естествено и аз задавам сакралния въпрос-ми и аз ли съм алкохолик?!?!
                    Ако наистина искаш отговора на този въпрос, говори с лекар. За прост тест - пробвай да не пиеш цяла седмица, а след нея да изпиеш САМО ЕДНО МАЛКО питие (50мл, а не каквото наричат малко във вашия край). Ще ти стане ясно отведнъж.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X