Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Алкохолизъм

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Алкохолизъм

    Всяко сядане и пиене ,ако е с мярка си е съвсем нормално.
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • До: Алкохолизъм

      Лоша новина за колегите по чашка!
      С новия проекто лимит за алкохол при шофиране се чудя какво би отчел дрегера ако си пия до 3.00 (както често се случва) и в 7.30 тръгна на работа, а всъщност съм си съвсем трезвен
      offroad фен
      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

      Коментар


      • До: Алкохолизъм

        Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
        Лоша новина за колегите по чашка!
        С новите лимити за алкохол при шофиране се чудя какво би отчел дрегера ако си пия до 3.00 (както често се случва) и в 7.30 тръгна на работа
        С новите промени на закона просто ти предлага да си купим по десетина коли за по 500 лв и като ни спрат... спонсорираме местното РПУ с ключовете за новата им кола.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • алкохолизъм-при какви количества?

          Абе чудя се...според всички лекари,и най-вече според жена ми съм пълен и завършен алкохолик!Всяка вечер пийвам по 100-150гр. ракия и чаша-две вино,или бира...понякога и повече...
          То е ясно,че темата ще предизвика много усмивки и бъзици,ама ми е любопитно да чуя и вашето мнение-зер аз ли съм най-големият пияндурник...?Не,че е много полезно,ама тВа е положението!
          Наздраве,и очаквам да "чуя" вашата мярка-ама за редовно пиене,ок?
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • До: алкохолизъм-при какви количества?

            Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
            Абе чудя се...според всички лекари,и най-вече според жена ми съм пълен и завършен алкохолик!Всяка вечер пийвам по 100-150гр. ракия и чаша-две вино,или бира...понякога и повече...
            То е ясно,че темата ще предизвика много усмивки и бъзици,ама ми е любопитно да чуя и вашето мнение-зер аз ли съм най-големият пияндурник...?Не,че е много полезно,ама тВа е положението!
            Наздраве,и очаквам да "чуя" вашата мярка-ама за редовно пиене,ок?
            Споко,не си най-големия!И аз не съм!На обяд пия бира,две...Като се прибера от нивата пия ракия(с мезе естествено).Пия 200-300 гр.После 3,4,5 бири...Ама познавам специалисти!Плашат окото.
            Аз проблеми с алкохола нямам!Имам без него
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • До: алкохолизъм-при какви количества?

              Май трябва да създадем клуб на НЕанонимните алкохолици?!
              И аз така - 1-2 бири през деня, вечер 100-тина грама ракийка и пак биричка или вино!
              А нямаше ли подобна тема?
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • До: алкохолизъм-при какви количества?

                Всъщност има такава тема.

                Но ето ви резюме на диагностиката. Алкохолик е не тоя който пие, а тоя който не може да спре.

                Коментар


                • Според мен, проблема не е колко пиеш , а до какъв етап се докарваш.
                  Всеки организъм "носи" различно.
                  Проблемът с алкохолизма е всеки път, когато "натопиш муцката" да се докарваш до припадане. Другия вариант е постоянно да си "жежка фурна" и само да доливаш.
                  Аз лично, през деня не пия или най-много една бира на обяд. Вечер си сипвам една ракийка или уиски с мезенце (ЕДНА) и после си пия бира. Някой път ми върви повече, някой по-малко, но не се наливам за да се напия.
                  Ама си пия ВСЕКИ ден.
                  Напивам се геройски веднъж-дваж в годината, и то на мероприятия. Тогава обачеееее...не моат да ме поместат с топ.
                  Ама па на другия дееен....

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ..., а тоя който не може да спре.
                  Много точно казано!
                  Последно редактирано от cveti; 15-04-10, 23:16.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • До: алкохолизъм-при какви количества?

                    Всички светци обратно в Бара!Писна ми да пия сам!Знаем ги ние тия 100 грама.Всеки сам си знае колко пие!
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • До: Алкохолизъм

                      Айде, преместих ви. Но да си знаете, че сте загазили малко.

                      Коментар


                      • До: Алкохолизъм

                        Според докторята(нека се изкаже и някой лекар)най-лошо е,ако се пие редовно-т.е. всеки ден-те тВа било баш-алкохолизъм!Инак да се натряскаш до козирката чат-пат не било чак толкова лошо ...?
                        И ме навеждат на едни тъжни мисли,докато си пийвам по малко...и редовно...
                        много автомати-слаби резултати!

                        Коментар


                        • До: Алкохолизъм

                          Леле като чета и се хващам за главата. Аз от една голяма бира - 500 съм пиян и не мога да ходя нормално, камо ли да карам. А твърд алкохол - да ми се събират 200 грама за целия живот. От наздраве по свадбите. Виното пък ми горчи. Егати капризния съм.
                          Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                          Коментар


                          • До: Алкохолизъм

                            Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                            Според докторята(нека се изкаже и някой лекар)най-лошо е,ако се пие редовно-т.е. всеки ден-те тВа било баш-алкохолизъм!Инак да се натряскаш до козирката чат-пат не било чак толкова лошо ...?
                            И ме навеждат на едни тъжни мисли,докато си пийвам по малко...и редовно...
                            Не съм доктор,ама бях при един такъв и на въпроса пиеш ли,му дадох отговор като твоя.
                            Коментара му беше–битов алкохолизъм.
                            И... те така!

                            Коментар


                            • До: Алкохолизъм

                              Първоначално публикуван от NOTY Преглед на мнение
                              Леле като чета и се хващам за главата. Аз от една голяма бира - 500 съм пиян и не мога да ходя нормално, камо ли да карам. А твърд алкохол - да ми се събират 200 грама за целия живот. От наздраве по свадбите. Виното пък ми горчи. Егати капризния съм.
                              Хич не се чуди,тренировка му е майката.Аз от една бира се напивах в четвърти клас
                              Некои пият от мъка,други от радост...аз от манечък
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • До: Алкохолизъм

                                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                                Некои пият от мъка,други от радост...аз от манечък
                                А аз от сутринта
                                Със себе си съм имал повече проблеми,
                                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X