Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Алкохолизъм

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Алкохолизъм

    Един интересен факт във връзка с твоята тема.

    Мястото с най-много посещения в този форум е именно... Бар "Наздраве"!
    Сега тъкмо чукнаха 142 000 с почти 10 000 поста в нея - няма друга такава тема!!

    Коментар


    • #17
      До: Алкохолизъм

      Ако не беше климатика в джипа и аз щях да съм там постоянен гост...

      Заради него си направих изследванията, щом го пусна и след минути бях настинал...

      Ами то като няма левкоцити, какво да спре инфекциите?

      Само късмета ме е отървал да не забърша нещо по-сериозно, защото се оказа /елементарно/, че като свалиш левкоцитите ставаш нещо като разграден двор...

      Сега съм бункер!

      Коментар


      • #18
        До: Алкохолизъм

        Бункер си, ама нали знаеш - ако не пиеш, или си болен, или си долен! Според фолклора...

        Коментар


        • #19
          До: Алкохолизъм

          Пия една малка бира вечер....

          И уверявам те, няма по сладки малки глътки, глътчици..гъл,гъл!

          Едно време чували с празни "бебета" изнасях сутрин!

          Коментар


          • #20
            До: Алкохолизъм

            Алкохола е наш враг и затова трябва да се унищожава!

            Коментар


            • #21
              До: Алкохолизъм

              Обадил се черния дроб на мозъка:

              "Ей, кажи му на тоя Илия, да спре да гради, че не смогвам да разграждам!"

              Коментар


              • #22
                До: Алкохолизъм

                Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                ето ви един пренебрегван факт, над който да си умувате ... цитат:

                Пиянството на един народ?

                Изненадата на 2007 г. обаче като че ли не се подчинява на тези закони. Това е етиловият спирт за медицински цели. Той прескочи цели пет позиции в топ.....
                И не само. През 70-те години един руснак ни пускаше копирните машини за големи формати РЭМ. В транспортния сандък беше пълно с резервни части и консумативи. Накрая стигна до "съкровището" - три литра чист спирт за промиване на барабаните!
                Разбрахме, че в СССР навсякъде подменят този спирт с други почистващи средства, но непрекъснато го заявяват като КОНСУМАТИВ. У нас му намерихме приложение като го смесвахме с концентрат от КокаКола.(Имахме приятели, които работеха там).

                Съветът на "специалиста" беше: Заявявайте, не се отказвайте от спирта! Ако ви се противят, показвайте Инструкцията...

                Коментар


                • #23
                  До: Алкохолизъм

                  Първоначално публикуван от zodiak Преглед на мнение
                  Алкохола е наш враг и затова трябва да се унищожава!
                  Даа.. наш враг е, но господ е казал "Обичай врага си"

                  пП. Майтап.. аз съм малак за да пия, просто ме дразни това влачене на бира по градинки и горички.. (това го прявят 80% от мойте връстници). Незнам само какво бъдеще виждат в това наливане
                  OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Алкохолизъм

                    Биохимията на крехтите ни тела приема алкохола и като приятел и като враг.
                    В една книга четох на времето инструкция за руските шпиони в чужбина и точка от нея гласеше:
                    " след като се върнете в квартирата, дръпнете пердетата, сипете си 100 гр водка (или виски), настанете се удобно, изпийте спокойно алкохола и след това направете внимателен анализ на деня..."
                    Статистиката казва, че след 100г концентрат ежедневно се става зависим, но това е статистика, която обхваща, както и независимите, така и тези с проблеми.
                    Лично при мен след проблем с алергия(преди 4-години) и последвалото лечение, 100г ми създават адски празници на другия ден, или 4 бири
                    Всеки носи различно и има различна резистентност към алкохола, ...както и към дуги отрови.
                    От алкохол може да се умре, но със сигурност ще се мре.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #25
                      До: Алкохолизъм

                      Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                      ...
                      Съветът на "специалиста" беше: Заявявайте, не се отказвайте от спирта! Ако ви се противят, показвайте Инструкцията...
                      Имах приятел, служил във ВМС- (3 годишна служба) Той ми е разказвал, как в подводниците се е използвал (за някакви специални технически цели) чист спирт. И как отдавна спирта го нямало и бил заменен с някакъв заместител. И как в нито една подводница (след някоя и друга година служба) няма и грам спирт. А пиели спирта, като преди това го палели в тенджера... Не помня подробности, историята ми е от преди повече от 20 години...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Алкохолизъм

                        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                        Гледам децата влачат бири....

                        ....... .............
                        Това е лошо. Ние навремето се криехме............ от милицията и т.н.

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        Това според мен не може да е вярно! Може, само ако между 2 и 5 има десетична точка, или даже преди двойката!
                        ,.........:
                        Так точно! И аз мисля така.

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        В големите градове е различно, затова статистиката ти се струва крива. Не е чак толкова зле.
                        Много си заблУден. В големите градове се пие повече, защото са големи /градовете/

                        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                        Ако не беше климатика в джипа ............
                        Спрете климатика!!!

                        Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                        .............).Аз лично съм сигурен,че ние Българите употребяваме повече твърд алкохол от колкото Руснаците...............?
                        В дъбока заблуда си друже. Имах приятел руснак, кгб-ец. Казваше: "всички болести идват от нередовно пиене". Като пийне правеше упражнения от йога. Умрая на 55 при инсулт. Хубавите хора мрат лесно и бързо. Сигурно и аз така

                        И понеже някой беше писал, че не си признаваме, да кажа: Пия здраво, но след 19.30 Ако съм в настроение и нямам работа, свързана с шофиране, ми се е случвало да пия бира и в 6.30 сутрнта. Много съм сезонен в пиенето, но равносметката е дневно по 5-600 гр с напитка 37.5 алк.градуса. С по-силните е по-кротко. Бира пия при тежка физическа работа без задръжки и не я броя/няма статистика/.
                        Айде сега да каже Някой, като със 100г концентрат дневно се става аклохолик, аз петорен или битурбо алкохолик съм.


                        И още нещо се сетих, очертава се фаркция в клуба ЛР-Ентусисаст България - ЛРЕБг/алк./
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Алкохолизъм

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          равносметката е дневно по 5-600 гр с напитка 37.5 алк.градуса.
                          ..................
                          Айде сега да каже Някой, като със 100г концентрат дневно се става аклохолик, аз петорен или битурбо алкохолик съм.
                          Не, ти си на път да станеш велик! И Чърчил е бил така с количествата!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Алкохолизъм

                            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                            Не, ти си на път да станеш велик! И Чърчил е бил така с количествата!
                            Значи в махалата си имаме цяла дузина Чърчиловци!

                            Майтапа настрана...

                            Първите външни симптоми на алкохолизма са така наречената по руски "львиная морда"! Термина е медицински!

                            Тоест физиономията започва да придобива вид близък до лъвския!

                            Това е напълно сериозно! Огледайте кварталните пияндета и ще се убедите!

                            Така че дръжте се лъвове!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Алкохолизъм

                              http://video.google.com/videoplay?do...72592217946140

                              Дълго е и е на руски, обаче чак сега на дърти години разбрах, че алкохола всъщност е урината на бактериите!

                              И че дори от септичните ями става поркане!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Алкохолизъм

                                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                                .........
                                Тоест физиономията започва да придобива вид близък до лъвския!

                                .....:
                                Една малка асоциация: Магистрала Тракия. Пътен полицай+майна:
                                -Гражданино, Вие сте пили.
                                -Не съм пили, лъв съм.
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X