Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАЗ 965А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ЗАЗ 965А

    Скоро не съм писал за развитието по колата. Вече е боядисана още от миналата година и в момента е почти комплектована и може да се каже, че е готова.

    http://hondagtt.snimka.bg/automobile...70285.31287873

    Коментар


    • #77
      От: ЗАЗ 965А

      Скоро не си бях влизал в темата Колата е боядисана още миналата година и вече е на 99% готова

      http://hondagtt.snimka.bg/automobile...70285.31287873

      P.S. Незнам защо не ми излезе вчерашното мнение?!

      Коментар


      • #78
        От: До: ЗАЗ 965А

        Прочетох условията за "новобранци" и сега какво?! Докато не ми се смени цвета на ника от сив на син не мога да пусна линк със снимки на вече готовата кола в собствената си тема и вече две мнения които написах не ми се пускат!

        Коментар


        • #79
          От: ЗАЗ 965А

          Най-сетне и аз мога да се похваля в тази тема
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12694486_944923215555105_452873650555017437_o.jpg
Прегледи:1
Размер:69.4 КБ
ID:5701837
          Ще искат много труд и средства, но ще се боря да направя едната(поне).
          Купувам запазени и нови части, най-вече по оборудването - осветление, салон, декорации.

          Коментар


          • #80
            От: ЗАЗ 965А

            Дайте още снимки да ги видим тези зазки в какво състояние са ! Документи имат ли? Двигатели ?

            Коментар


            • #81
              От: ЗАЗ 965А

              Едната ще е с редовни документи, сега ги боря.
              И двете са с двигатели, трансмисии, ходова част.
              Запалих жълта, на синята трябва да разглобявам двигателя, че превърта трудно.
              Имам само един комплект седалки, нито една кора за интериора, нямам фарове, мигачи, предни габарити, нито една лайсна.
              Ще реставрирам синята, тя е с документите и с по-доброто купе. На места ръждивия молец е направил дупки, на други места ламарината е непокътната с оригиналната си боя.
              Снимки по-натам, като започна да работя по тях.
              Първо да постегна синята, за да мина КАТ, после почвам с разглобяването за кърпене. Купето ще бъде оголено изцяло, за качествено и пълно боядисване. Всички детайли ще бъдат разглобени, отремонтирани при нужда и сглобени по заводски спецификации със използване на съвременни технологии - уплътнители, лепила и т.н.
              По идея ще гоня пълен оригинал, но ако не мога да открия някаква част, това няма да спира работата, а ще бъде заменена временно с неоригинална.
              Основната идея е колата да е движение, така че може и да има някакви незабележими подобрения в техническата част.

              Коментар


              • #82
                От: ЗАЗ 965А

                Честито! Дойде ли сърце на място?

                Мен ми трябва една външна дръжка, ако имаш в излишък.
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #83
                  От: ЗАЗ 965А

                  Докато не я подкарам, нямам нищо в излишък. После ще го мислим.

                  Коментар


                  • #84
                    От: ЗАЗ 965А

                    Ти и без това ще я подкараш преди мен
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • #85
                      От: ЗАЗ 965А

                      Вярно, че твоята има повече работа - смяна на масло и закачане на акумулатор Дори гумите и са напомпани.
                      Стегни се и я подкарай, а дръжката ще си я получиш на място във Варна, ако дойдеш със Зазката. Обещавам аз да я сменя.
                      И не се оправдавай с времето, аз реставрирам 2-4 мои мотора, 2 на клиенти и работя и друга работа, но намирам време и за заз-а.

                      Коментар


                      • #86
                        От: ЗАЗ 965А

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        Вярно, че твоята има повече работа - смяна на масло и закачане на акумулатор Дори гумите и са напомпани.
                        Стегни се и я подкарай, а дръжката ще си я получиш на място във Варна, ако дойдеш със Зазката. Обещавам аз да я сменя.
                        Верно са напомпани - преди 2 години катo я местих ги напомпах (оригиналните) и още са си надути Маслото е сменено, кабелите на свещите и те. Свещите ми седят на бюрото вече почти 2 години.
                        Но с това предложение за дръжката ме стимулира!! Лятото, ако е речено, ще ти се дотъркалям
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • #87
                          От: ЗАЗ 965А

                          Иване, имаш ли движение по запорожките
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X