Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАЗ 965А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЗАЗ 965А

    Тази ЗАЗ-ка я реставрираме в момента и много и се кефя. На снимките е с оригинална боя, а хрома по всички детайли не е мръднал.

    http://www.picvalley.net/v.php?p=u/689/1600206469.JPG

    http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1350/138502959.JPG

    http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1071/1485035165.JPG

  • #2
    До: ЗАЗ 965А

    Красавица!Успех с реставрацията!

    Коментар


    • #3
      До: ЗАЗ 965А

      Dръж ни в течение!

      Коментар


      • #4
        До: ЗАЗ 965А

        В момента е "обезкостена" цялата. Окачването го чистим до метал. По купето няма нищо за кърпене, като изключим единия праг под шофьорската врата. Двигателя работи очудващо тихо, обаче явно са се спекли гумичките на клапаните защото изпушва при форсиране. От бившата "Мототехника" Русе изкупих каквото им беше изостанало в магазина за двигателя.

        http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...kDD7ug2rMk.JPG

        Коментар


        • #5
          До: ЗАЗ 965А

          Много им се кефя на гърбушките имал съм 3 броя но още когато ги имаше в изобилие,и сега бих си купил но ги няма вече особено пък такъв уникат като този на снимките

          Коментар


          • #6
            До: ЗАЗ 965А

            Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
            Много им се кефя на гърбушките имал съм 3 броя но още когато ги имаше в изобилие,и сега бих си купил но ги няма вече особено пък такъв уникат като този на снимките
            Израстнал съм в такъв автомобил. Като го открих в такова състояние направо "откачих". Нямам търпение да го подкарам.

            Коментар


            • #7
              До: ЗАЗ 965А

              Първоначално публикуван от 5 GTT Преглед на мнение
              Израстнал съм в такъв автомобил. Като го открих в такова състояние направо "откачих". Нямам търпение да го подкарам.
              Колега търси и на мен един може и да не е в чак такова лачено състояние.Ще чакаме коментари и снимки от работата по него

              Коментар


              • #8
                До: ЗАЗ 965А

                Много съм щастлив. И ние пазим един такъв Заз, но да видим кога ще му излезне късмета Не е в чак такова отлично състояние, но няма почти никакви липси и е що годе запазен.
                Ще следя с интерес тема Страрай се по-често да ни радваш със снимки и информация как върви работата
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #9
                  До: ЗАЗ 965А

                  Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                  Колега търси и на мен един може и да не е в чак такова лачено състояние.Ще чакаме коментари и снимки от работата по него
                  Светльо, при нас има един такъв ЗАЗ 965 в движение. Ако искаш се обади.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #10
                    До: ЗАЗ 965А

                    Успех това начинание определено си струва
                    Ще следя с интерес развитието
                    [CENTER]Единственото, от което трябва да се страхуваме е самият С Т Р А Х :eek: :wink:
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • #11
                      До: ЗАЗ 965А

                      Ученички и автомобил ЗАЗ (Запорожец) пред училището във Ветрен дол, 1976г.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ЗАЗ 965А

                        И аз да се похваля с какво се сдобих вчера,много съм доволен от доста време търся такъв дзвер Във много добро състояние е няма грам гнило дори и ръжда освен това леко ударче около левия фар но то е от скоро и няма да има проблем с отстраняването.Сега лека по лека ще я разглобявам за цялостно боядисване и обслужване
                        Ще ми трябват някой дреболий но не знам от къде да ги търся
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: ЗАЗ 965А

                          Честито! Много симпатична въшка, пък и не на последно място много запазена изглежда, явно гаражна! Един съсед навремето с такава си беше привлачил половината материал за къщата!
                          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                          Коментар


                          • #14
                            До: ЗАЗ 965А

                            Първоначално публикуван от mg34 Преглед на мнение
                            Честито! Много симпатична въшка, пък и не на последно място много запазена изглежда, явно гаражна! Един съсед навремето с такава си беше привлачил половината материал за къщата!
                            Колата найстина цял живот е била гаражна и то си личи на ламарините.Много малко са останали в такова състояние

                            Коментар


                            • #15
                              До: ЗАЗ 965А

                              Да вметна нещо като бивш собственик на 3-4 такива ако не си забелязал дръжките за пътниците и тези на стъклата са от по-ранната версия / слонова кост/ намери си черни.
                              Лайстните отстрани трябва да бъдат от плоските за да съответстват на предната емблема...
                              Изобщо някой ако има някакви въпроси - да пита ще се радвам да отговоря...
                              Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X