Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагайте, колеги!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помагайте, колеги!

    Трябва ми маслена помпа за 2L-T мотора.Правя ремонт и мойта помпа ми изглежда доста уморена :-( Понеже исках да си го спестя (ремнта,де), купих от Дини отремонтираният му двигател 2L, но...Ноооо....не успях да се справя с "присадката" на изпускателните колектори и турбото...затова волю-неволю, почнах ремонт на моя двигател...Докарал съм го до подмяната на маслената помпа, за която ми е нужна вашата помощ, пичове...Така, че....Хелп ...Който помогнее...ше има и една ока Искреченска перла кът бонус :-), пък...мое и с некоа по засукана Искречанка го почерпиме, нали ...
    Да живей куманизъма!

  • #2
    До: Помагайте, колеги!

    Утре ще се постарая да проверя в магазините /щото работя в центъра,близо до тях/ и ще ти пиша цената!!
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #3
      До: Помагайте, колеги!

      Първоначално публикуван от balkanjiata Преглед на мнение
      Трябва ми маслена помпа за 2L-T мотора.Правя ремонт и мойта помпа ми изглежда доста уморена :-( Понеже исках да си го спестя (ремнта,де), купих от Дини отремонтираният му двигател 2L, но...Ноооо....не успях да се справя с "присадката" на изпускателните колектори и турбото...затова волю-неволю, почнах ремонт на моя двигател...Докарал съм го до подмяната на маслената помпа, за която ми е нужна вашата помощ, пичове...Така, че....Хелп ...Който помогнее...ше има и една ока Искреченска перла кът бонус :-), пък...мое и с некоа по засукана Искречанка го почерпиме, нали ...
      Ако кажеш и за коя точно маслена помпа става въпрос,защото не е една.
      То се подразбира коя де,щом правиш основен ремонт,ама знае ли човек.

      Аз никога не бих сложил стара помпа на нов двигател.
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • #4
        До: Помагайте, колеги!

        Дай снимки .... различни са!!!

        Имам нещо в предвид.

        А и за ока ... (1.200 гр.) ...и кака ..... правя много неща ...
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          До: Помагайте, колеги!

          Е§аа го...колко маслени помпи има????
          Последно редактирано от huko; 18-07-09, 02:01.
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            До: Помагайте, колеги!

            човече ако искаш да ти намерят помпа дай малко повече от себе си дето се вика някой номер или снимка им прати ....
            Иначе днес се видях с едно приятелче което възнамерява да докара два автовоза счупляци от Англия за части. Препоръчах му да довлече някой Ръннер така че може и да лъсне някой евтин чарколяк в скоро време ...

            Коментар


            • #7
              До: Помагайте, колеги!

              Зъбните колела без кожуха/невиждам защо ти трябва/-100 лева,японски!!Това е!
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X