Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Откриване 2009

    Айде наслука на всички колеги!!! И умната, без бракониерски изяви и опасни изстрели. Нека празника започне и завърши добре за всички!

    Коментар


    • #17
      До: Откриване 2009

      Айде и от мен наслука.Аз след малко тръгвам
      Николай Папазов

      Коментар


      • #18
        До: Откриване 2009

        Наслука на всички....

        Коментар


        • #19
          До: Откриване 2009

          Сговорна дружина така открива!:
          Както винаги всяка година откриването на новият ловен сезон в Нова Черна беше съвместно с жените и децата,с китарата на д-р А.Владев,със песните и хората ,но вместо да отстреляме няколко пътпъдъка на този ден решихме и отстреляхме една крива лопата,собственост на "сяновският змей" Георги.
          Прикачени файлове
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #20
            До: Откриване 2009

            точно се прибирам и съм много развалнуван... бяхме в един сланчоглед..
            много прелет на гургулица.. изтрелях си всичките патрони..
            ама като за първи път мисля че 3 жертви е добре..

            много се надъхах по този лов.. що не съм опитал първите години .. ..

            мноо яко .. очаквайте снимки на обстрела
            лошите неща .. ме правят по добър човек...

            Коментар


            • #21
              До: Откриване 2009

              Наслука на всички колеги и от мен.

              Коментар


              • #22
                До: Откриване 2009

                Наслука на всички.Ето малко снимки и от мен:
                Прикачени файлове
                899152366

                Коментар


                • #23
                  До: Откриване 2009

                  Първоначално публикуван от Vlady_Rumenov Преглед на мнение
                  точно се прибирам и съм много развалнуван... бяхме в един сланчоглед..
                  много прелет на гургулица.. изтрелях си всичките патрони..
                  ама като за първи път мисля че 3 жертви е добре..

                  много се надъхах по този лов.. що не съм опитал първите години .. ..

                  мноо яко .. очаквайте снимки на обстрела
                  Е, колега как може да ходиш на такъв лов със само пет патрона. следващия път си носи поне десет и гърличките със сигурност ще бъдат повече,
                  НАСЛУКА !!!
                  Тази земя, по която тъпча сега,
                  тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                  тази земя – не е моя земя,
                  тази земя, простете, е чужда.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Откриване 2009

                    И при нас не е капо.Открихме сезона естествено с ядене,пиене и пеене.
                    Наслука.
                    ROCK ON

                    Коментар


                    • #25
                      До: Откриване 2009

                      Ше ги има още некоя година и ше изчезнат като всичко друго.Не може да се бие без мерка.Дедото разправяше :изстрелям всички патрони отидем направим нови и тех истрелямЖенами си спомня че и било омръзнало като малка да скубе пъдпъдъци секи ден тави с пъдпъдъциЕ затова сега ги нема и нема да ги има я чуеш летото по косидба пъдпъдък я не Всичко вече е избито те така ше се избие из цела България и ше миряса народът най сетне.Ловът едно време е бил само за благородницитеи у нас за султана и пашите.Как во е това секи скучаещ тип взима пушкалото и отива да трепеНо скоро всичко мърдащо ще бъде избито и ще миряса тойя народ
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #26
                        До: Откриване 2009

                        За съжаление не можах да присъствам на откриването /напиването/, но другата седмица се надявам да съм на линия. Колеги призовавам към повече внимание по отношение на безопасността. През Военна болница са минали 7 души простреляни ловци. Наслука!!!
                        Nissan Pathfinder 4.0L

                        Коментар


                        • #27
                          До: Откриване 2009

                          А каква е ситуацията около Перник? Има ли ги?
                          Nissan Pathfinder 4.0L

                          Коментар


                          • #28
                            До: Откриване 2009

                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            Ше ги има още некоя година и ше изчезнат като всичко друго.Не може да се бие без мерка.Дедото разправяше :изстрелям всички патрони отидем направим нови и тех истрелямЖенами си спомня че и било омръзнало като малка да скубе пъдпъдъци секи ден тави с пъдпъдъциЕ затова сега ги нема и нема да ги има я чуеш летото по косидба пъдпъдък я не Всичко вече е избито те така ше се избие из цела България и ше миряса народът най сетне.Ловът едно време е бил само за благородницитеи у нас за султана и пашите.Как во е това секи скучаещ тип взима пушкалото и отива да трепеНо скоро всичко мърдащо ще бъде избито и ще миряса тойя народ
                            Колега недей моля те да правиш повърхностни съждения и заключения, и да разсъждаваш, като недо..ана еколожка!. Причината в някои западноевропейски страни(Германия например) да няма пътпъдък, яребица и друг дребен дивеч, не е безконтролното избиване, а интензивното земеделие. С използването на високоефективни пестициди и хербициди, и със стриктното обработване на всичко няма хранителна база за дребния дивеч. У нас положението върви натам. Докато имаше голям процент угар и необработени и буренясали ниви имаше и дребен дивеч. Сега гледам почти не останаха бурени. Под слънчогледите и царевиците няма и една тревичка( какви са тия химикали незнам). Съответно няма хранителна база и укритие за дивеча и е нормално да намалява. И все пак у нас положението е цветущо в сравнение с други европейски държави.
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Откриване 2009

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              Колега недей моля те да правиш повърхностни съждения и заключения, и да разсъждаваш, като недо..ана еколожка!. Причината в някои западноевропейски страни(Германия например) да няма пътпъдък, яребица и друг дребен дивеч, не е безконтролното избиване, а интензивното земеделие. С използването на високоефективни пестициди и хербициди, и със стриктното обработване на всичко няма хранителна база за дребния дивеч. У нас положението върви натам. Докато имаше голям процент угар и необработени и буренясали ниви имаше и дребен дивеч. Сега гледам почти не останаха бурени. Под слънчогледите и царевиците няма и една тревичка( какви са тия химикали незнам). Съответно няма хранителна база и укритие за дивеча и е нормално да намалява. И все пак у нас положението е цветущо в сравнение с други европейски държави.
                              + много .В момента всичко там където ходя на лов е изорано или засято.Вчера в планината пълно с добитък,крави ,кози и чакаме птици,ама друг път.Постоянно в полето машини всякакви,а те колко нещо унищожават и люпила и котила всичко наред.
                              Отделно повечето "механизатори" когато работят нощем са с рязаните зад седалките.
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар


                              • #30
                                До: Откриване 2009

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                Колега недей моля те да правиш повърхностни съждения и заключения, и да разсъждаваш, като недо..ана еколожка!. Причината в някои западноевропейски страни(Германия например) да няма пътпъдък, яребица и друг дребен дивеч, не е безконтролното избиване, а интензивното земеделие. С използването на високоефективни пестициди и хербициди, и със стриктното обработване на всичко няма хранителна база за дребния дивеч. У нас положението върви натам. Докато имаше голям процент угар и необработени и буренясали ниви имаше и дребен дивеч. Сега гледам почти не останаха бурени. Под слънчогледите и царевиците няма и една тревичка( какви са тия химикали незнам). Съответно няма хранителна база и укритие за дивеча и е нормално да намалява. И все пак у нас положението е цветущо в сравнение с други европейски държави.
                                Жоре прекалено много животни съм избил та да ме сравниш с такава еколожкаДедото беше години наред ловен надзирателМесо не сме купували години наредСметай за какво става въпрос.Друго исках да кажа че с тия тълпи ловци и това което го има ше изчезне.Аз помня времето когато щом излезеш от селото и заека рипне пред тебе.А Ямболско80те години се пръцаха на шосетоА по сръбската границакато се дигнат наесен яребици 200 бройки най малко ята ятанема ги вече.Поздрави
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X