Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първо миеш яко, после да изсъхне и тогава с масло.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

      Как да измия гредите от вътре?С водоструйка ще стане ли?

      Коментар


      • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

        Ще стане. Само трябва да си упорит
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

          Не си губи времето с ръждопреобразувател. (Научил съм го по трудния начин)
          Гредите може да почистиш със сгъстен въздух и след това с водоструйка. Аз си направих допълнителни отвори за оттичане. След наистина хубаво изсъхване, напръскай кухините с парафинов спрей.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

            Първоначално публикуван от Руди Преглед на мнение
            Как да измия гредите от вътре?С водоструйка ще стане ли?
            Малко късно виждам въпроса, но може би решението което намерих ще послужи на някой.
            Гредите се измиват идеално с водоструйка и приставка за отпушване на канали. Представлява маркуч с накрайник с 4 дюзинасочени назад и настрани. Изкарва всичката кал и дори кърти голяма част люспите ръжда.
            LZ1GIB
            TOYOTA HZJ80,
            TOYOTA LC150

            Коментар


            • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

              Е близо 4 години след последния пост по темата я някой да сподели, реалното работещо решение. Ако може стъпка по-стъпка с конкретните материали. Теранозавъра вече е 4-та година в България и лека полека почват да избиват тук там повърхностни петна ръждица. Не е нищо фатално.
              Иска ми се да предприема мерки докато е време. Не можах да конкретизирам нищо от темата.
              Стъпките които ми се въртят:
              1) Телената четка и колкото може.
              2) Ръждопреобразувател - какъв ?
              3) Цинк на спрей или ?
              4) Черна боя, тип "боди" гумирана демек или нещо друго ?
              5) Парафин в шасито ?

              Благодарско
              п.п. Спарки ще ми е особено полезен по темата, конкретно с този Хавтомобил

              Коментар


              • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                Интересно, хора, по чиито автомобили съм работил преди години с използване на Вюрт още ме поздравяват, а тук има само недоволни от него! Ползвай Перматекс за разнообразие, догодина Вюрт за сравнение. За най-отгоре - полиуретанов уплътнител за строителни фуги - няма мърдане!
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                  И аз съм, недоволен от Вюрт. Не го ползвам вече.
                  Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                  Коментар


                  • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Интересно, хора, по чиито автомобили съм работил преди години с използване на Вюрт още ме поздравяват, а тук има само недоволни от него! Ползвай Перматекс за разнообразие, догодина Вюрт за сравнение. За най-отгоре - полиуретанов уплътнител за строителни фуги - няма мърдане!
                    Хубо де, да няма ментета Вюрта ...
                    Затова питам какво фа предприемам, с какво да намажа, как и кое след кое, че да не запечата ръждицата отдолу и тя да си работи а вънка всичко цветя и рози.

                    Sent from my LG-F400L using Tapatalk

                    Коментар


                    • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      Интересно, хора, по чиито автомобили съм работил преди години с използване на Вюрт още ме поздравяват, а тук има само недоволни от него! Ползвай Перматекс за разнообразие, догодина Вюрт за сравнение. За най-отгоре - полиуретанов уплътнител за строителни фуги - няма мърдане!
                      щото никой не спазва спецификациите за почистване и съхнене, хората искат като го мацнат и 20 години да няма спомен от ръжда.
                      Аз например вече май ще стане 5-а година където е направено не е мръднало, има само леки наченки на ръжда в точките на усукване на рамата, по другите места си е идеално.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                        щото никой не спазва спецификациите за почистване и съхнене, хората искат като го мацнат и 20 години да няма спомен от ръжда.
                        Аз например вече май ще стане 5-а година където е направено не е мръднало, има само леки наченки на ръжда в точките на усукване на рамата, по другите места си е идеално.
                        Би ли споделил стъпка по стъпка кое с какво и как, моля

                        Коментар


                        • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                          Всичката химия иска спазване на предписаната технология.

                          Опита ми се свежда до протекта 3в1 - резултат от ден до пладне при това не много евтина.
                          Другото което ползвах след протекта е вюрт употребен по предписание + универсален бързосъхнеш грунд на лакпром и отгоре боя на лакпром бавносъхнеща Година и кусур - не е мръднало.
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                            И си мислиш, че в боите дето им викат 3в1 има преобразувател на ръжда?
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                              Би ли споделил стъпка по стъпка кое с какво и как, моля
                              Да разбира се.

                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=145564
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                                Днес приключих с процедурата по шасито на Тойотата. След дълго умуване, четене и консултиране се спрях на следното и го изпълних по следния начин:

                                1- Пароструйка, колкото повече, толково повече....в комбинация с Меглио
                                2- телени четки- N на брой....ъглови, прави, малки големи....докато ми писне. После коресилин навсякъде, където достигам
                                3- хубаво продухване със сгъстен въздух
                                4- Вюрт, в шишенце с пулвелизатор. Задължително след напръскването се размазва и с четка. След 15-тина мин повторих някои места. Оставих близо 3 часа да съхне
                                5- Скочбрайт. Понеже Вюрта прави много гладък филм, понадрах късето мога, естествено без да свалям покритието
                                6- Епоксиден груд Новол Spectral 1:1 , номер 385. Това по препоръка от представителството на Новол. Нанесох го с пистолет и като поизсъхна, повторих. Следва около 2 часа съхнене
                                7-
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160606_114610_resized.jpg
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5718229
                                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X