Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

    Уважаеми колеги,
    приятели на офроуда,

    Имаме удоволствието да Ви поканим на тазгодишното офроуд състезание в гр.Рудозем, което ще се проведе за трети пореден път на 08 Август 2009г. Трасето на състезанието е затворен маршрут, тип "траял" с малка степен на трудност. Това го прави подходящо и за автомобили без специална подготовка. Също така трасето е подходящо и за ATV-та и ендуро мотоциклети. Желаещите да участват с такива машини също са добре дошли.

    Такса за участие НЯМА !!!

    Впоследствие ще публикуваме подробности за трасето, правилата и наградния фонд.


    За справки и записвания, моля обадете се на тел. 0878 181866

  • #2
    До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

    Може да дойдем няколко джипки от Пловдив Дайте някаква програма на мероприятията ... само един ден ли ще е .... някакво парти ще има ли ... снимки на трасето ...
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • #3
      До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
      Може да дойдем няколко джипки от Пловдив Дайте някаква програма на мероприятията ... само един ден ли ще е .... някакво парти ще има ли ... снимки на трасето ...
      И на мен ми се кара такаче ако има достатачно финанси ме бройте и мен.
      А ти колега имаш нещо да взимаш от мен!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

        Ами идвай тогава
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • #5
          До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

          В момента организаторът отсъства от страната. Повече и по-конкретна информация за състезанието се надявам да има следващата седмица. Благодаря предварително за търпението.

          Коментар


          • #6
            До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

            До четири години възраст съм живял в Рудозем в последния блок по шосето за Рибница.Дядо ми беше миньор.Тая година нямам възможност но догодина ше дойда с щерките и зетовете да видат къде е израснал деда им
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #7
              До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

              “РУДОЗЕМ 4х4 2009” е състезание по офроуд за автомобили, мотоциклети и АТВ-та.
              До участие се допускат автомобили с 2 оси и общо тегло до 3.5 тона, ендуро мотоциклети и АТВ-та, които са преминали годишен преглед и имащи валидна застраховка в деня на състезанието. Водачите задължително трябва да притежават валидна шофьорска книжка. С една машина може да участва повече от един състезател. ”РУДОЗЕМ 4х4 2009” е отворено за участие състезание, което ще се проведе по затворен маршрут с дължина 2 км, тип траял с малка до средна трудност на препятствията. Участници, употребили алкохол или други упойващи средства няма да бъдат допуснати.
              Лебедки не са необходими. Задължително условие е стъклоумивателното устройство на автомобила да бъде изправно. Рекламните стикери на организатора са задължителни. Всички разходи са за сметка на участниците. Организатора не носи отговорност за щети и пострадали по време на състезанието.
              Организаторите си запазват правото да правят промени и допълнения в регламента, който ще се оповестяват възможно най-рано.
              Организаторът има право да налага санкции и даже да отстранява участници, които грубо не спазват правилата и указанията, както и застрашаващи безопасността извън трасето.
              По време на цялото състезание участниците са зъдължени да спазват указанията на организаторите, на съдиите по трасето и на сътрудниците. Организаторите имат право да наложат наказателни времена в случай на неспазване на указанията, а в случай на екстремни нарушения на регламента и да дисквалифицират участника или да го отстранят от мероприятието.
              Санкцията „дисквалификация” се налага при безотговорно, лудо каране извън трасето, създаващо опастност за зрителите и организаторите.
              Всички участници, с подаване на регистрационен талон за участие в състезанието, се задължават да поставят рекламата на спонсорите на проявата върху автомобилите си, на предвидените за това места.

              Участниците ще се класират на 1, 2 и 3-то място в категория автомобили; 1, 2 и 3-то място в категория ендуро мотоциклети; 1, 2 и 3-то в категория АТВ; 1,2 и 3-то място дами.

              Осигурен е награден фонд.
              ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ НЯМА.

              Господа, със сигурност съм пропуснал нещо, за което моля да ме извините. Ще допълвам темата при първа възможност.

              Коментар


              • #8
                До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                Краен срок за записване: 06 Август 2009г.

                Коментар


                • #9
                  До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  До четири години възраст съм живял в Рудозем в последния блок по шосето за Рибница.Дядо ми беше миньор.Тая година нямам възможност но догодина ше дойда с щерките и зетовете да видат къде е израснал деда им
                  Доста пъти съм ходил в Рудозем, ама за Рибница не съм чувал. Да не бъркаш нещо /може и аз да бъркам де/?

                  Колкото до състезанието, мисля да дойда със сигурност. Дано само вятъра не ме отвее някъде надалем по това време.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                  Коментар


                  • #10
                    До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                    Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                    Доста пъти съм ходил в Рудозем, ама за Рибница не съм чувал. Да не бъркаш нещо /може и аз да бъркам де/?

                    Колкото до състезанието, мисля да дойда със сигурност. Дано само вятъра не ме отвее някъде надалем по това време.
                    Точно Рибница си е, дори навремето там имаше рудник . На място хората ще те упътят.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                      Има ли организирано някакво спане, резервации, цени ....
                      Ще има ли организирана някакво заведение за вечерта ...
                      Добре е да бъдат дадени координатите на мястото.
                      Записванията на лично съобщение ли ...
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                        Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                        Има ли организирано някакво спане, резервации, цени ....
                        Ще има ли организирана някакво заведение за вечерта ...
                        Добре е да бъдат дадени координатите на мястото.
                        Записванията на лично съобщение ли ...
                        Ето линк от Google Maps на мястото: http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...01929&t=h&z=16

                        Трасето ще се намира на заснежената равна местност в средата на сателитната снимка.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                          Ето и телефоните на два хотела в гр.Рудозем:
                          хотел Друмекс - тел. 0878 666 186,
                          хотел Викторио - тел. 0887 972 002

                          Напомням, че записванията са до 06.08.2009.

                          За каквито и да е въпроси относно състезанието, моля потърсете ме на тел. 0878 181 866.

                          Нещо важно - стартовете ще бъдат по двойки, в стил италианско преследване. Дължината на трасето е 3 км.

                          Очаквайте скоро и снимки от трасето.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                            Продължавам да допълвам списъка с хотелите в гр.Рудозем:

                            Къща за гости "Кина" - тел. 0887 245 111
                            Хотел "Медико" - тел. 0889 441 080

                            Коментар


                            • #15
                              До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                              Ето няколко снимики от изграждането на трасето:
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X